peyman_eun

کاربر سایت
Mar 18, 2020
108
f

بدون شک زیرنویس بد و کیفیت های موجود یکی از دلایلی هستن که خیلی ها از سریال های قدیمی غافل شدن . خدا رو شکر سوپرانوز رو هم کیفیت 720 جدیدی ازش در سایت ها موجود بود و هم به همین دلیل زیرنویس جدید و روان تری ازش موجود بود . فکر می کنم وایر و شیلد هم همین روال رو طی کرده باشن . به زودی دوباره سراغ وایر می رم .
سلام. بارنی سریال My Brilliant Friend رو دیدی؟ اگه ندیدی به کله برو سراغش که هر دو فصلی که ازش اومده شاهکاره. توی پست قبلیم توی این تاپیک در موردش نوشتم.
در ضمن برو پستام توی تاپیک خلاقیت در بازی‌های ویدیویی رو هم ببین اونجا برات خاطره بازی دارم!

• Like
Reactions: barneysawyer

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سلام. بارنی سریال My Brilliant Friend رو دیدی؟ اگه ندیدی به کله برو سراغش که هر دو فصلی که ازش اومده شاهکاره. توی پست قبلیم توی این تاپیک در موردش نوشتم.
در ضمن برو پستام توی تاپیک خلاقیت در بازی هم ببین اونجا برات خاطره بازی دارم!
سلام . نه هنوز . یکم تو شروع سریال های جدید تنبل ام به خصوص hbo :D . ولی حتما شروع می کنم به زودی چون تو لیستمه

• Like
Reactions: peyman_eun

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
از معدود خوشی‌های این روزها و به جرئت می‌گم، بهترینِ این خوشی‌ها، سریال Better Call Saul هست.
چه قسمتی بود این قسمت شش فصل پنج!
چه می‌کنه این وینس گیلیگان!

جهت اطلاع بهت عرض کنم که با وجود تداخل زمانی تولید فیلم ال کامینو با فصل پنجم سریال بتر کال سال، وینس همانند فصل های قبل دخالت تمام و کمالی در روند قصه نداشته و بیشتر چرخش سریال بر عهده پیتر گولد بوده. تنها وینس یه قسمت رو کارگردانی کرده که اونم قسمت هشتم این فصل هست!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
سلام سریال WESTWORLD سانسور داره؟

کلا سایتی هست که سریال و فیلم ها رو بدون سانسور بشه دانلود کرد؟
سیزن 3 رو هنوز اطلاع ندارم، ولی قطعا داره...
سیزن 1 و 2 هم تقریبا هر قسمت اون روح مثبت 18 سریال های HBO توش هست :D

آقا The Haunting of Hill House رو شروع کردم. ژانر هارر مورد علاقم نیست، به اصرار یکی از دوستام دیدم که خیلی حال کرده طوری که تو همین فرصت کم چندبار از اول تا آخر دیده...
قسمت اولش جذاب بود.
بیایید راجبش بگید مشتاق شم.

shame on you که اینقدر دیر شروعش کردی!:D

البته قسمت های ۵ - ۶ و ۷ رو من زیاد حال نکردم باهاش، اما در کل راضی کننده است و عاشقشم در کل.:D
اسکار بیشترین "شرم بر من باد" تاریخ ازآنِ بندست :D چون کل این سریال هارو زمانی که میان خودم میخونم راجبشون میدونم خوبن، دو قسمت اولم دانلود میکنم ولی هیچوقت نمیبینم :))
بعد جالبه موقع معرفی میدونم به کی پیشنهاد بدم مثلا خوشش میاد به کی نه :))

اونور تو تاپیک فیلم هم همینم :)) باز اونور فکر کنم شرایط بخاطر دوران دبیرستان بهتر باشه :D

چشم چشم امشب میترکونمش :D

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
بیایید راجبش بگید مشتاق شم.

shame on you که اینقدر دیر شروعش کردی!:D

البته قسمت های ۵ - ۶ و ۷ رو من زیاد حال نکردم باهاش، اما در کل راضی کننده است و عاشقشم در کل.:D

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

peyman_eun

کاربر سایت
Mar 18, 2020
108

Capture7885.png

Pustina

این سریال رو بینج واچینگ کرده بودم و به نظرم سریال خوبی بود و هرچه به قسمت‌های انتهایی نزدیک میشدیم هیجانش بیشتر میشد. سریال خیلی با کیفیت و خوش ساختی بود. پایان جالبی هم داشت و در کل لذت‌بخش بود. تیم بازیگران هم خیلی خوب نقششون رو ایفا کردن و فضای سریال هم خیلی دلگیر، غریب و مرموز بود. به نظرم سریال از قسمت دوم اوج گرفت و همینطور تا قسمت آخر با تدوین و تعلیق خیلی خوبش پیش رفت و پایان خوبی هم داشت. از اون دست سریال‌هاست که حاشیه‌های جذابی ایجاد میکنه و سناریوهای مختلفی میچینه برای گول زدن مخاطب. اینکه انگیزه‌ی قاتل به اندازه کافی قانع‌کننده بود یا نه رو کاری ندارم اما به نظر من بهتر بود بجای سرگرم کردن مخاطب روی یکسری وقایع نامربوط برای فریب مخاطب، در این هشت قسمت روی انگیزه قاتل بیشتر زمینه‌چینی میکردن هرچند همونطوری که گفتم برای من تا حد زیادی راضی‌کننده بود اما پرداخت به این موضوع خیلی کم بود.
امتیاز من به سریال: 8.3/10

222.jpg

(Money Heist (La Casa de Papel

سریالی پرهیجان و غافلگیرکننده که ایده داستانی جالبی داره. داستان فوق‌العاده جذاب و تا حدودی غیرقابل پیش‌بینی هست. واقعأ برام جالب بود که نویسنده هیچوقت کم نمیاره و در هر قسمت حرفی واسه گفتن داره و تقریبأ توی همه‌ی قسمت‌ها از درون بنده رو شاد میکنه با غافلگیری‌هاش! کاراکتر "برلین" به شدت شخصیت کاریزماتیکی داره و خیلی زیرپوستی بازی میکنه. قطعأ یکی از جذاب‌ترین کاراکترهای این سریال هست. اما ضعف‌های سریال یکی اینکه بعضی از کاراکترها به خوبی انتخاب نشدن و تا حدودی یکی دو تاشون (مثل نايروبی و ...) به خوبی شخصیت‌پردازی نشده بودن ولی اکثر بازیگران بازی قابل قبولی از خودشون نشون دادن با وجودی که میشد بازیگران بهتری جایگزینشون کرد. ضعف بعدی چند مورد ایراد داستانیه که البته بی‌انصافی هست که عالی بودن کلیت داستان و جذاب بودنش رو منکر بشیم. یکی از ویژگی‌های جالب این سریال اینه که تقریبأ تمام قسمت‌ها جذابن و سریال افت نمیکنه و به نظرم سریال از نظر فیلمبرداری و تدوین خیلی خوب عمل کرده و همواره هیجان خودش رو حفظ کرده. سریال زیاد فلش بک زیاد میزنه به زمانی که پروفسور بهشون آموزش میده. اکشن سریال هم در رده بسیار خوبی قرار داره و به طور کلی دیدن این سریال به کسانی که دنبال یک سریال غافلگیرکننده هستند پیشنهاد میشه.
امتیاز من به سریال: 8.4/10

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
the last kingdom هم ارزش دیدن داره ولی خب بازم وایکینگ بخصوص سه فصل اول برای من خیلی جایگاهش بالاتره .
نمیدونم شاید چون وایکینگ داره تاریخ رو از دید وایکینگ ها پیش میبره که به دید من خیلی بهتره :D

• Like
Reactions: peyman_eun

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
آقا The Haunting of Hill House رو شروع کردم. ژانر هارر مورد علاقم نیست، به اصرار یکی از دوستام دیدم که خیلی حال کرده طوری که تو همین فرصت کم چندبار از اول تا آخر دیده...
قسمت اولش جذاب بود.
بیایید راجبش بگید مشتاق شم.:D
اینکه ژانر مورد علاقت نیست نمیدونم جلوتر چقد حال کنی اما برا من تو تاپ های دهه قرار میگیره.
بهترین نکته سریال بنظرم اینه که به غیر از اینکه Horror خوبیه داستان قویی هم پشتش هست (برعکس 99 درصد Horror ـا :D)، وسطاش برسی داستان اوج میگیره، قسمت 5-6 ـش بهترین اپیزوداشه مخصوصا 5 برام یکی از بهترین اپیزودای این چند سال اخیر بود :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
رفقا شبکه منفور شماها کدوم شبکه هست؟ :-?

برا من این nbc ملعون که متنفرم ازش ، اون هم بخاطر کنسلی های یهویی و زیاد سریال هاش که خیلی ها ازش زخم خوردن . 8-|

کلا سریال های این شبکه رو تا وقتی دست کم 3-4 فصل نیومدن و یا پخششون کامل نشده نباید دید ، داری با علاقه دنبال می‌کنی یهو می‌بینی شبکه می‌زنه کنسل می‌کنه سریال رو.

سر دراکولا همین اتفاق برام افتاد ، با کلی علاقه هر هفته سریال رو دنبال کن و تو قسمت آخر وقتی سریال با اتفاق مهم و حساس که داستان رو در ادامه جذاب تر می کنه دیدنش رو تموم کن ، که یهو خبر میاد شبکه نامحترم زده کنسل کرده سریال رو . :|

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
رفقا شبکه منفور شماها کدوم شبکه هست؟

من فقط از NBC و بخاطر کنسلی هانیبال متنفرم. بعد از کنسل شدن این سریال، دیگه هیچی ازشون ندیدم. البته باید یه اشاره ای هم به Syfy کنم که کلا فاز این شبکه رو متوجه نشدم!:D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
8 قسمت The outsider رو دیدم واقعا عالی بوده، امیدوارم پایان بندیش هم خوب باشه، فقط نکته‌ای که وجود داره، دو قسمت آخر رو از کجا دانلود کنم؟ هیچ سایتی نداره:|:D

• Like
Reactions: Ehsan95_76

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر