Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
واقعا هوشمندی ترین راه در ایام قرنطینه این است که بری به سراغ سریال های برتر عصر طلایی تلویزیون که سالها به دلیل کمبود وقت نتونستی تماشاش کنی؛ به نظرم اگه اینارو نگاه کنی دلیلی برای دیدن بقیه آثار دیگه نداری:

The Wire
Sopranos
Mad Men (دارم نگاهش میکنم. فصل سومشم.)
Breaking Bad
Low Winter Sun (نصف ریویوهای ضعیف ماله قسمت اولشه، از قسمت سوم به بعد ریت میره بالا کنسل شده ولی پایان بندیش باز نیست و خیلی هم هوشمندانه است!)
Fleabag
The Killing
Twin Peaks
The Office (UK
Extras
Person of Interest (واقعا میچسبه برای این روزها)
24
The Shield (از اونایی که باید کلی به دستم برسه، اونم مفتی از یه نفر!)
Justified ( اینم مثل بالایی!)
The Newsroom
Louie
Bloodline (فصل اول و دوم غنیمت داره ببینیش!)
Six Feet Under

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
این money heist چطوره وضعیتش؟
یه مزیتی که این سریال و سریال های مشابه داره اینه که شخصیت های محدود و اهداف مشخصی داره!
یه عده هستن که میرن دزدی، یه عده دیگه هستن که پلیسن افتادن دنبال اینا.
دیگه لازم نیست مثل westworld و یا Dark معادله چندوجهی حل کنی واسه اینکه بدونی این یارو کی هست و میخواد چکار کنه :|

• Like
Reactions: masoud101

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
این سیزن آخری Money heist هم نتونست هیجان بده بهم. شاید مشکل از انتظارات بالاست. واسه سرگرمی خوب بود.

ps: بعد از تاینی هیجوقت به آرامش نرسیدم! :| نمیدونم چرا با هیچ سایتی نمی تونم کنار بیام دیگه.

• Like
Reactions: MOEIN MPM

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
واقعا هوشمندی ترین راه در ایام قرنطینه این است که بری به سراغ سریال های برتر عصر طلایی تلویزیون که سالها به دلیل کمبود وقت نتونستی تماشاش کنی؛ به نظرم اگه اینارو نگاه کنی دلیلی برای دیدن بقیه آثار دیگه نداری:

The Wire
Sopranos
Mad Men (دارم نگاهش میکنم. فصل سومشم.)
Breaking Bad
Low Winter Sun (نصف ریویوهای ضعیف ماله قسمت اولشه، از قسمت سوم به بعد ریت میره بالا کنسل شده ولی پایان بندیش باز نیست و خیلی هم هوشمندانه است!)
Fleabag
The Killing
Twin Peaks
The Office (UK
Extras
Person of Interest (واقعا میچسبه برای این روزها)
24
The Shield (از اونایی که باید کلی به دستم برسه، اونم مفتی از یه نفر!)
Justified ( اینم مثل بالایی!)
The Newsroom
Louie
Bloodline (فصل اول و دوم غنیمت داره ببینیش!)
Six Feet Under
این پست رو نشونه ای دیدم برای شروع Breaking Bad ... :D
بامداد امروزم را با 4 قسمت شروع کردم ;;)

شنیده بودم میگفتن که تا قبل سیزن 4 خیلی هیجان نداره و خسته کنندست.
ولی برای من که حداقل این 4 قسمت اینطوری نبود... واقعا گذر دقایق قسمت هارو متوجه نمی شدم. امیدوارم تو ادامه هم همینطوری باشه.

درضمن، مرسی از پیشنهاداتت.

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
فیلم های تارانتینو را دیدین که شخصیت هاش توی یه دنیای پر از جنایت زندگی می کنند ، بعد به خودت میگی نه دنیای واقعی اینقدر نمیتونه خشن و بی بند و بار باشه... بعد Tiger King میاد بیرون میفهمی ، نه we really live in a mad world

136847

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
دوستان سریال اعتیاد آور از سال 2005 تا الان چی پیشنهاد میکنید؟(غیر از معروف ها)
ازونایی که یک قسمتش رو ببینه دیگه سخت بشه از پاش بلند شد :D
MacGyver رو کسی دیده؟ چطور با اینکه امتیازاتش پایینه هنوز کنسل نشده؟
سریال های با امیتاز بالا زرتی کنسل میشن این همچنان بعد 4 فصل با قدرت به کار ادامه میده :D

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستان من آخرین سریال تاپ و لول بالا تو سبک Mystery و Sic-Fi که دیدم فکر کنم حدود هفت سال پیش اونم فرینج بود! اونایی که این سریال رو دیدن متوجه منظور من میشن.

سریال تو این سبکُ حالُ هوا چی رو پیشنهاد میدین که قشنک کشش دیدن هم داشته باشه؟

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
دوستان سریال اعتیاد آور از سال 2005 تا الان چی پیشنهاد میکنید؟(غیر از معروف ها)
ازونایی که یک قسمتش رو ببینه دیگه سخت بشه از پاش بلند شد :D
MacGyver رو کسی دیده؟ چطور با اینکه امتیازاتش پایینه هنوز کنسل نشده؟
سریال های با امیتاز بالا زرتی کنسل میشن این همچنان بعد 4 فصل با قدرت به کار ادامه میده :D

تو هم مثل من فاز عتیقه یا آندرریت طور برداشتی؟! :D هرچی خوبه و اعتیاد آور سعی شده در همان پست مربوطه صفحه قبل اضافه کردم!:-<

من سر مد داگز آمریکایی به سختی بلند شدم و تا جایی که یادمه هفت قسمت پشت سر هم دیدم و سه قسمت بعدی رو گذاشتم فرداش. فصل سوم Sneaky Pete و Stranger Things هم یه قورت آب تمومش کردم. به نظرم تنها سریالی که فقط در آن وضعیت بد روحی و جسمی یه اپیزود دیدم حال نکردم و بعد رفتم سراغش برای اپیزود دوم و بعد وات د هال تمام عیار گفتم و حتی تا 5 صبح یه نفس تو گوشیم دیدم فصل اول Bloodline بود!

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
View attachment 133106

کل سریالهای آبکی صدا سیما یه طرف این پایتخت یه طرف : ))))))

حرف نداره انصافا، سطحش از تمام کمدی های صدا سیما یه پله بالاتره، 6 فصل ساختن هنوزم عالیه، دلیل اصلیش هم اینه که هر فصل کل سریال رو یه نیمچه ریبوت ریزی میکنن و همه شخصیت ها رو تغییر ریز میدن همه چی جدید میشه

جاهای مختلف پرت و افت داشته ولی ماهیت کلی سریال عالیه ! فصلهای جدید هم معلومه بودجه خوبی میدن بهشون

این فصل 6 اصلا یه سریال موزیک محوره! با سینما خانگی و شرایط سینمایی ببینید جیگرتون حال میاد! فقط حیف که شبکه 1 هنوزم SD عه! شات های مناظر همش حیف میشه
با یه ساعتُ خورده ای تاخیر میزدی Tamasha HEVC با کیفیت 1080P میدیدی! :D حتی رسیور با قابلیت ساپورت x265 هم نداشتی میتونستی از Tamasha HD میدیدی که اونم با کد BISS راحت قابلیت باز میشد.

• Like
Reactions: saeed_sg

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
تو هم مثل من فاز عتیقه یا آندرریت طور برداشتی؟! :D هرچی خوبه و اعتیاد آور سعی شده در همان پست مربوطه صفحه قبل اضافه کردم!
لیست رو دیدم...سریال های خوبی که دیالوگ محور هستند نیازمند مقداری حوصله هست که متاسفانه من ندارم...برای همین هیچ وقت نتونستم با سریال هایی مثل the wire ، the leftovers و امثال اینها ارتباط برقرار کنم. نمی دونم چطور شد که breaking bad رو که جزو اولین سریال هایی بود که دیدم، کامل ببینم و اتفاقا ازش خوشم اومد. حتی پوشه Better call soul بعد چندین سال همچنان تو سیستم من هست ولی همیشه بعد چند دقیقه از تماشای اولین قسمت حوصله ـم سرمیره و پنجره پلیر رو می بندم.

• Like
Reactions: mohsen_mzh

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
دوستان من آخرین سریال تاپ و لول بالا تو سبک Mystery و Sic-Fi که دیدم فکر کنم حدود هفت سال پیش اونم فرینج بود! اونایی که این سریال رو دیدن متوجه منظور من میشن.
سریال تو این سبکُ حالُ هوا چی رو پیشنهاد میدین که قشنک کشش دیدن هم داشته باشه؟
دنبال سریال های مورد علاقم بودم ولی نمی دونستم به اونا چی میگن...
Mystery و Sic-Fi که گفتی دقیقا همون چیزیه که دنبالشم.
شاید شبیه ترین سریال به فرینج، سریال X-Files باشه.
همین جا درمورد کیفیت سریال سوال کردم که جوابی نگرفتم، سریال بسیار طولانی هست شامل 12 فصل که از 1993 شروع شده و 2018 تموم شده! بازیگر نقش اولش اولین قسمت جوون بوده و آخرین قسمت پیرزن شد :D فکر کنم همین خانم و خروجش از سریال باعث شد که شبکه فاکس برنامه ای برای ادامه سریال نداشته باشه.
سریال Under the Dome که بر اساس رمانی با همین اسم نوشته استفن کینگ ساخته شده و درمورد یه گنبد مرموزی هست که دور یه شهری قرار میگیره و ارتباط اون شهر با بیرون رو قطع میکنه.
باید گفت که این سریال بعد سه فصل کنسل شد و آخرش هم بنظرمن ناتموم میشه و سوالات بی جواب بسیار زیادی رو دست بیننده میمونه( نمیدونم پایان قطعی مورد نظر سازنده ها بوده و خواستن سرتهش رو هم بیارن یا اینکه به معنای واقعی نیمه تموم مونده)...هرچند میشه از همون سه فصل لذت برد و آخر سریال رو هم اصغر فرهادی طور درنظر گرفت!:D
..................
the society که قبلا هم درموردش گفتم آمیخته ی نوجوانانه از Under the Dome و
The Leftovers هست، یک فصلش منتشر شده و طبق داده های گوگل فصل دوم هم در تاریخی نامعین در سال جاری میلادی قراره منتشر بشه ( که احتمالا بخاطر کرونا تاخیر داشته باشه).
تا اونجایی که من دیدم زیرنویس فارسی که براش اومده بود چندان جالب نبود.
...............
سریال Timeless که اخیرا دیدم و تو پست های قبلی ـم خیلی بهش اشاره کردم تو ژانر سفر درزمان هست. سریال دوفصل داره که برای دومین بار و آخرین بار توسط استودیو سونی و شبکه nbc کنسل شد منتها دوتا قسمت پایانی براش ساختن که بنظر من خیلی خوب جمع شد.
برای کسی که مقداری با تاریخ آمریکا آشنایی داشته باشه یا اینکه کلا تاریخ براش جالب باشه میتونه سریال سرگرم کننده ای باشه درغیر این صورت احتمال اینکه ازش خوشت بیاد پایینه!
تیکه های فان هم کم نداره!
یه ریکپ از فصل اول تو ابتدای فصل دوم هست با آهنگ Believers خیلی قشنگه :x
برخلاف من که فکر میکنم داستان چندان قوی نداشت و بعضی جاها داستان خیلی غیر منطقی میشد نمره گوجه ای خیلی خوب و متای خوب داره، شاید بخاطر اینکه فمینیسم و بلک لایو مترز و غیره درش بیداد میکنه!
از لحاظ زیرنویس تا قسمت 8 فصل دوم(فکر کنم) قابل قبوله ولی تو قسمت های باقی مونده زیرنویس فاجعه آمیز میشه.
.............
westworld وست ورد(یعنی ل تلفظ نمیشه؟) معرف حضور حتما باید باشه، سای فای و میستری تو همین سریال خلاصه میشه! تاپیکش تو همین بخش هست منتها اسپویل اونجا آزاده.
.........
مینی سریال The Lost Room که شامل 3 قسمته که کمتر بهش پرداخته شده و شاید از لحاظ رازآلود بودن بتونه خواسته هات رو برآورده کنه.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
کسی سریال Heroes رو دیده؟
قسمت اولش رو الان دیدم خیلی خوشم اومد ولی عمده نظرات نشون میده که فقط دوفصل اولش خوبه و فصل های بعدی ضعیف و ضعیف تر میشه! حتی یه ادامه هم خواستن براش بسازن که کنسل شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر