*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
پ.ن:اقا تابو خیلی سریال خوبیه و جالب اینکه، اینجا بازی تکراری تام هاردی برای سریال واقعا مفید بودش! مشکلم هم با سریال اینکه اصلا خبری از فصل دومش نیست و خیلی حیف این!
سریال خیلی خوبیه منکه خوشم اومد ازش. شاید دلیلش تام هاردی باشه.موسیقی خوبی داره
فصل دوم هم میسازنش دلیل تاخیرش هم تام هاردی هست چون پرمشغله ذکر شده ، واین سریال 3فصله گفتن (فرار ,سفر،ظهور)

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
ديگه كسي وايكينگز نميبينه؟:D
نيم فصل اوله فصل آخر تموم شد.اين فصل از فصل قبل هم بدتر بود.9 اپيزود الكي و آخرش هم انقدر آبكي... تو فست تراول كه رو دست گات بلند شدن.نويسنده ها ويتسرك و بيورن رو دقيقا مثل جان اسنو تو فصل آخر گات خراب كردن.لاگرتا هم كه شده بود پوستر تبليغاتي فمنيست ها...
واقعا حال آدم گرفته ميشه وقتي ميبينه سريالهاي خوب رو اينجوري خراب ميكنن.تمام خاطرات خوب رگنار و جنگ هاي بزرگ فصل هاي قبل رسيده به اينجا...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تو سریال بازی، خیلی مهمه بدونی کی یک سریال رو باید ول کنی
خداروشکر یکمی در این زمینه مهارت کسب کردم :D
وامینگز
ديگه كسي وايكينگز نميبينه؟:D
نيم فصل اوله فصل آخر تموم شد.اين فصل از فصل قبل هم بدتر بود.9 اپيزود الكي و آخرش هم انقدر آبكي... تو فست تراول كه رو دست گات بلند شدن.نويسنده ها ويتسرك و بيورن رو دقيقا مثل جان اسنو تو فصل آخر گات خراب كردن.لاگرتا هم كه شده بود پوستر تبليغاتي فمنيست ها...
واقعا حال آدم گرفته ميشه وقتي ميبينه سريالهاي خوب رو اينجوري خراب ميكنن.تمام خاطرات خوب رگنار و جنگ هاي بزرگ فصل هاي قبل رسيده به اينجا...
وايكينگز فوق العاده بود ولی خب اخر فصل قبل فهمیدم داستانش تموم شده و بهتره ادامه ندم
ولی داستانهای انگلستان قدیم ش به نظرم جذاب بود و با این کامنت شما مثل اینکه خراب کردند

• Like
Reactions: Radiance

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
kidding برگشت. جوری که انگار اصلاً نرفته بود.

این فصل قراره هفته‌ای 2 قسمت پخش بشه :D

«دوست نابغۀ من» برگشت. جوری که انگار اصلاً نرفته بود.

این فصل هم قراره هفته‌ای 2 قسمت پخش بشه :D

ولی من هنوز در حسرت این‌ام که چرا بازیگرهای خردسال‌ـش نقش بیش‌تری نداشتن :D

• Like
Reactions: arash1996

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
مستندی رو خدمت حضورتون معرفی میکنم که قطع به یقین تعداد کسایی که در ایران ازش خبر دارن بسیار کمه. لینک سر راستی ازش نذاشتن سایت های ایرانی و زیرنویسی هم ازش در دسترس نیست.

The Family (TV Series 2019– ) - IMDb

مستند The Family درباره ی اعضای یک خانه ی اسرار آمیز به اسم The Cedars در ایالات متحده هست که نزدیک به 80 ساله کسی از میزان تاثیرشون بر سیاست های داخلی و خارجی آمریکا و نیز (!!!!) 100 کشور دیگر جهان خبر نداره. نتفلیکس پرونده ی این سریال رو بر اساس کتابی با همین نام باز کرده که نویسنده ی کتاب 10 سال از عمرش رو عضو اون خونه بود. برای حضور در بین این خانه 1 قانون اساسی وجود داره:
Jesus Plus Nothing​

من دو قسمت ازش رو دیدم. به شدت تاریک و وحشتناکه. در ظاهر با یک خانواده ی مذهبی و دین باور مواجهیم ولی در باطن....

گویا در ایران هم افرادی در راس امور هستند که بصورت مستقیم یا با واسطه، با اعضای این تشکیلات در ارتباط هستند. ببینید راجبش بحث کنیم. ازون سریال هاست که یحتمل برای کسی تعریفش کنید بهتون میگن توهم توطئه دارید. میطلبه یک تاپیک در خصوص تئوری های توطئه بزنیم تو همین انجمن سینما ببینیم که در فیلم و سریال هایی که همگی تماشا کردیم چه سرنخ هایی وجود دارند. متاسفانه بحث در خصوص پدیده ی توهم توطئه هرجا مطرح بشه، کسی که طرحش کرده رو فردی دون مایه میبینند و افکارش رو سریعاً با ژست روشنگری و بعضاً بدون برهان و دلیل نفی میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر