Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
فصل 4 تا قسمت 5 6 داشت خیلی خوب پیش میرفت ... قسمت 7 به بعد خراب کرد.
-----
شخصیت منفیای فارگو بینظیره ولی خداییش .
کلا من با فضای سردش و برفا خیلی حال میکنم. و انتخاب بازیگراشون هم خوبه. همین کریس راک رو فکر نمیکردم خوب دربیاد تو این نقش ولی خوب بود.

captainyellow

Gold User
Nov 14, 2014
22
نام
حسین
فارگو فصل ۲ هم کم از فصل ۱ نداشت به نظر من، فصل سه خیلی افت داشت ولی همچنان اون المان‌هایی که از فیلم تا فصل ۱ و ۲ بود تو فارگو رو داشت ولی این فصل خیلی بد بوده. نه شخصیت منفی درست حسابی‌ای داره، نه پلیسی، نه خبری از اون رندوم بودن اتفاقا توش هست.
اسپویل قسمت آخر:
این قسمت آخر فضای خوبی داشت و یجورایی شروع شخصیت مایک میلیگان رو هم نشون داد و میتونست واقعا قسمت خوبی باشه ولی خب انقد کاراکترها از اول فصل بد پرداخته شدن که تو این قسمت هم اهمیتی نمیده آدم به اتفاقایی که براشون می‌افته.

Last edited by a moderator:

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
بچه ها چند تا سریال خوب و جذاب معرفی می کنید ؟
برا خانواده میخوام
مسايل اخلاقی اونقدر مهم نیست ولی دیگه در حد فیلمای لارس ون تیر نباشه :D
بیشتر اینکه ادم رو جذب کنه مهمه ارزش سینماییش اونقدر ملاک نیست
24 و Money Heist و Killing و Prison Break اینا رو دیدن و یه چیزی هم تو همین مایه ها میخوام
ممنون
Person of interest سریال بشدت جذابیه که دورهمی هم میشه دید

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
فرار از زندان با اینکه پس از تماشای دفعه N فصل های اول الی چهارم، گاف هایی در تدوین و فیلمبرداری یافته می شود ولی همچنان جذاب و نفس گیر است. کاربری را دیدم که زیاد هم اینجا فعالیت می کند گفت که سریال رو ندیده. تعجب کردم، چون سریال بازان قدیم که از کلوپ و مغازه سریال های رایتی با زیرنویس های درشت زردرنگ میخرند، با فرار از زندان، لاست و 24 شروع کردند و یک لحظه با خودم گفت که چه قدر ما پیر شدیم! حتما بیخیال آن پیام گل درشت ونتثورت میلر شو و از آن تصور کنونیش خارج شو و بشین فرار از زندان را ببین. فصل پنجم رو بیخیال شدی ایراد نداره! آدرنالین در این سریال می جوشد حتی برای بار N و تماشای آن هنگام خوردن ناهار یا شام. اشتهات با کلیفهنگرهاش باز میشه!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
فرار از زندان با اینکه پس از تماشای دفعه N فصل های اول الی چهارم، گاف هایی در تدوین و فیلمبرداری یافته می شود ولی همچنان جذاب و نفس گیر است. کاربری را دیدم که زیاد هم اینجا فعالیت می کند گفت که سریال رو ندیده. تعجب کردم، چون سریال بازان قدیم که از کلوپ و مغازه سریال های رایتی با زیرنویس های درشت زردرنگ میخرند، با فرار از زندان، لاست و 24 شروع کردند و یک لحظه با خودم گفت که چه قدر ما پیر شدیم! حتما بیخیال آن پیام گل درشت ونتثورت میلر شو و از آن تصور کنونیش خارج شو و بشین فرار از زندان را ببین. فصل پنجم رو بیخیال شدی ایراد نداره! آدرنالین در این سریال می جوشد حتی برای بار N و تماشای آن هنگام خوردن ناهار یا شام. اشتهات با کلیفهنگرهاش باز میشه!
فرار از زندان و 24 رو دوبله دیدم.
دومی به ته نرسید.
تا وسطای فصل 4 دوبله کردن.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
فرار از زندان و 24 رو دوبله دیدم.
دومی به ته نرسید.
تا وسطای فصل 4 دوبله کردن.
24 تا فصل 5 دوبله کردن . فصل 6 مدتی بعد اومد ،ولی متاسفانه دیگه کاراکتر جک باور، بهرام زند نیست. ایشون فوت کردن.
بیست و چهار البته بخاطر اینکه دوبله داخلی هست برخی مواردش تغییر داده شده همون باید انگلیسی دید.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
خوب من سریال dexter تموم کردم
خواستم ببینم نظر اساتید سریال بین در مورد این لیستی که میگم چیه و کدومو ببینم
سریال sopranos
سریال miami vice 1984 که خودم خیلی راغبم ولی شک دارم ببهش که واقعا چیز گیرای هست یا نه مثه این که 5 فصله هر فصل 22 اپیزوده (البته اگه کیفیت 1080 گیر بیاد)
سریال mad men هم تو کامپیوتر 4-5 فصلشو دارم اونم بدم نمیاد ببینم
سریال fargo به نظرتون چطوره؟ داستان هر فصلش با اون یکی فرق میکنه؟
و آخری dark البته تمایا دارم اکثر فصلای یه سریال بیاد بعد نگاه کنم
حالا بین اینا کدومو به نظرتون خوبه
جدا کسی اینجا miami vice دیده بیاد توضیح بده در چه سطحیه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
خوب من سریال dexter تموم کردم
خواستم ببینم نظر اساتید سریال بین در مورد این لیستی که میگم چیه و کدومو ببینم
سریال sopranos
سریال miami vice 1984 که خودم خیلی راغبم ولی شک دارم ببهش که واقعا چیز گیرای هست یا نه مثه این که 5 فصله هر فصل 22 اپیزوده (البته اگه کیفیت 1080 گیر بیاد)
سریال mad men هم تو کامپیوتر 4-5 فصلشو دارم اونم بدم نمیاد ببینم
سریال fargo به نظرتون چطوره؟ داستان هر فصلش با اون یکی فرق میکنه؟
و آخری dark البته تمایا دارم اکثر فصلای یه سریال بیاد بعد نگاه کنم
حالا بین اینا کدومو به نظرتون خوبه
جدا کسی اینجا miami vice دیده بیاد توضیح بده در چه سطحیه

اگه میخوای از همون قدم اول سریال باز حرفه ای باشی، برو سراغ سوپرانوها و بعد مدمن. هردو در فصل های اول و دومشون کمی ذوق میزنند ولی به مرور روی غلتک می افتند.
میامی وایس رو ندیدم.
فارگو آنتولوژی هست و هر فصل داستان متفاوتی رو بیان میکنه.
دارک تموم شده عزیز دل برادر. فصل آخرش بهار اومد و پروندش بسته شد.

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
این کفر گویی بزار کنار و آدرس غلط نده اشتها و حس چشایی و گشنگی اینارو فقط هانیبال باز میکنه :))

• Like
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر