Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
قسمت 17 فصل دهم walking dead را هم دیدم .هنوزم نمیدونم چرا دارم دنبال میکنم این سریالو واقعا بی هدف و خالی از ایده شده .حیف این سریال که یه روزی جزو تاپ 3 سریال های دنیا بود
هشدار: اسپویل کل داستان گذشته و آینده :D

بله منم نمیدونم چرا سریالی رو نگاه میکنم که باید دستم روی right arrow باشه و هی رد کنم بره جلو!
اوج سریال زمانی بود که نیگان وارد شد اون قسمت از اول تا آخرش نفس بیننده رو حبس میکرد فوق العاده بود
یا اون فصلی که اسیر گروه آدمخوارها شدن! واقعا نمیدونستم باید دلسوزی کنم واسشون یا ازشون متنفر باشم
همه چیز از جایی به هم ریخت که ریک که معتقد بود همیشه آدم بدها برمیگردن و به کار قبلی ادامه میدن تصمیم گرفت نیگان رو ببخشه! امید داشتم مگی برگرده و انتقام بگیره که اونم فعلا بی تفاوت از کنار نیگان گذشت!

196045

بعد از اپیزود 16 این فصل خیلی امید داشتم که سریال به مسیر خوب گذشته برگرده با ورود ریک گرایمز بعنوان رئیس جامعه Commonwealth لحظات هیجان انگیز و نفس گیری دوباره رخ بده ولی سریال درگیر دیالوگ های خسته کننده آخر شب بین دوتا کارکتر شده که بیشتر بعنوان جایگزین قرص خواب میشه روش حساب باز کرد!

196047

196048

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
تمام اتفاقات و شخصیت های تو Agents of S.H.I.E.L.D تو دنیای مارول ـه؟
یا بعضی هاشون رو خود نویسنده ساخته؟
Agents of Shield و بعدش Agent Carter تقریبا با Avengers 1 شروع شد و تیمش سعی می‌کرد همگام با MCU پیش بره که داستان‌ها یکسان باشن و تو یک یونیورس اتفاق بیافته ولی یک سلسله اتفاقاتی افتاد از جمله خارج شدن جاس ویدن و معرفی Disney+

الان هیچ سریالی بجز WandaVision و اونهایی که بعدا قراره تو Disney+ پخش بشن جزو MCU محسوب نمیشن. فایگی برنامه داره که شاید جسیکا جونز و دردویل رو بیاره ولی سریال‌های ABC ( همین Agents of Shield و Agent Carter و Inhumans )، قهرمان‌های خیابانی نتفلیکس ( دردویل، پانیشر، آیرن‌فیست، جسیکا جونز، لوک کیج و دیفندرز ) و سریال‌های گروه نوجوانان مارول ( Runaways، Cloak & Dagger ) که قبلا همه جزو MCU بودن دیگه هیچکدوم جزوش نیستن

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
با احترام به عقاید همه ، walking dead رو بعد از فصل 5 رها کردم .
چون بنظرم بی معنی داشت کش پیدا میکرد . حالا نظر من بود البته .

و اما من بتازگی لوسیفر رو شروع کردم . خیلی جذبش نشدم ! یعنی یکی توصیه کرد به توصیه همونم دارم میبینم وگرنه بنظرم معمولیه کلا اندازه یکی دو قسمت جذابیت و دیالوگ خوب داشته بنظرم . جلوتر بره بهتر میشه ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
واکینگ دد بنظرم فقط همون سه فصل اولش خوب بود بعد از اون اینقد بالا پایین داشت که روی هم حساب کنی بنظرم خیلی ارزش وقت گذاشتن رو نداره.
منی که فنه عناوین آخروزمانیم از کتاب و سریال گرفته تا بازیایی مثل لست آو آس واقعا از یک جایی به بعد بی دلیل نگاه میکردم فقط به امید یکی دو قسمت خوب که هر فصل داره تا اینکه فصل 7 زد تو جاده خاکی کلا ولش کردم.
کافیه شاهکار فصل 1 واکینگ ددی که Telltale ساخت رو با اون شخصیتای دوس داشتنی و روایت معرکه رو با سریالش که همش کش دادن بود مقایسه کنید.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چقدر وانداویژن متفاوت و خووبه :| این تم سیتکامی و کمدی گونش واقعا معرکست. به حالتی که وقتی یکم صحنه جدی میشه و قراره داستان اصلی روایت بشه به خودم میگه "عی بابا اینتراپت نده :D " :))

واقعا بنظرم از متفاوت ترین و خفن ترین محصولات ژانر ابرقهرمانیه...

قسمت 7 هم یسری صحنه های آف ترک داشت و بنظرم این قسمت تنها قسمتی بود که تضاد حالت سیتکامی و جدیش یکم اذیت میکرد ولی واقعا خفن بود :D
یک خوبی خیلی خفنش هم اینه که هر قسمتش واقعا حال و هوای یک سریال سیتکام خفنه.
قسمت 6 قشنگ malcolm in the middle بود :D حتی داستان بیشتر روایت بچه ها بود تا بزرگا :D
قسمت 7 هم که تماما خود مدرن فمیلی بود و باورم نمیشد اینقدر خفن درووردنش :D

اگنس هم که معلوم بود ریگی به کفششه ولی صحنه revealش واقعا خفن بود :D این تریپ که فاز 4م رو میشکونن و کاراکتر منفی میره میرقصه و حرکات شیطانی در میاره واقعا واقعا خفنه :D توی Legion هم همچین صحنه ای بود و از بهترین صحنه های سریاله :D

نقش پیترو فقط یکم جای سوال داره برام :D

تنها موردی که سریال داره یکم شخصیت پردازی یسری شخصیت هاش مشکل داره. و همچنین یسری مشکلاتی تو ریتم و بالانس صحنه ها داره (که قطعا از بزرگترین چالش های سبکشه) اینا اوکی بود، سریال در حد بهترینای سال میتونست قرار بگیره...

پ.ن. چقدر بده که هر هفته یک قسمت میاد. بین هر قسمت هم هر سازنده/بازیگر/عواملی میاد مصاحبه میکنه یک tease یی میکنه، یک اسپویلی میکنه، و خیلی خیلی جو اسپویلی کار بالاست...
هرچند قطعا سود کار نمیزاره ولی کاشکی D+ هم مثل نتفلیکس کل فصل رو با هم میداد :(

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
واکینگ دد تا فصل پنجم قابل دیدن است و مقصر این شیردوشی برمی گرده به مدیران شخیص AMC که نه گذاشتند دارابانت کارشو کنه و نه رابرت کرکمن نظارت مستقیم روی تیم نویسندگان داشته باشه. یه زمانی AMC یه غولی بود تو عرضه سریال های خفن! چه دورانی نوستالژیکی داشت!

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
با احترام به عقاید همه ، walking dead رو بعد از فصل 5 رها کردم .
چون بنظرم بی معنی داشت کش پیدا میکرد . حالا نظر من بود البته .

و اما من بتازگی لوسیفر رو شروع کردم . خیلی جذبش نشدم ! یعنی یکی توصیه کرد به توصیه همونم دارم میبینم وگرنه بنظرم معمولیه کلا اندازه یکی دو قسمت جذابیت و دیالوگ خوب داشته بنظرم . جلوتر بره بهتر میشه ؟
دقیقا همینطوره
اولاش خوبه ولی بعدش کلا تکراری میشه شدیدا هم تکراری میشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان عزیزان سایت رایگان دانلود بدون سانسور
:D مرسی

امکان ارسال پیام شخصی و بازدید پروفایل نبود!
به هر حال توی پروفایل من یه سایت معرفی کردم
تقریبا 10-15 تا سایت رایگان بی سانسور داریم

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
درود
فصل چهارم The Marvelous Mrs. Maisel کی میاد؟!
خییییییییییلی خوبه سریالش! کمدی رمانتیک درجه یک!
شنیدید می‌گن فلان فیلم، فیلمِ «حال خوب کنی»ـه؟
خب، خانم میزل شگفت‌انگیز یک سریال حال خوب کنه!
پیشنهاد اکید می‌کنم!

S1_001b.jpg

1x08_0005.jpg 3x00_0002.jpg

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
چه شروع مسخ کننده ای داشت سریال Carnivale. خود جنسه برای کسانیکه عاشق غوطه ور شدن در دنیای خیال، کارناوال گرایی و Lynchian هستند. یکی از بهترین تیتراژهایی که در قاب تلویزیون ساخته شده!

• Like
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر