sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
این هفته برای بار اِنُم شرلوک رو شروع کردم از اول. دلم خیلی واسشون تنگ شده. آخرین خبر اینه که احتمال زیاد فصل پنجمی در کار نخواهد بود ... 2 سال هم گذشت از سیزن 4.
لعنتی یه همچنین سریالایی باید 13 تا 1.5 ساعته باشه، اونوقت سریالای دیگه مثل قارچ 10 15 فصل 15 20 قسمتی شر و ور محض.
اگه فصل ۵ هم بخواد مثل ۴ باشه، همون بهتر که نمی‌سازن:D

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
این هفته برای بار اِنُم شرلوک رو شروع کردم از اول. دلم خیلی واسشون تنگ شده. آخرین خبر اینه که احتمال زیاد فصل پنجمی در کار نخواهد بود ... 2 سال هم گذشت از سیزن 4.
لعنتی یه همچنین سریالایی باید 13 تا 1.5 ساعته باشه، اونوقت سریالای دیگه مثل قارچ 10 15 فصل 15 20 قسمتی شر و ور محض.
یدونه از اون قسمت ویژه ها هم بدن راضیم

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
اینی که میبینی تولید چه سالی هست ؟
یه لینک جزییات و دانلود اگه داری برام بفرس

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
اینی که میبینی تولید چه سالی هست ؟
یه لینک جزییات و دانلود اگه داری برام بفرس

Sherlock (TV Series 2010– ) - IMDb]

اگر ندیدی نصف عمرت بر فناست....
------------------------------------------------

گویا رییس ABC از علاقه اش نسبت به احیا ( ریبوت ) لاست گفته... خدا بخیر بگذرونه....

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
Punisher فصل دوم دیدم، به عنوان یکی از عشاق فصل اول انتظارم از این فصل بیشتر بود.
بنظرم نهایت کشش داستان در حد 6 قسمت بود نه بیشتر، با اینکه شروعش از فصل اول بهتر بود از قسمت 3-4 به بعد رسما تکلیفش با خودش روشن نبود.
این فصل دو تا داستان مجزا داشت که جفتش هیچ نکته خاصی واسه گفتن نداشت و اصلا هم نتونستن پیوند بدن این دوتا رو بهم واسه همینم شلختگی پیش اومده بود، از یک طرف بیلی رو زنده کردن کنار نگه داشتن که داستان کم آوردن بچپوننش تو سریال، از اونطرف نقش دختره وسطای سریال هیچی نبود غیر از الافی که فرنک بره دنبال بیلی. کلی از وقت سریالو با یک سری دیالوگای الکی بین مدانی و اون روانشناسه گذروندن بقیشم روایت زندگی شخصی جان، که واقعیت نقش کمی تو سریال داشت و کارش هم همین فصل تموم شد.
تازه قسمتای آخر یکم جون گرفت داستان و پایانش راضیم کرد و کست هم عالی بودن از John Berthnal بگیر تا Ben Barnes و اون دختره :D

آخرین ویرایش:

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
گویا رییس ABC از علاقه اش نسبت به احیا ( ریبوت ) لاست گفته... خدا بخیر بگذرونه....
امثال همین رییس ها بودند که به اون پایان بد چراغ سبز نشون دادن
پیش در آمد لاست یا ادامه ش خیلی ایده خوبی هست اما ریبوت کنن که چی؟!!!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
فصل سوم True Detective خیلی خوب شده و دوتا بازیگر های اصلی خیلی بی نقص هستند، داستان هم با اینکه پلاتش یکم شبیه فصل اوله ولی بخاطر نوع روایت جالب و سه تا Timeline متفاوت مرموز و جذاب شده.
از دست ندید خلاصه این فصل رو.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
چش بود فصل چهار مگه ؟ از نظر من کل قسمت هاش، کل فصل هاش عالی بودن. %-(:-w
فصل چهارم شرلوک در کنار دو فصل اخر Luther از زور زورکی ترین و نابود کننده ترین کار های تلویزیون تو این چند سال اخیر بودن! کل میراث سریال نابود شد با فصل چهارم از بس که بی کیفیت بود، از پایان هم که ادم چیزی نگه بهتره :D
خیلی خبر ها هم قبل ساخت فصل چهارم اومد که داد میزد کار خوبی نیست ساختنش! از مشکلات ایجاد شده بین دوتا بازیگر اصلی و مهمترینش اینکه هردو دیگع علاقه ای به بازی در سریال نداشتن و چیز های نه چندان جالب دیگه!

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
اونایی که مث من سریال The Walking Dead رو بیخیال شده بودن دوباره برن ببیننش! :D یه اتفاقات بسیار خفنی توی این فصل داره میفته که تمام حدش گمان های همه رو ریخته بهم! :D فصل دهم سریال هم تمدید شد و احتمالا برای فصل یازده هم تمدید میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر