Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
برای دیدن The Mandalorian حتما باید قبلش فیلم های Star Wars رو ببینیم؟ من هیچ وقت حتی یک قسمتش هم ندیدم (و نمیخوام هم ببینم) و هیچ اطلاعاتی هم در موردش ندارم.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
برای دیدن The Mandalorian حتما باید قبلش فیلم های Star Wars رو ببینیم؟ من هیچ وقت حتی یک قسمتش هم ندیدم (و نمیخوام هم ببینم) و هیچ اطلاعاتی هم در موردش ندارم.

خیر طبق شنیده ها نیاز نیست من خودم ندیدم و دارم سریال را میبینم و هیچ چیز گنگ و مبهمی برام وجود نداره.

• Like
Reactions: Runzo

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
سه تا ویدئو از Character Introduction گرالت سیری و ینیفر از سریال ویچر بیرون اومده شامل کلی صحنه از سریال هستش :

لامصب هنری کویل خیلی خوب به نقشش اومده قشنگ معلومه فن کتاب ها و شخصیت گرالت هستش

پ.ن :
اینم موسیقی تم Geralt of Rivia خیلی بیشتر نزدیک به موسیقی بازی هستش چی بود اون موسیقی های جنریک رو تریلرا

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
این واچمن داره راه لفتوورز رو تو یک فصل 8 قسمتی میره . این اپیزود هفتم قشنگ یک چیزی بود در حد اپیزود های فصل دوم لفتوورز . شخصا تا الان فیلم و سریالی ندیدم این قدر روون جریان سیال زمانی و رفت و آمد در زمان رو خوب دربیاره . به خوبی قطعات مختلف پازل رو در کنار هم قرار داد . اوایل سریال می گفتم یک اثر اور ریت هست که واقعا ساخته شدنش بی دلیل بود . الان کاملا برعکس فکر می کنم. لعنتی ها خیلی خوب ساختنش. کاش بیشتر باشه .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
Silicon valley ـم تموم شد :D
پایانش خوب بود اما نمیدونم چرا انتظار بیشتری داشتم اما در کل دمشون گرم سری خوبی بود و سر موقع تمومش کردن، ای کاش سیزن آخر یکم طولانی تر بود فقط، زیادی کوتاه بود دیگه :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
سه تا ویدئو از Character Introduction گرالت سیری و ینیفر از سریال ویچر بیرون اومده شامل کلی صحنه از سریال هستش :

لامصب هنری کویل خیلی خوب به نقشش اومده قشنگ معلومه فن کتاب ها و شخصیت گرالت هستش

پ.ن :
اینم موسیقی تم Geralt of Rivia خیلی بیشتر نزدیک به موسیقی بازی هستش چی بود اون موسیقی های جنریک رو تریلرا

آقا ... چرا انقدر زشت و نچسبن این بازیگرای زنش ... اصلا انگیزه آدم برا دیدن سریال از بین میره خخخ ( از بس تو خود بازی خوب طراحی شده بودن آدم به پیش زمینه ذهنیش توهین میشه انگار با این بازیگرا ). چشمای ینیفرو ... مردشور اونی که اینا رو کست کرده ببرن .

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
فصل آخر mr robot حقیقتا اجازه نمیده آدم یه لحظه دکمه Space رو فشار بده ... بس که هیجان تزریق میکنه بهت...واقعا حیفه خداحافظی کردن با شخصیت های این سریال... امیدوارم اسپین آف براش در نظر بگیرن و الیوت هم توش باشه.

دقت کردید تو این سریال یه جورایی همه شخصیت ها تنها هستن؟ و من مدام خودم رو جای تک تکشون قرار میدم :(

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
فصل آخر mr robot حقیقتا اجازه نمیده آدم یه لحظه دکمه Space رو فشار بده ... بس که هیجان تزریق میکنه بهت...واقعا حیفه خداحافظی کردن با شخصیت های این سریال... امیدوارم اسپین آف براش در نظر بگیرن و الیوت هم توش باشه.

دقت کردید تو این سریال یه جورایی همه شخصیت ها تنها هستن؟ و من مدام خودم رو جای تک تکشون قرار میدم :(
صحنه دیدن اون یارو قاتل دارک ارمی توی فرودگاه خیلی جالب بود رسما استرس کل وجودم رو گرفته بود گفتم این نقشه داره الانه که ببره یه جایی جفتشون رو سر به نیست کنه خیلی خوب و در اوج داره تموم میکنه

• Like
Reactions: SiminSecret

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
آقا این اپیزود چهارم فصل 4 ریک و مورتی فوق العاده بود.:)):)):)):)) دوستانی که این سریال رو دنبال می کنن، سریع برن سراغ این اپیزودش. @Alkazar دمت گرم که این سریال رو بهم معرفی کردی.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,105
نام
پویان
آقا این اپیزود چهارم فصل 4 ریک و مورتی فوق العاده بود.:)):)):)):)) دوستانی که این سریال رو دنبال می کنن، سریع برن سراغ این اپیزودش. @Alkazar دمت گرم که این سریال رو بهم معرفی کردی.
مخلصم! :D

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
103
فصل سوم «خانم میزل شگفت‌انگیز» در قالب 8 قسمت منتشر شد. به‌به :D

با زیرنویس فارسی میبینید یا بدون زیرنویس یا با زیرنویس انگلیسی

عملا دیگه فکر کنم باید آماده سریال دیدن بدون زیرنویس شد هر چند برای بعضی از سریال ها خیلی سخته مثل همین سریال .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Isildur
  • PXG
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر