Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
من 4 اپیزود بیشتر ندیدم.یکم داستان پیچیده ست و بعدا بهتر میتونم در مورد داستان نظر بدم.فقط این بازیگرهای سیاه پوست یکم رو مخن!از هر 5 نفر یکی رو به صورت رندوم سیاه کردن.:D تغییر صدای کویل هم زیاد جالب نبود.یکم شبیه کریستین بیل تو سه گانه بتمن.بازیگر تریس هم واقعا زشته.نمیدونم چطوری اینو انتخاب کردن؟

در کل سریال خوبیه.دیدنش پیشنهاد میشه

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
اقا ول کنید این منتقد های احمق رو، نظر منتقد ها واقعا بی ارزش شده. طرف اومده 2 قسمت دیده بعد گفته وقتم رو هدر نمیدم و رفته به قسمت 5، یعنی حتی وظیفش که دیدن سریال و بعد نقد کردن اونه رو انجام نداده. بعد هم مشکل اصلیشون با سریال اینه که زن ها بیش از حد لخت هستن!!!!!
نظر مردم تو IMDB و RT دیگه الان تنها معیار تشخیص کیفیت فیلم و سریال هاست متاسفانه.
منتقد های فعلی فیلم ها و سریال ها احمقی بیش نیستن.
اینا اصلا منتقد نیستند که بخوان چیزی رو نقد کنن همشون مدافع های این موج ها و جریانات هستند که کنترل کیفیت کنن :D
مثل یه تستر نمره میدن چرا سیاه نداره اگرم داشته باشه چرا انقدر کمه؟:D
چرا nudity زن ها زیاده تو این قسمت :D زن ها رو ابزار جنسی قرار دادن تو این سریال یا فیلم
و هزاران بهونه های چرت و پرتی که میگیرن :D
=======
قسمت اول ویچر رو دیدم احساس میکنم کل نکته مثبت سریال ویچر هستش یعنی به غیر خود بازی هنری کویل در قالب ویچر بقیه شخصیت ها و داستان به شدت میلنگه مورد دیگه هم اینکه مقدمه سریال به سرعت میخواد داستان رو برا قسمت های بعدی اماده کنه و خیلی سر سری از روی کلی اونت رد میشه نمیدونم شاید من انتظار بی جایی داشتم ولی انتظار داشتم حداقل کمی رو شخصیت های فرعی بیشتر تمرکز کنن به هر حال امیدوارم در ادامه وضعیت سریال بهتر بشه ...

LOL کل نکته مثبت قسمت اول سریال هنری کویل بود یعنی قشنگ روی نقشش نشسته بود
این EW به ویچر 0 داده :)) دیگه خودت برو تا آخرش

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
تا الان دو قسمت از سریال ویچر رو دیدم.
سریال خوبیه ولی خب اصلا به کتاب وفادار نبوده تا اینجا و اقتباس چندان جالبی نیست برای من... توی همون ده دقیقه ی ابتدایی سریال اینقدر توی داستان تغییر ریز و درشت ایجاد کردن که واقعا گیج شده بودم
عجله ی شدیدی هم برای پیش بردن داستان دارن برای همین به شخصیت های فرعی توجه درستی نمیشه... نمونه اش رنفری که اصلا ابهت و عمق کتاب رو نداشت... یا کالانته که بیشتر شبیه meve شده بود :|
حالا پرداخت ضعیف شخصیت های فرعی یه طرف سر اینکه سریع سه شخصیت اصلی سریال رو به هم برسونن توی تایم لاین هم دارن گند میزنن و خب اصلا خوشم نیومده از اینکارشون... ویچر نسبت به گات(4فصل اولش) کمتر به اصل خودش وفادار بوده و سرعت خیلی زیادی هم به خرج داده امیدوارم حداقل قسمت های بعدی یکم عمق کار بیشتر بشه و شخصیت های فرعی رو همینجوری سرسری رد نکنن.

تا اینجا از صحنه های مبارزه و موسیقی سریال راضی بودم... بازی هنری کویل خیلی خوب بود و واقعا همچین انتظاری ازش نداشتم دستش دردنکنه حداقل ایشون خراب نکرد :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
تا اینجا که راضی بودم از ویچر (قسمت ۴) .
به نظر من بزرگترین مشکل سریال که هیچکس شاید نمیگه تایم لاین در هم و خر تو خر بین character arc هاست.

• Like
Reactions: Alkazar

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
من کتاب رو نخوندم. ولی اون چیزیکه که در بازی بود در مقابل کستی که برای سریال انتخاب شده خیلی بده. جزئیات مردم و لباس ها و توصیف ها اصلا خوب رعایت نشده. صرفا برای مقایسه با بازی فکر میکنم گزینه های خیلی بهتری برای بازیگر ها بوده باشه.

• Like
Reactions: Albis and Alkazar

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
ویچر رو تا قسمت سوم دیدم و باید بگم تا اینجای کار CGI و موسیقی و طراحی محیط واقعا عالی بوده و از اون طرف بازی هنری کویل هم خیلی خوب بوده و قشنگ به این نقش میاد. تنها مشکل من داستان هست چون نه کتاب رو خوندم ن بازی رو کردم و اینکه حس میکنم اتفاقات تو سریال انگار از وسط یه کتاب شروع شده که اینقدر سریع پیش میره. اگه کسی میتونه شخصیت ها رو بیاد توضیح بده که این کیه و اون کیه و مکان هایی که میگن به چه معنیه خیلی خوب میشه.

• Like
Reactions: Albis and Alkazar

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
تو ساب‌ردیت سریال قشنگ حکومت فاشیستی برپاست؛ هر کسی یکم انتقاد تند بکنه خونش پای خودشه

واقعا مشکلات بزرگی داره سریال و نکات مثبتش انگشت‌شمارن. از تغییر داستان صرفا برای اینکه تغییر داده باشن تا miscast بودن اکثر کاراکترها تا روایت فاجعه‌بار پنج اپیزود اول و خالی و مصنوعی بودن اکثر لوکیشن‌ها و ... واقعا باید یه فکر درست و حسابی برای فصل بعدی بکنن

کتاب اول به قدری خوب میتونست ۱۰۰درصدش بدون هیچ تغییری اداپت بشه، به قدری خودش فرم سریال محوری داره که من موندم تیم نویسنده چی فکر می‌کردن با این آش شلم شوربا

• Like
Reactions: Alkazar

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
برا منی که کتاب ها ویچر رو نخوندم روایت به شدت رو اعصابه دیگه خدا به داد دوستان برسه متاسفانه سریال به شدت مشکل روایی داره یهو می بینی ده تا شخصیت دور هم جم شدن دارن حرف میزنن بدونه اینکه اصلا سریال به خودش زحمت بده این شخصیت ها رو معرفی کنه اینقدری سریع وقایع جلو میرن که فصل اخر گات باید پیشش تعظیم کنه !! صد رحمت به اون مثلا خیلیا میخوان اینو جای گات جا بزنن ولی از صد مایلی فصل هشتش رد نمیشه چه برسه فصل های قبل ترش !!!

تو ساب‌ردیت سریال قشنگ حکومت فاشیستی برپاست؛ هر کسی یکم انتقاد تند بکنه خونش پای خودشه
واقعا همین جوره الان من یـ پست منفی اونجا ندیدم همه به به و چه چهشون رو هواست مصخرست تو ساب رددیت خود بازی هم همین وضعیته کلا نمیشه به سریال گفت بالا چشش ابرو ـه !

• Like
Reactions: Minato Arisato

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
روایت سریال ویچر خیلی خر تو خر و عجله ایه:D احتمالاً نویسنده ها فصل آخر گات رو سر لوحه کار خودشون قرار دادن:D جالب اینجاست یکی از دوستان که بازی ها رو انجام نداده و اصلاً نمیدونست ویچر چیه خیلی از سریال خوشش اومده بود و مدام از من میپرسید که فلانی کیه و داستان چیه و اینا ولی من خودم هم نمیدونستم:)) دلم هم نیومد بزنم توی ذوقش و بگم سریال خیلی بد درست شده:-" البته بعضی از بازیگرهای فرعی هم خیلی بد بازی کردن، بازم دم هنری کویل گرم که نشون داد یه طرفدار واقعیه و یه ذره اهمیت داده به نقشش.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
دوستان من کتابای ویچر رو نخوندم هنوزم سریال رو شروع نکردم...ولی حس میکنم مشکلات سریال از جایی شروع شد که نتفلیکس با همه بودجه ای که صرف کار کرد باز دو دل بود و برای تو فصل ابتدا ساخت رو تایید کرد(هرچند بعدا گفتن کشش فصل های بیشتر رو داره.) اگه نتیجه مثبت بود کار رو ادامه بده...ولی شما ببیند امازون برای دنیای تالکین بدون در نظر گرفتن نتیجه... بودجه کل سریال رو از ابتدا مشخص کرد...من فکر میکنم نتفلیکس میخواسته در صورت اینکه کار نتیجه نداد سر فصل دو یکجورایی ببنده...اما با توجه به اینکه نتفلیکس امتیاز vikings رو گرفته برای تولید اسپین اف میشه امید داشت اگه امار مخاطبین ویچر زیاد باشه نتفلیکس به فکر پوشش کل دنیای کتاب بشه...!

• Like
Reactions: hitman68

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر