residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
4 . سریال Anne with an E محصول سال 2017 ، داستان این سریال که خیلی مشهوره و چندین فیلم و سریال و انیمیشن براش ساخته شده اما این سریال که با همکاری نتفلیکس ساخته شد ( پخش شد ) در فصل اولش برای من خیلی لذت بخش و سرگرم کننده بود ، یکی از نقاط جالب این سریال آشنایی با دنیای عجیب و غریب دختران و البته مشکلاتشون در جامعه هست .

174589 > بازیگوش ولی خیلی مهربان

174590 > دوستیها و دلبستگیهای دوران کودکی خیلی ساده ولی زیبا هستن

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
4 . سریال Anne with an E محصول سال 2017 ، داستان این سریال که خیلی مشهوره و چندین فیلم و سریال و انیمیشن براش ساخته شده اما این سریال که با همکاری نتفلیکس ساخته شد ( پخش شد ) در فصل اولش برای من خیلی لذت بخش و سرگرم کننده بود ، یکی از نقاط جالب این سریال آشنایی با دنیای عجیب و غریب دختران و البته مشکلاتشون در جامعه هست .

View attachment 174589 > بازیگوش ولی خیلی مهربان

View attachment 174590 > دوستیها و دلبستگیهای دوران کودکی خیلی ساده ولی زیبا هستن
این سریال رو یکی از خانمای منزل میدید زمستون پارسال منم مینشستم کنار میدیدم:D اتفاقا منم خیلی خوشم اومد یه محیط و ستینگ روستایی خیلی آرامش بخشی داره و موضوعشم همینطوره در مورد دوستی ها و رقابت های چند دختر پسر تینیجر مال 100 سال پیش تو یه روستا:D تنها چیزی که خیلی خیلی رو مخ بود خود شخصیت آنه بود که فقط در حال زر زدن و گریه کردن و ناراحت شدن بود اعصاب نزاشته بود واسم دیگه:D

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
این سریال رو یکی از خانمای منزل میدید زمستون پارسال منم مینشستم کنار میدیدم:D اتفاقا منم خیلی خوشم اومد یه محیط و ستینگ روستایی خیلی آرامش بخشی داره و موضوعشم همینطوره در مورد دوستی ها و رقابت های چند دختر پسر تینیجر مال 100 سال پیش تو یه روستا:D تنها چیزی که خیلی خیلی رو مخ بود خود شخصیت آنه بود که فقط در حال زر زدن و گریه کردن و ناراحت شدن بود اعصاب نزاشته بود واسم دیگه:D
اصل زیبایی کار همینه انه یک رو مخی خاصی داره که در کنارش دوست داشتنی هم هست اگر هر کدوم از مجموعه های قبلی را دیده باشی میبینی شخصیت این مجموعه چقدر خوب بازی کرده البته در ور ور کردن انه تو همه جا همینجوری هست من بعضی اوقات خندم میگرفت از دستش

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد

به‌به :D
ظاهرا قراره تصورات به واقعیت تبدیل بشن
البته اینم گفته برای 5 فصل آینده برنامه دارن... که واقعا بنظرم سریال پتانسیل اینقدر رو نداره. نمیدونم چرا GOT درس عبرتی برای شرکت ها نمیشه. :|

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
واقعا بنظرم سریال پتانسیل اینقدر رو نداره.

آمازون جو گیر شده!:D

جالبه، تو ۳ ماهه اول ۲۰۲۱ هم قراره فیلمبرداری رو شروع کنن؛ فکر کنم فوریه:D

الان یه تیزر از معرفی سولجر بوی با بازی جنسن اکلز منتشر کردن:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
البته اینم گفته برای 5 فصل آینده برنامه دارن... که واقعا بنظرم سریال پتانسیل اینقدر رو نداره. نمیدونم چرا GOT درس عبرتی برای شرکت ها نمیشه. :|

تا ۵ فصل دیگه؟ :|
به شخصه بیشتر از ۱فصل دیگه نمیتونم براش متصور باشم. خیلی بخوان کش بدن ۲تا دیگه. اما ۵فصل دیگه خیلی خیلی زیاد و خطرناکه

• Like
Reactions: che-jaleb

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من کمیکشو نخوندم نمیدونم چقدرش پوشش داده شده و چقدرش مونده، ولی امیدوارم نه خیلی کشش بدن و نه خیلی سر سری تمومش کنن...

اون GOT هم مشکلش طولانی بودنش نبود. برعکس دو فصل اخر خیلییی خیلیییی سرسری و از روی اجبار سرو تهشو هم اوردن... و خب طبیعیه خود سازنده ها و کست همه خسته میشن از 10-11 سال نان استاپ این کارو بکنن...

بویز رو در حد 4-5 فصل خوب ادامه بدن بنظرم بسه :D تازه بنظرم داستان داره شروع شده با این پایان فصل دو :D
مخصوصا که اسپین افشم در دست کاره و گویا درمورد یک دانشگاه سوپر هیرو ها هست و فوکس روی یک گروه دیگه (یک گروه دیگه ابرقهرمان ها. مثل 7) هست...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
آمازون جو گیر شده!:D

جالبه، تو ۳ ماهه اول ۲۰۲۱ هم قراره فیلمبرداری رو شروع کنن؛ فکر کنم فوریه:D

الان یه تیزر از معرفی سولجر بوی با بازی جنسن اکلز منتشر کردن:D
بنظرم فرانچایزی که که ارزش سرمایه گذاری رو برای پرداخت دنیا اش داشته باشه هست، ولی خب دلیل اینکه سریال خیلی خوب در اومده، بخاطر اون تازگی و قلب سری کرکتر هوملندر و بوچره، من ترسم اینکه کشش بدن دیگه دوتای اینا جذابیت گذشته رو نداشته باشن.
تا ۵ فصل دیگه؟ :|
به شخصه بیشتر از ۱فصل دیگه نمیتونم براش متصور باشم. خیلی بخوان کش بدن ۲تا دیگه. اما ۵فصل دیگه خیلی خیلی زیاد و خطرناکه
والا کریپکی تا موقعی که سر ساخت سوپرنچرال بود، از سوپرنچرال کلی فصل در آورد. ازش بعید نیست:D(الان رو نمیدونم ولی موقعی که سر ساخت اون سریال بود جدا خوش ساخت بود!)
من بنظرم کرکتر آرک بوچر و هوملندر مسیر خوبی رو داره سیر میکنه ولی خب اگه هوملندر فصل 3 بخواد اونطور باشه بعید میدونم توی 4 و 5 بتونن سوپرایزی با کرکترش بکننمون.:D
من کمیکشو نخوندم نمیدونم چقدرش پوشش داده شده و چقدرش مونده، ولی امیدوارم نه خیلی کشش بدن و نه خیلی سر سری تمومش کنن...

اون GOT هم مشکلش طولانی بودنش نبود. برعکس دو فصل اخر خیلییی خیلیییی سرسری و از روی اجبار سرو تهشو هم اوردن... و خب طبیعیه خود سازنده ها و کست همه خسته میشن از 10-11 سال نان استاپ این کارو بکنن...

بویز رو در حد 4-5 فصل خوب ادامه بدن بنظرم بسه :D تازه بنظرم داستان داره شروع شده با این پایان فصل دو :D
مخصوصا که اسپین افشم در دست کاره و گویا درمورد یک دانشگاه سوپر هیرو ها هست و فوکس روی یک گروه دیگه (یک گروه دیگه ابرقهرمان ها. مثل 7) هست...
اینا کلا دارن مسیر خودشون رو میرن ولی خب اشتراکاتی هم با اون مسیر کمیک داره.
منم همین نظرم 4-5 اهه دیگه بیشتر از اون میرن به سمت شیردوشی:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
طولانی ترین سریال شبکه آمازون سریال Bosch بوده است. آمازون از این جوگیری های توخالی زیاد از خود نشان داده است. یادم هست وقتی Sneaky Pete راتن 100 گرفت و تقریبا بهش لقب «Hit» دادند، سازندگان و آمازون بنابر این بودند که سریال را حداقل تا 6 فصل ادامه دهند. پیت شیاد پس از پخش سه فصل کنسل شد. این باد The Boys هم شبیه همان باد سریال پیت است که قول میدهم با روی کارآمدن ارباب حلقه ها که جان و مال آمازون است، فصل سوم فصل پایانی این سریال هایپر خواهد بود.

• Like
Reactions: saeed_sg

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
دوستان سریال Penny Dreadful چطوریاس؟ داستان کُلیش رو خوندم جالب میزنه، فقط خواستم بدون خوش ساخت و با کیفیت هست بشینم ببینم؟

سریال اصلی خوبه و هر سیزن بهتر هم میشه.
اسپین آف City of angels خوب نیست خیلی.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
دوستان سریال Penny Dreadful چطوریاس؟ داستان کُلیش رو خوندم جالب میزنه، فقط خواستم بدون خوش ساخت و با کیفیت هست بشینم ببینم؟
تا قسمت چهارم فصل‌ آخر ببین و دراپ کن. این قسمت یکی از بهترین اپیزودای تاریخه به نظرم. منتها یکی دو قسمت پایانی شدیدا فاجعه و ضد حالن که اونم از برکت شبکه شوتایمه :D

• Like
Reactions: NaViiDii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر