گوگل رسما وارد بازار سخت افزار میشود

به نظر شما کدام سیستم عامل در آینده موفق تر عمل میکند؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان

با توجه به ضرر 56 میلیون دلاری شرکت موتورولا در فصل دوم سال 2011 بنظر میرسد سهام داران این شرکت باید از پیشنهاد 40دلار به ازای هر سهم یعنی مجموعا 12.5 بیلیون دلاری گوگل استقبال کنند زیرا از این پس گوگل نیز بصورت رسمی وارد بازار سخت افزار میشود و برای توسعه سیستم عامل آندورید خود از شرکت موتورولا نیز استفاده خواهد کرد. بنظر میرسد از این پس موتورولا هم وارد بازار آندروید شده و احتمال اینکه گوشی بعدی که با پس وند Nexus عرضه خواهد شد قبل از اسم خود نام موتورولا را یدک بکشد! البته این بدان معنی نیست که گوگل همکاری خود را با دیگر شرکت های تولید کننده تلفن همراه قطع میکند بلکه Andy Robinson(به نوعی پدر آندروید) گفته "آندورید هنوز هم یک سیستم عامل باز خواهد بود و ما از موتورولا برای توسعه بیشتر آن استفاده خواهیم کرد."

Larry Page(از مسئولان بلند پایه گوگل) نیز در این باره میفرماید:
"این قرار داد باعث نزدیکی و همکاری بیشتر دوشرکت خواهد شو و ما ا همکاری همدیگر میتوانیم یک تجربه فوق العاده را برای کاربران به ارمغان بیاوریم و باعث خوشحالی مصرف کنندگان همکاران و سایر ناشران بصورت همزمان شویم. من ورود موتورولا به خانواده گوگل را خوش آمد میگویم و امیدوارم همکاری خوبی با این شرکت داشته باشیم."

همچنین اعلام شده شرکت موتورولا بصورت کاملا مجزا اداره خواهد شد.(مانند مک آفی بعد از خریده شدن توسط اینتل)

بازخورد سایر ناشرین تلفن های همراه

Peter Chou از شرکت HTC:
ما از شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدیم و معتقدیم که این حرکت تعهد گوگل به دفاع از سیستم عامل آندروید و توسعه کلی آن را نشان میدهد.

Bert Nordberg از شرکن Sony Ericson:
ما از گوگل برای دفاع از سیستم عامل آندروید و پشتیبانی از شرکت های همکار در این زمینه تشکر میکنیم.

Jong-Seok Park از شرکت LG هم به همین شکل از گوگل تشکر کرده است.

بنظر میرسد از این پس نام موتورولا بیشتر شنیده میشود...

اپدیت: ارزش سهام موتورولا پس از انتشار این خبر 57% افزایش یافت.

منبع خبر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Capcom and mahi58

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به به . پس گوشی های Epic ـی در راهه . از اونور ممکنه حتی بزنه تو کار کنسول :D اصا خفن کف بر شدم !
خب تبریک میگم :D ترکوند رسما با این حرکت گوگل . فرخ و امیر علی برین نیروتون رو جمع کنین من و امین اومدیم :D

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
گوگل داره رسما میترکونه فقط مونده با یک بازی بسیار بزرگ صنعت گیم هم به حیرت در بیاره...موتورالا به گوگل میپیونده خیلی جالبه

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
به نظر من اسم گوگل پشت هر چیزی بخوره یه جورایی موفقیتش تضمین شدست! موتورولا هم علاوه بر کمک به توسعه آندروید مطمئنا خودش هم تبدیل به یک اسم بزرگ میشه منتظر نو آوری ها و گوشی های جذاب این شرکت هستم.

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
خبر خیلی عالی موتورولا در کوشی اندروید همیشه پیش تاز بوده و بهترین داده و مجموعه از گوگل باشه دیگه تکمیل ترش میکنه
زنده باد اندروید
به امید Nexus بعدی با نام موتورولا و چیپست Tegra 3 :d

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
جاه طلب تر از گوگل در IT نداریم ولی در عین حال کاملا با برنامه جلو می ره .
>:d<
یکسری شایعات هم مبنی بر خرید بخشی از سهام نوکیا توسط ماکروسافت پخش شده بود . کلا غول های نرم افزار بعد از موفقیت اپل به این نتیجه رسیدند که سخت افزار میتونه سکوی پرتابشون باشه .

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
به به . پس گوشی های Epic ـی در راهه . از اونور ممکنه حتی بزنه تو کار کنسول :D اصا خفن کف بر شدم !
خب تبریک میگم :D ترکوند رسما با این حرکت گوگل . فرخ و امیر علی برین نیروتون رو جمع کنین من و امین اومدیم :D
فعلا که یکی دیگه از قوی تر شدن یکی دیگه داره میترسه که افتاده دنبال خرید و این و اون :d

آقا فضولی نباشه ولی این چنین خبرهایی را در مورد مایکروسافت وقتی میخوایم تاپیکش را تو بخش اخبار بزنیم باید از 100 تا هیلتر مدیر رد بشیم که در نهایت آریا اجازه نمیده
biggrin1.gif
الان چون گوگل هست اجازش داده شده ؟
biggrin1.gif

آریا تاپیک را منتقل نکنی خودم 10 تا روی این خبر از مایکروسافت میزنم
biggrin1.gif

دقیقا تا دید که مایکرو جدی گرفته ترسیده
biggrin1.gif
نکته ظریفی اشاره کرد :d چرا پس ما اجازه نداریم خبر های مایکروسافت در مورد نوکیا و اینا رو اینجا بزنیم ؟ :d

آخرین ویرایش:

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
بازخورد سایر ناشرین تلفن های همراه

Peter Chou از شرکت HTC:
ما از شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدیم و معتقدیم که این حرکت تعهد گوگل به دفاع از سیستم عامل آندروید و توسعه کلی آن را نشان میدهد.

Bert Nordberg از شرکن Sony Ericson:
ما از گوگل برای دفاع از سیستم عامل آندروید و پشتیبانی از شرکت های همکار در این زمینه تشکر میکنیم.

Jong-Seok Park از شرکت LG هم به همین شکل از گوگل تشکر کرده است.

آره ارواح خاک امواتتون .. شما خوشحالید؟!=))

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آقا فضولی نباشه ولی این چنین خبرهایی را در مورد مایکروسافت وقتی میخوایم تاپیکش را تو بخش اخبار بزنیم باید از 100 تا هیلتر مدیر رد بشیم که در نهایت آریا اجازه نمیده :D الان چون گوگل هست اجازش داده شده ؟:D

آریا تاپیک را منتقل نکنی خودم 10 تا روی این خبر از مایکروسافت میزنم :D

فعلا که یکی دیگه از قوی تر شدن یکی دیگه داره میترسه که افتاده دنبال خرید و این و اون :d

دقیقا تا دید که مایکرو جدی گرفته ترسیده :D

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من که کم کم دارم عاشق گوگل می شم!می خوام برم بهش پیشنهاد ازدواج بدم!:d
دقیقا بعد از اینکه Htc Incredible S خیریدم تمام نفرت نسبتا به گوگل از بین رفت.الان هم سیستم عامل عالی آنروید رو دارم که پشتیبانی بازی قویی داره,هم اینکه کاملا با FB و G Mail یکپارچه شدم,یکمی دیگه G+ هم بزرگتر بشه که بتونه جای FB رو بگیره کاملتر می شه.بعدش فقط یک مرحله برای گوگل می مونه,اونم کنسول بازی...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فقط موتورلا از لجن درآومد ! نفع چندانی به حال گوگل نداره ...
موتورولا در زمینه سخت افزار شرکت خیلی خوبیه ! به علاوه تجربیات گران بهایی هم داره . موتورولا بود فک کنم که اولین بار رادیو رو به صورت انبوه ساخت ! گوگل با تجربیات این شرکت میتونه به همه چیز وارد شه . به کنسولها به تبلت به لپتاپ ها ! اگه نفعی براش نداشت نمی خریدش .

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
موتورولا در زمینه سخت افزار شرکت خیلی خوبیه ! به علاوه تجربیات گران بهایی هم داره . موتورولا بود فک کنم که اولین بار رادیو رو به صورت انبوه ساخت ! گوگل با تجربیات این شرکت میتونه به همه چیز وارد شه . به کنسولها به تبلت به لپتاپ ها ! اگه نفعی براش نداشت نمی خریدش .
اونوقت ربط موتورولا به کنسول به لب تاب چیه ؟ ! موتورولا هیچ گونه تجربیاتی تو زمینه کنسول و لب تاب نداره و عمده معروفیتش تو ساخت بی سیم هست ! البته از نظر Quality جنس موبایل هم واقعا عالیه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر