Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
شاهکار دانته آلیگیری یعنی دوزخ دانته قرار است تبدیل به سریال شود؛ طبق گزارش‌های منتشر شده Deadline، شبکه Freeform در حال ساخت سریال دوزخ دانته است که داستان آن در زمان حال و در شهر لس‌آنجلس اتفاق می افتد.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
جدیدترین تریلر سریال ویچر منتشر شد :

تاریخ انتشار سریال : 20 دسامبر

====================

هووووووووووووووف .......

شدت هایپ سقف خونمون رو منفجر کرد. :x:-t

خیلی خوف بود لعنتی

امیدوارم موفق بشه (چون نتفلیکس نیاز داره:D)

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

:x:x:x8->8->8->:((:((:((

پنج نوامبر!!! فووک! پنج روز دیگه!! عاقا من واقعا از دست رفتم :D

------------------------------------------------------
ویچر چقدر خوبه 8-> اگه فیلمنامه درسدرمونی داشته باشه بنظرم خیلی خوب بترکونه...

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دلم به حال کسایی که نمیتونن با سریال ویچر ارتباط برقرار کنن میسوزه.
واسه یکی تریلرو تو تلگرام فرستادم گفت این چه مزخرفیه;)) گفتم داداش صد تای گیم او ترونز میارزه:D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
مثل اینکه بازخورد ها تو پخش قسمت پایلوت خوب نبوده و سهام دارها از شرایط راضی نبودند
چطور سهامدارهای اسکول از فصل 8 راضی بودن :Confused: یعنی از اونم داغون تر بوده؟
البه گویا سریال درباره خاندان ننه اژدها تایید شده و قراره فصل اول 10 قسمتی باشه ولی نمیدونم خبرش اومده یا نه

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
دلم به حال کسایی که نمیتونن با سریال ویچر ارتباط برقرار کنن میسوزه.
واسه یکی تریلرو تو تلگرام فرستادم گفت این چه مزخرفیه;)) گفتم داداش صد تای گیم او ترونز میارزه:D
خودش مشکلی نداره مشکل بازیگران که افتضاحن و از عمد اینطوری انتخاب شدن! :| یعنی بجز گرالت و سیری مفت نمی ارزن بقیشون!

• Like
Reactions: soltanmasoud

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
خودش مشکلی نداره مشکل بازیگران که افتضاحن و از عمد اینطوری انتخاب شدن! :| یعنی بجز گرالت و سیری مفت نمی ارزن بقیشون!
سریال هنوز نیومده نسخش و با ۲ تا تریلر پیچیدی؟:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
سریال هنوز نیومده نسخش و با ۲ تا تریلر پیچیدی؟:D
تریلر که عالیه ولی برو یه نگاه به کرکترها بنداز ببین چه شکلین بعد بازیگرای فیلم نگاه کن ببین چه شکلین! :| طبق گفته سازنده این سریال براساس رمان ولی بازیگرها اصلا از نظر ظاهری هیچ شباهتی ندارن! ینفر شبیه مرغ تریس هندی یکی از شخصیت ها بود که اسمش یادم نمیاد سیاه پوست کردنش خب که چی؟! اصلا سیاه پوست تو اروپای قدیم چیکار میکرد؟ باز نگید نژاد پرست بلا بلا بلا :-@ جواب این سوال من بدید؟ :D گندش در آوردن اون نویسنده رمان هاشم که فقط دنبال پوله از بازی بهش هیچی نریسیده الان گفته بازیا چرتن نه عزیزم این گندی که فیلم سازا دارن به رمانت میزنن چرته برو جلو اونا رو بگیر :|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تریلر که عالیه ولی برو یه نگاه به کرکترها بنداز ببین چه شکلین بعد بازیگرای فیلم نگاه کن ببین چه شکلین! :| طبق گفته سازنده این سریال براساس رمان ولی بازیگرها اصلا از نظر ظاهری هیچ شباهتی ندارن! ینفر شبیه مرغ تریس هندی یکی از شخصیت ها بود که اسمش یادم نمیاد سیاه پوست کردنش خب که چی؟! اصلا سیاه پوست تو اروپای قدیم چیکار میکرد؟ باز نگید نژاد پرست بلا بلا بلا :-@ جواب این سوال من بدید؟ :D گندش در آوردن اون نویسنده رمان هاشم که فقط دنبال پوله از بازی بهش هیچی نریسیده الان گفته بازیا چرتن نه عزیزم این گندی که فیلم سازا دارن به رمانت میزنن چرته برو جلو اونا رو بگیر :|

اهم... :-"
اول اینکه دنیای ویچر خیالی هست و کلا توی یه سیاره دیگه هستش...

دوم، جا داره یادآوری کنم از نظر "سفید پوست" های غربی، شما brown و خیلی وقت ها "عرب" شناخته میشی پس سنگشون رو به سینه نزن :-":-":-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر