A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,323
نام
arash
اون صحنه بدون کات زندانش قسمت چهار، که یچیزی بهش تزریق میکنن اما باز همرو میزنه عالی بود:Dاگه اشتباه نکنم هر فصل یکی از اینجور صحنه ها داره اما این یکی از همه بهتر بود:D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
اقا ناموسا صحنه زندان پانیشر بهتر بود... از نظر خون و خون ریزی میگم ها ...:D وگرنه مباره تن به تن که وظیفه اشه همه ره بزنه لت و پار کنه اونم Non lethal طور

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
سلام عزیزان
میشه لطف کنید و بگید فصل‌های بعدی این ۳ سریال (Ozark-Dark-Stranger Things) چه هنگامی ریلیز میشه؟
(در صورتی که امکان داشت لطف کنید و تاریخ شمسی رو عرض کنید)
سپاس ازمحبتتون

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
نتفلیکس داره کنسل میکنه چون با ساختن سریالای مارول داره عملاً برای دیزنی تبلیغ میکنه. خیلی منطقیه به صورت کلی.

Donger Rebirth

کاربر سایت
Sep 1, 2018
16
نتفلیکس داره کنسل میکنه چون با ساختن سریالای مارول داره عملاً برای دیزنی تبلیغ میکنه. خیلی منطقیه به صورت کلی.

الان Hulu و Freeform هم باید کنسل کنن؟ :|

مارول/دیزنی هیچ حرفی نزدن که سریال های Netflix Series رو می خوان ببرن توی سرویس خودشون
Netflix کلا کارای شخمی زیاد می کنه
از جمله ساختن چندین فصل از 13 Reasons Why و کنسل کردن Sense 8!!!
من حس می کنم توهم گنده بودن ورش داشته

در کل این کنسل کردن ها اتفاقا مخاطب رو می بره سمت سرویس دیزنی
کسی که مارول فنه براش مهم نیست سریال توی چه شبکه ای پخش می شه، می ره سمت همون شبکه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

مارول/دیزنی هیچ حرفی نزدن که سریال های Netflix Series رو می خوان ببرن توی سرویس خودشون
Netflix کلا کارای شخمی زیاد می کنه
از جمله ساختن چندین فصل از 13 Reasons Why و کنسل کردن Sense 8!!!
من حس می کنم توهم گنده بودن ورش داشته

در کل این کنسل کردن ها اتفاقا مخاطب رو می بره سمت سرویس دیزنی
کسی که مارول فنه براش مهم نیست سریال توی چه شبکه ای پخش می شه، می ره سمت همون شبکه
Hulu رو داره به خاطر قرارداد فاکس و دیزنی کنسل میکنه و Freeform هم اونقد مخاطب نداشته. احتمالاً داره فکر میکنه اگر محتوای مربوط به مارول فقط از سرویس خودش پخش شه خیلی براش بیشتر میصرفه.
نتفلیکس هم ترجیح میده پولشو به حای تبلیغ غیرمستقیم رقیبش پای سری‌هایی که کاملاً مختص خودش هستن بزاره.

Donger Rebirth

کاربر سایت
Sep 1, 2018
16
Hulu رو داره به خاطر قرارداد فاکس و دیزنی کنسل میکنه و Freeform هم اونقد مخاطب نداشته. احتمالاً داره فکر میکنه اگر محتوای مربوط به مارول فقط از سرویس خودش پخش شه خیلی براش بیشتر میصرفه.
نتفلیکس هم ترجیح میده پولشو به حای تبلیغ غیرمستقیم رقیبش پای سری‌هایی که کاملاً مختص خودش هستن بزاره.

آقا چی چی داره کنسل می کنه :|
Hulu الان آماده شده برای پخش فصل دوم Runaways و Freeform هم فصل دوم Nigga and Dagger رو تایید کرده :|
Runaways قشنگ پتانسیل 4 فصل رو داره و Hulu هم مثل چی پشتشه
از فصل یکش خر کیف شده بودن

هیچ قراردادی رو مارول/دیزنی کنسل نکردن، کار خود نتفلیکس بوده
فقط و فقط دینزنی تایید کرده که فیلم های سینمایی اش رو از طریق سرویس استریمینگ خودش به صورت انحصاری پخش می کنه و بس

ولی من اگر جای مارول/دیزنی بودم بعد از این اتفاقات کلا Netflix Series رو کنسل می کردم می بردم توی همون شبکه استریمینگ دیزنی

آخرین ویرایش:

Donger Rebirth

کاربر سایت
Sep 1, 2018
16
DAFUQ

اسپویل نیست اما به هر حال:
Capture.JPG

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
Hulu و Freeform هر دو مال خود دیزنی هستن (هولو فعلاً 30 درصده اما به زودی میشه 60 درصد) اما واسه Netflix، دیزنی رقیب مستقیم حساب میشه.
کنسلی‌ای هم واقعاً در کار نبوده چون حقوق سریالها به هیچ ترتیبی مال نتفلیکس نیست که امکان توقف ساختشون رو داشته باشه، فعلاً قطع همکاری بین دیزنی و نتفلیکس اتفاق افتاده و علت نهاییش هم اینه که دیزنی خودش داره به طور جدی وارد استریمینگ میشه.
مشکل از نوع قراردادهای سریالهای مارول با نتفلیکسه.
قراردادهای سریالهای دیگه به طور طبیعی اینجوریه که سازنده ها و بازیگرا یه قرارداد 6 ساله می‌بندن با استودیوی سازندۀ سریال یا کانالی که قرار سریال رو پخش کنه. حالا ممکنه سریال زودتر از این زمان کنسل بشه یا اینکه وسط کار قرارداد رو تمدید کنن واسه فصلهای بیشتر.
قرارداد سریالهای مارول با نتفلیکس سر همون 4 تای اول + Defenders بود. از اون به بعد هر سال باید سر هر فصل و سریال جدید، قرارداد جدیدی می‌بستن و مذاکره و افزایش هزینه. در کنار اینها هیچ گونه درآمد جانبی‌ای برای نتفلیکس نداشتن این سریالها و کنترلی هم روی ساخت و سازشون نداره و از اون طرف فکر کنم پرخرجترین سریالهای نتفلیکس هستن.
سریالهای مارول زمانی برای نتفلیکس از نظر مالی منطقی بودن که هر 2-3 ماه یه بار یه سریال و یکی دو تا فیلم خودش تولید می‌کرد، الان که سالی 700 ساعت فیلم و سریال خودشون تولید می‌کنن، ادامۀ همکاری با مارول از نظر تجاری اشتباهه.
Bullseye رو تبدیل کردن به Bullsh!t
من که از همون سیزن یک عدم رضایت داشتم نسبت به سریال، فصل تا اینجا (قسمت 7) کاملاً ناامیدم کرده

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
سلام عزیزان
میشه لطف کنید و بگید فصل‌های بعدی این ۳ سریال (Ozark-Dark-Stranger Things) چه هنگامی ریلیز میشه؟
(در صورتی که امکان داشت لطف کنید و تاریخ شمسی رو عرض کنید)
سپاس ازمحبتتون
my man...:D
طبق تحقیقات میدانی:Dکه همین الان کردم...
سایت radiotimes یه متنی رو کار کرده بود که مال چهار روز پیش بود(میدونم معتبر نیست ولی دردسترس ترین همین بود)
تو متن نوشته که دیوید هاربر بازیگر نقش جیم هاپر گفته که تا 2019 فصل سوم نمیاد...
یه بنده خدایی هم بنام سیندی هالند از عوامل سریال گفته که تا تابستان سال بعد منتظر فصل سوم نباشید و البته گفته این مقدار تاخیر برای چیزی که منتظرشیم می ارزه!
بعدشم گفته برادران دافر خالقان سریال و شان لوی تهیه کننده،میخوان یه چیزی باحال تری نسبت به پارسال تحویل ملت بدن...قراره این فصل بترکونه و ارزش صبر کردن داره و ازین حرفا...

الان هم که مشغول تصویربرداری هستن
-------------------------------------------------------
برای سریال دارک هم هنوز هیچ تاریخی معرفی نشده
(لعنتی پروداکشنش هم مثل خودش مرموزه!!!)
----------------------------------------------------
درمورد ozark چون فصل اول و دوم اواسط تابستون اومد فصل سوم هم انتظار میره اواسط تابستون 98 منتشر بشه.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
قسمت اولو دیدم به معنی واقعی کلمه جاخوردم:|
با دید یه سریال تینیجری سوپر هیرویی سراغش رفتم
انتظار دیدن خون و خشونت و کلمات رکیک رو نداشتم!
ولی خب آب نطلبیده مراد است:D
موسیقی ش چقدر خاص بود:-bd
بازیگر نقش رابین اصلا بهش نمیخوره 29 سالش باشه:blink:
بهش میخوره یه پسر 17 هجده ساله باشه،اینو تو نقش کاراگاه میبینم یجوری میشم..بهش نمیاد!

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
my man...:D
طبق تحقیقات میدانی:Dکه همین الان کردم...
سایت radiotimes یه متنی رو کار کرده بود که مال چهار روز پیش بود(میدونم معتبر نیست ولی دردسترس ترین همین بود)
تو متن نوشته که دیوید هاربر بازیگر نقش جیم هاپر گفته که تا 2019 فصل سوم نمیاد...
یه بنده خدایی هم بنام سیندی هالند از عوامل سریال گفته که تا تابستان سال بعد منتظر فصل سوم نباشید و البته گفته این مقدار تاخیر برای چیزی که منتظرشیم می ارزه!
بعدشم گفته برادران دافر خالقان سریال و شان لوی تهیه کننده،میخوان یه چیزی باحال تری نسبت به پارسال تحویل ملت بدن...قراره این فصل بترکونه و ارزش صبر کردن داره و ازین حرفا...

الان هم که مشغول تصویربرداری هستن
-------------------------------------------------------
برای سریال دارک هم هنوز هیچ تاریخی معرفی نشده
(لعنتی پروداکشنش هم مثل خودش مرموزه!!!)
----------------------------------------------------
درمورد ozark چون فصل اول و دوم اواسط تابستون اومد فصل سوم هم انتظار میره اواسط تابستون 98 منتشر بشه.

اینم از شانس منه!
دوتا سریال جدید دیدم (اوزارک/دارک) هرکدومشون رفتن برای تابستون آینده و شاید هم پاییز!
ST هم که همیشه تاخیر داره! این بار یکسال!!
احتمالا اونم رفت برای تابستون یا پاییز(حوالی هالووینُ کوفتُ زهرمار:D)

پس تنها دلخوشی این چندماه آتیمون میشه House of Cards که اونم بدونِ کوین اسپیسیه
و فصل سوم The Grandtour

آقا بعد از دیدن دارک، با یه ذوق و شوق رفتم یه کاپشن مثل کاپشن جوناس خریدم:))
خیلی درگیرمون کرده بود لامصب:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر