Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
همونجا در اوج باهاش خداحافظی کن... :D
فصل چهارم ادای دینی هست به هرچی فیلم هندیه!
همین چند دقیقه پیش فصل 4و تموم کردم و واقعا به حرفت پی میبرم :D
قشنگ معلومه یه سری نکات و دیتیل هست که نویسنده ها به کلی یادشون رفته. بعد این پلات آرمور ها تو فصلای قبل وجود نداشت و عملا تو تمام کاراکتر ها رو در خطر حس میکردی. مثلا اسلو یا مسکو که مردن.
ولی اینجا الکی زدن نایروبی رو کشتن و واقعا هیچ دلیل منطقی نداشت :|
پلات آرمور خود اون گاندیام که واسه خودش ترمیناتوری بود بماند.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دیشب The Wire تموم کردم. قبل از دیدنش فکر می کردم سریال هایی مثل Narcos و House of Cards تو سبک خودشون پیشرو بودن ولی با دیدن وایر نظرم عوض شد.
توضیحات کلی میدید؟منم ندیدم؟ موضوعش؟ نحوه فیلمبرادی یا کاراکترا؟مثل billions?

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
توضیحات کلی میدید؟منم ندیدم؟ موضوعش؟ نحوه فیلمبرادی یا کاراکترا؟مثل billions?
تا حدودی ولی بیشتر کلیت موضوعاتی که تو سریال جریان داره منظورم بود. مثلاً ماراتن پلیس با Drug Kingpin ها خیلی منو یاد سیر کلی Narcos مینداخت یا رقابت تو ساختن نردبونی از لجن و کثافت برای بالا رفتن و به قدرت رسیدن ها منو یاد کلیت HoC (و البته مملکت خودمون :|) انداخت!

• Like
Reactions: all4u

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
بلوری نمیاد؟ من دیدم همش hdtv زده بود
پیشنهاد میکنم همین نسخه موجود از گروه FaiLED رو بگیری کیفیت صدا و تصویر اوکیه بدون واترمارک شبکه هم هست که اتفاقاً AHDTV هست و مزیتش هم اینه که با سرعت 50fps پخش میشه و لذت خاصی داره مخصوصاً توی سکانس های اکشن.

بلوری بیاد یحتمل 23.9fps هست

• Like
Reactions: Anakin

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
تا حدودی ولی بیشتر کلیت موضوعاتی که تو سریال جریان داره منظورم بود. مثلاً ماراتن پلیس با Drug Kingpin ها خیلی منو یاد سیر کلی Narcos مینداخت یا رقابت تو ساختن نردبونی از لجن و کثافت برای بالا رفتن و به قدرت رسیدن ها منو یاد کلیت HoC (و البته مملکت خودمون :|) انداخت!

نمیدونم شما بودید یا نه ولی فکر کنم در اپ TV Time هم یکی از کاربران بازی سنتر که او را فالوو کردم، وایر را همزمان با شما تموم کرده بود.

جدا از اینکه Narcos الهام گرفته بر اساس یک داستان واقعی است ولی خود سریال به دلیل ایجاد تعلیق و فضای دراماتیک، حادثه اصلی را دستکاری کرده اند و HOC هم پشت پرده های سیاست را با درجه بالای پیاز داغی به نمایش می گذارد و بنده به عنوان قصه ای رئال قبولش ندارم و تنها به لطف پدر سوخته بازی های اسپیسی و اکتش نگاه می کردم، باید مخالفت کنم که سریال The Wire هرگز و ابدا شبیه هیچ سریالی نیست، نبوده و نخواهد بود!

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
نمیدونم شما بودید یا نه ولی فکر کنم در اپ TV Time هم یکی از کاربران بازی سنتر که او را فالوو کردم، وایر را همزمان با شما تموم کرده بود.

جدا از اینکه Narcos الهام گرفته بر اساس یک داستان واقعی است ولی خود سریال به دلیل ایجاد تعلیق و فضای دراماتیک، حادثه اصلی را دستکاری کرده اند و HOC هم پشت پرده های سیاست را با درجه بالای پیاز داغی به نمایش می گذارد و بنده به عنوان قصه ای رئال قبولش ندارم و تنها به لطف پدر سوخته بازی های اسپیسی و اکتش نگاه می کردم، باید مخالفت کنم که سریال The Wire هرگز و ابدا شبیه هیچ سریالی نیست، نبوده و نخواهد بود!
نه اونکه من نبودم :D
موافقم با حرفت، وایر اصلاً شبیه هیچ سریالی نیست منم خلاف این حرفو نزدم! مثلاً من خیلی وقت پیش یه جا خوندم که ایده ساخت Prison Break از فیلم Shawshank Redemption ایجاد شده (مثل یک بشکن تو ذهن) ولی آیا می تونیم بگیم که این 2 تا اثر شبیه همن؟! قضیه الهام گرفتن یا همون تبدیل جرقه به آتش توسط خالقین اون 2 تا سریال هم یه احتمالی بود که از نظر خودم دادم و فکت نبود

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
سلام
به دوستانی که مینی سریال ۸ قسمتیه defending Jacob رو ندیدند پیشنهاد میکنم ببینن، من که ازش خیلی لذت بردم ،هم داستان خوبی داشت و هم خوش ساخت بود.
همینطور
مینی سریال the night of که پیمان معادی هم توش نقش آفرینی کرده.

• Like
Reactions: Arima Kishou

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من باب بحث وایر باید اینو در نظر بگیرین که خالقین این سریال، قبلاً ۲ مستند راجع به تأثیرات جنگ پلیس و گانگسترهای مواد مخدر روی شهر بالتیمور ساختن. یکیشون سابقه پلیس‌بودن داشته به مدت ۲۰ سال و یکی دیگه‌شون هم به مدت ۲۰ سال معلم مدرسه بوده. از نظر پختگی و نگاه همه‌جانبه به مسئله‌ی چندبعدی‌ای مثل نبرد مسلحانه علیه مواد مخدر، وایر خیلی با بقیه سریال‌ها متفاوته. وایر مشکل رو از دید یه شهر می‌گه و نشون می‌ده چطور توی یه چرخه‌ی تقریباً غیرقابل تغییر آدم‌ها ممکنه عوض شن ولی «بازی» ثابت می‌مونه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
سریال The Sopranos امشب تموم شد.
من رسما اعلام میکنم که بهترین سریالی بود که تا به حال دیدم.
ببینید.
ببینید
ببینید.

نمدونم اشتراکم با این تاپیک چه مرگش شده که دیگه نتیفیکیشن نمیاد :D

منم چند روز پیش اتفاقا تموم کردم واقعا تجربه متفاوتی بود.
موقعی که درگیرشی نمیفهمی اما الان که چند روز گذشته اینقد دلم تنگ شده تو یوتیوب دارم کلیپای چند دقیقه ای ازش میبینم، خداوکیلی فقط دو دقیقه جر و بحث تونی با کارملا به نصف درامای این دهه میرزه اینقد که همه چی دقیق و رئال ساخته شده.
شخصیت تونی و بازیگرش جیمز گاندولفینی قشنگ برام رفتن تاپ 3، تونی بنظرم یکی از سخت ترین شخصیتا واسه یک بازیگر هست که گاندولفینی اینقد ترکیب یک پدر دلسوز - آدم عصبانی - ماب باس رو خوب در آورده آدم پشماش فر میخوره :D تا وسطای سریال عکساشو میدیدم میگفتم چقد خوب مونده از اون زمان پیر نشده که بعد تازه فهمیدم فوت شده واقعا استعداد عجیبی بود :(

فقط خداروشکر میکنم سریال قدیمی هست و خیلی وقته تموم شده، اگه الان در حال پخش میبود نتفلیکس داشت رو سیزن 15 ـش کار میکرد که نصف کارکترا LGBTQ شده بودن، زنای سریال هم فمنیست بودنو مردا رو با شلاق میزدن :-"

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
نمدونم اشتراکم با این تاپیک چه مرگش شده که دیگه نتیفیکیشن نمیاد :D

منم چند روز پیش اتفاقا تموم کردم واقعا تجربه متفاوتی بود.
موقعی که درگیرشی نمیفهمی اما الان که چند روز گذشته اینقد دلم تنگ شده تو یوتیوب دارم کلیپای چند دقیقه ای ازش میبینم، خداوکیلی فقط دو دقیقه جر و بحث تونی با کارملا به نصف درامای این دهه میرزه اینقد که همه چی دقیق و رئال ساخته شده.
شخصیت تونی و بازیگرش جیمز گاندولفینی قشنگ برام رفتن تاپ 3، تونی بنظرم یکی از سخت ترین شخصیتا واسه یک بازیگر هست که گاندولفینی اینقد ترکیب یک پدر دلسوز - آدم عصبانی - ماب باس رو در آورده آدم پشماش فر میخوره :D تا وسطای سریال عکساشو میدیدم میگفتم چقد خوب مونده از اون زمان پیر نشده که بعد تازه فهمیدم فوت شده واقعا استعداد عجیبی بود :(

فقط خداروشکر میکنم سریال قدیمی هست و خیلی وقته تموم شده، اگه الان در حال پخش میبود نتفلیکس داشت رو سیزن 15 ـش کار میکرد که نصف کارکترا LGBTQ شده بودن، زنای سریال هم فمنیست بودنو مردا رو با شلاق میزدن :-"

در حین تماشایی سریال مد من، می گفتم که چه قدر ویژگی های شخصیتی دان دریپر و تونی سوپرانو شبیه هم هستند. هر دو گذشته ای دارند که دوست ندارند هرگز به خاطر بیاورند، هر دو افرادی هستند که هم می خواهند رضایت خانواده را جذب کنند و هم محل کارشون و هر دو بیش از حد زن باز و مغرور. البته وجه مشترک هر دو شخصیت فردی با نام متیو واینر که یکی از نویسندگان ارشد سریال بوده و همون زمان هم مد من رو می نوشته. پیرامون LGBTQ باید بگم که سریال کاملا آنتی هست و یکی از شخصیت های فرعی رو سر همین مسئله دهنش رو سرویس می کنن!

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
سلام
به دوستانی که مینی سریال ۸ قسمتیه defending Jacob رو ندیدند پیشنهاد میکنم ببینن، من که ازش خیلی لذت بردم ،هم داستان خوبی داشت و هم خوش ساخت بود.
همینطور
مینی سریال the night of که پیمان معادی هم توش نقش آفرینی کرده.
night of ادامه داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر