Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
پس از The Wire و Rectify، حالا نوبت به Mad Men رسید و یک قسمت ازش دیدم.
فرصت کنم روزی دو قسمت یا حداقل روزی یک قسمت می‌بینم. (غیر از جمعه ها که روز فیلمه!)
بعد از Mad Men می‌رم سراغ اینا؛
Boardwalk Empire
Twin Peaks
Six Feet Under

• Sad
Reactions: Origami 2008

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
سریال ویچر رو دانلود کردم، میخوام بدونم ارزش دیدن داره؟ شبیه به بازیش هست داستانش یا کتابش؟

غیر از بازی تخت و تاج و و اون یارو مواد فروشه چی بود اسمش یادم رفته دیگه چه سریالی پیشنهاد میدید؟ یا همین ویچر رو از امروز شروع کنم xD

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
سریال ویچر رو دانلود کردم، میخوام بدونم ارزش دیدن داره؟ شبیه به بازیش هست داستانش یا کتابش؟

غیر از بازی تخت و تاج و و اون یارو مواد فروشه چی بود اسمش یادم رفته دیگه چه سریالی پیشنهاد میدید؟ یا همین ویچر رو از امروز شروع کنم xD

Narcos:x( این لعنتی خیلی خوبه)
True detective
ویچر بد نیست..انتخاب بازیگراشون جالب نبوده به نظرم

• Like
Reactions: Paradise Lost

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
قسمت 5 مندلورین همون چیزی بود که خیلی ها منتظرش بودن . و واقعا هم اپیزود جذابی بود . ولی شخصا به نظرم یکی از دلایل موفقیت سریال در فصل اول این بود که در حین وفاداری به سری اصلی و رفرنس هاش برای افرادی که فیلم هارو ندیدن هم جذاب بود و هویت مستقلی داشت . ولی عملا فصل دوم داره هر قسم بیشتر وابسته به محصولات قبلی میشه . اسمش رو باید بگذارن فصل جدید و کراس آور کلون وارز و ربلز. البته به خودی خود بد نیست و اتفاقا جذاب هم هست دیدن شخصیت های آشنای قدیمی یا لایو اکشن کاراکتر هایی که در بازی ها و انیمیشن ها دیدیم . اما خب این مارول بازی امیدوارم دیگه بیش از حد نشه .
خب دیگه به سلامتی عزیز دلمون اسم هم پیدا کرد . دیگه بهش باید بگیم گروگو. چه اسمی هم انتخاب کردن شبیه اسم رقیب سینمایی اش تو کیوت بودن یعنی گیزموئه
حضور مایکل بین هم جذاب بود البته سریع کاراکترش رو حذف کردن ولی دیدن کایل ریس و کلنل هیکس که سبک اسلحه گرفتن و عمل کردن کاراکتر هم تداعی کننده اون کاراکتر هاس خالی از لطف نیست

Last edited by a moderator:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,105
نام
آرمان
دیشب بالاخره Hannibal رو تموم کردم. تا اخر فصل ۲ خیلی خوب بود و باید همونجا تموم میکردن. و بعد فصل سوم خیلی حوصله سربر و بد بود از زنده کردن یهویی همه تا اون پایان کمدیش /:) leftovers رو چند ماه قبل یکی دو اپیزود دیدم چیز خاصی نفهمیدم دوباره برم سراغش ارزش داره؟ :D و چند تا سریال حداکثر چهار پنج فصلی هم معرفی کنید که روند کند نداشته باشه مرسی :D

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
دیشب بالاخره Hannibal رو تموم کردم. تا اخر فصل ۲ خیلی خوب بود و باید همونجا تموم میکردن. و بعد فصل سوم خیلی حوصله سربر و بد بود از زنده کردن یهویی همه تا اون پایان کمدیش /:) leftovers رو چند ماه قبل یکی دو اپیزود دیدم چیز خاصی نفهمیدم دوباره برم سراغش ارزش داره؟ :D و چند تا سریال حداکثر چهار پنج فصلی هم معرفی کنید که روند کند نداشته باشه مرسی :D
هانیبال اوورریتدترین سریالی هست که تا حالا دیدم فقط وقتمو تلف کرد. بدترین نقش اول یک سریال قطعا :D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
هانیبال اوورریتدترین سریالی هست که تا حالا دیدم فقط وقتمو تلف کرد. بدترین نقش اول یک سریال قطعا :D
خوش‌حالم که بعد از دیدن اولین قسمت کلا دراپش کردم:D

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
چه جوری دقیقن اورریتد حساب میشه وقتی نه جایزه خاصی گرفت،نه از طرف بیننده ها خیلی تحویل گرفته شد و بعد سه فصلم کنسل شد؟هر جور حساب کنی اندرریتد حساب میشه

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
از امروز به صورت رسمی حقوق DareDevil به مارول برگشته. به امید بازگشت....
https://www.savedaredevil.com/
Sign the Petition

Netflix Series خیلی پتانسیل داشت و داره. فقط Iron Fist رو باید ریبوت کنن.
Luke Cage که دقیقا در اوج به سر می بره. Daughters of the Dragon که رسما آمادست. DD و JJ و Punisher هم راحت می تونن با خط داستانی جدید ادامه بدن. Punisher یکمی تغییرات در خط داستانی می خواد البته.

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر