saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
دیشب Rick and Morty که قبلا چند قسمتش دیده بودم دوباره چند قسمتش تماشا کردم. بیشتر به خاطر موضوعات جالبش برام جذاب بوده ولی اینبار هم نتونستم ادامه بدم:D یه موضوعی رو شروع میکنه با جذابیت بعد در ادامه خیلی شلوغ میشه و همه چی درهم برهم میشه و چندین شاخه پیدا میکنه در نهایت اصلا از موضوع اصلی که داره دنبال میکنه دور میشه و اصل قضیه گم میشه(اون فاز شلوغی هم که میخواد انجامش بده همشون تکراریه قسمت های دیگس که قبلا بهش پرداخته شده). نمیدونم سرگیجه میگیرم وقتی نگاه میکنم. نویسنده هاش ذهن مشوشی دارن. به نظر میرسه دوز THC رو موقع نوشتن باید کنترل کنن:D

• Like
Reactions: masoud101

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سریال جنایی مرموز خوب چی پیشنهاد میکنید؟
Broadchurch

چیزی نمیشه گفت درباره سریال، فقط اینکه به شدت حس سریال عالیه. شاید به نظر برسه ستینگ آمریکا با تمام قواعدی که میشناسیم برای سریالای جنایی مرموز بهتر باشه ولی همون حس رو شاید 10 برابر بهتر این سریال درآورده با ستنیگ یه شهر ساحلی توی غرب انگستان.
هرچه بگم درباره اش به نظرم بی انصافی باشه و باید نگاه کرد فقط.

پ.ن: موسیقی اش از Olafur Arnalds هست دیگه، خودت تا تهشو برو که با چی طرفی!
سلام.
اتفاقاً تا اسم این سریالی که شما گفتی رو دیدم یاد این ویدیو افتادم:

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
اقا یک سریال کوتاه جذاب بگید یکم تجدید انرژی کنیم
مینی سریال:
Chernobyl
Good omens
The night of
Parade's end
When they see us(کلا ۴ قسمته)
پاتریک ملروز
............
Master of none
آقا این سریالو هرکی دنبال کمدی حال خوب کن میگرده حتما ببینه که بسیار لذت میبره.....سریال کلا ۲ فصله.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
واچمن همه رو درو کرد ولی بازم تو کتم نمیره که واچمن لیندلوف قوی تر از لفت آورز - به خصوص فصل دوم- بوده. برندگان کاملا به همان معیارهای نوین اسکار برنده شدند؛ یعنی اهمیت تم و سابجکت منر حال حاضر آمریکا. بتر کال سال هم باید بچرخد تا یه امی نصیبش شود. هرچقدر هم بگویند بهترین سریال حال حاضر تلویزیون است بازهم نمی برد. به نظرم نفوذ AMC کلا پس از Breaking Bad و Mad Men تو فصل جوایز کم شده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر