Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
صبح تا حالا من دارم رفرش میکنم هنوز خبری نیست کلا 1 اپیزود دیگه داره فکر کنم قاتل همین قسما دیگه باید مشخص بشه

اولی رو ندیدن نمیدونم ولی وایکینگظ تا وسطا فصل2 خوبه 3 هم بد نیست بعدش بیخود میشه از همه نظر سریال کلا حالا باز این اخریاش چه جوری باشه نمیدونم من بعد چند تا قسمت فصل 5 کلا ولش کردم

دو قسمت مونده. هشت قسمتیه فکر کنم. من کتاب را خوندم. اون چیزی که فکر میکنی نیست. نمیدونم برای چی نیومده؟! برم تورنت رو بگردم.

• Like
Reactions: Jebaited

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
دوستان من الان دو تا سریال تو دستمه و زیاد وقت ندارم که بشینم سر هر دوش
کدوم رو پیشنهاد می کنین ؟

فصل اول True Detective

فصل اول Vikings

و اینکه آیا واکینگز واقعن ارزششو داره ؟ نمی گم در حد گیم او ترنوز ولی یه چیزی نباشه که مثلن یه ساعت سر هر قسمت فقط وقت ادم تلف بشه و جذابیتی هم نداشته باشه.

گزینه اول

• Like
Reactions: arash1996

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
دوستان من الان دو تا سریال تو دستمه و زیاد وقت ندارم که بشینم سر هر دوش
کدوم رو پیشنهاد می کنین ؟

فصل اول True Detective

فصل اول Vikings

و اینکه آیا واکینگز واقعن ارزششو داره ؟ نمی گم در حد گیم او ترنوز ولی یه چیزی نباشه که مثلن یه ساعت سر هر قسمت فقط وقت ادم تلف بشه و جذابیتی هم نداشته باشه.
فصل اول True Detective محشره اگر در کنار جو کارآگاهی به اتمسفر های تاریک علاقه مند باشی. داستان هم باید با دقت دنبال کنی که لذت کامل ببری و با شخصیت ها هم که خود بخود ارتباط برقرار می کنی. به هیچ وجه هم طرف فصل 2 نرید! :D

از Vikings هرچی بگیم اسپویل میشه :D از نظر من Vikings مثل یه بادکنکی هست که انقدر باد میشه به مرور که آخر می ترکه یعنی فصل به فصل تا آخر فصل 4 عالی سریال پیشرفت می کنه اما به خاطر اینکه داستان برگرفته از واقعیت یا افسانه های Norse ـه (البته فکر نکنم بطور کامل) فصل 5 دچار افت میشه اما در کل سریال به شدت قهرمان محوره و نقش اولش از هر نظر فوق العادست، کاراکتر های خوبی هم داره و لازم نیست برای یه اتفاق خاص تا آخر فصل صبر کنید :D در کل اتفاقات تاریخی و جذابی داره و خیلی سریع رخ میده همه چی

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
نتفلیکس جدیدا چقدر گند میزنه تو سریال. فصل دوم لوک کیج -جسیکا جونز خیلی بد بود. Defenders به شدت معمولی بود. پانیشر فوق العاده کلیشه ای. Altered carbon هم به جز ۲-۳ اپیزود چیز خاصی نبود. 13 reasons why هم فصل دوم خراب کرده. کسی نیست تو اون خراب شده رو اینا نظارت کنه؟8-|

• Like
Reactions: hooman1995

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
نتفلیکس جدیدا چقدر گند میزنه تو سریال. فصل دوم لوک کیج -جسیکا جونز خیلی بد بود. Defenders به شدت معمولی بود. پانیشر فوق العاده کلیشه ای. Altered carbon هم به جز ۲-۳ اپیزود چیز خاصی نبود. 13 reasons why هم فصل دوم خراب کرده. کسی نیست تو اون خراب شده رو اینا نظارت کنه؟8-|

یک توپ داشت به نام Seven Seconds و یک کمدی آبرومند به نام Everything Sucks داشت که هر دو رو کنسل کرد.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504

وقتی 24ساعته درحال سریال‌سازی باشی، همین می‌شه. کیفیت رو فدای کمیت می‌کنن. من خودم مدت زیادیه بیشتر برای آثار خارجی، مستند و استندآپ می‌رم سراغ نتفلیکس، چون می‌دونم از سریال‌های آمریکاییش از هر 10 تا شاید 2 تا خوب درآد. از اون طرف آمازون قطب مقابلشه؛ چراغ خاموش کم کار می‌کنه، ولی حساب‌شده کار می‌کنه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
وقتی 24ساعته درحال سریال‌سازی باشی، همین می‌شه. کیفیت رو فدای کمیت می‌کنن. من خودم مدت زیادیه بیشتر برای آثار خارجی، مستند و استندآپ می‌رم سراغ نتفلیکس، چون می‌دونم از سریال‌های آمریکاییش از هر 10 تا شاید 2 تا خوب درآد. از اون طرف آمازون قطب مقابلشه؛ چراغ خاموش کم کار می‌کنه، ولی حساب‌شده کار می‌کنه.

من یکی از طرفداران شبکه آمازون هستم اما اینقدر شبکه نتفلیکس از نظر جذب بیننده و دست گذاشتن روی سریال هایی که می تونه ایجاد تنوع بشه، آمازون رو در معرض سقوط سهام و عدم جذب مخاطب برده. چرا آمازون مدام سریالاش کنسل می شوند؟! تا الان نزدیک 20 تا سریال کنسل شده و فقط 5 یا 4 تاشون دارند کارشون ادامه میدهند. Bosch، Sneaky Pete و ترنسپرنت. اما خیلی از خوب ها کنسل شدند یا در حالت مینی سریال دراومدند.

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
2 سریال آخری که دیدم La Mante و And There Were None بودن که اولا یه تشکر بکنم از کاربرد @hooman1995 که این سریال هارو از تو متن ایشون شناختم :D
مانتیس دقیقا همون سریالی بود که همیشه دوست داشتم چیزی مثلش باشه،یه چیز کاراگاهی/پلیسی با کلی رمز و راز و سرنخ و دلایل روانشناختی و داستان احساسی،فرانسوی بودن سریال هم خیلی خوب بود :D فک نمیکردم انقد خوب بتونم با چیزی که زبانش غیر انگلیسیه ارتباط برقرار کنم ولی اینطور نشد و واقعا از مانتیس خوشم اومد
و اما سریالی بعدی که اتفاقا از روی کتاب هم بود این سریال هم واقعا چیزی بود که خوشم اومد هرچند اواخر سریال یه مقدار بخش Thriller زیاد میشه :D اما درکل خیلی خوب بود،خیلی از بازیگر های سریال رو هم از قبل بقیه کاراشونو دیده بودم میشه گفت شاید اولین بار بود که تو سریال همچین اتفاقی برام میافته :D اما درکل به اندازه مانتیس برام خوب نبود(با اینکه به خودی خود خیلی خوب بود) چون موضوعات پلیسی رو بهتر میپسندم تا موضوعی با تم این سریال،مثل ترو دتکتیو یا همین مانتیس.چقدرم خوبه که این سریالا قسمتاشون کمه :D به شخصه خودم با سریالی مثل ترو دتکتیو که هر فصلش یک داستان مجزا داره و 8 قسمت هست،یا همین مانتیس و And There Were None که مینی سریز هستن خیلی بیشتر ارتباط برقرار میکنم.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان سریال کمدی تو سبک It's Always Sunny in Philly معرفی کنید. تا الان 3 بار IASIP رو دیدم به نظرم بهترین سریال کمدی همینه

یه سریالی میخوام شوخی و جک هاش مثه همین Dark Humor باشه ! Animation هم باشه مشکلی نیست
اینم بگم تقریبا همه سریالا این سبکی رو دیدم، یه چیزی بگید دوباره ببینمش !:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دوستان سریال کمدی تو سبک It's Always Sunny in Philly معرفی کنید. تا الان 3 بار IASIP رو دیدم به نظرم بهترین سریال کمدی همینه

یه سریالی میخوام شوخی و جک هاش مثه همین Dark Humor باشه ! Animation هم باشه مشکلی نیست
اینم بگم تقریبا همه سریالا این سبکی رو دیدم، یه چیزی بگید دوباره ببینمش !:D
فیلی معرکس :D واقعا متفاوت و عجیب غریبه، من تا حالا چیزی شبیه بهش ندیدم مگه دوستان معرفی کنن.
همین که هیچی توش جدی نمیشه و همه چیز فقط واسه خنده و فانه خیلی خوبه، برعکس خیلی از سیتکامای الان که همه شدن کلیشه Dating و عشق و عاشقیو اینا :D

نمیدونم Extra ـاشو دیدی یا نه ولی بشین اینو ببین:
اون اپیزود معروف The nightman Cometh که جز بهترین اپیزودای سریال هست رو بصورت لایو جلوی کلی آدم کامل از اول تا آخر اجرا میکنن به اضافه چند تیکه اضافه بر اپیزود :D حرف نداره.

تقریبا 20 روز دیگه مونده تا فصل بعدی از الان مطمئنم یک 2-3 باری پشت سر هم ببینم :D

آخرین ویرایش:

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
من یکی از طرفداران شبکه آمازون هستم اما اینقدر شبکه نتفلیکس از نظر جذب بیننده و دست گذاشتن روی سریال هایی که می تونه ایجاد تنوع بشه، آمازون رو در معرض سقوط سهام و عدم جذب مخاطب برده. چرا آمازون مدام سریالاش کنسل می شوند؟! تا الان نزدیک 20 تا سریال کنسل شده و فقط 5 یا 4 تاشون دارند کارشون ادامه میدهند. Bosch، Sneaky Pete و ترنسپرنت. اما خیلی از خوب ها کنسل شدند یا در حالت مینی سریال دراومدند.

شبکه‌ها به فکر جیب خودشونن، چیزی هم که صرف نداشته باشه، پی‌ـش رو نمی‌گیرن. کاری ندارن اثر باکیفیته یا نه، اگه طرفدار داشته باشه، ادامه‌ش می‌دن، اگرم نه، راحت کنسل می‌کنن. به همین خاطر حتی شبکه‌ای مثل HBO هم که کُلی کُشته‌مُرده داره و خیلی‌ها خدا می‌دوننش «مینی سریال» می‌سازه و همون اول هم تأکید می‌کنه که مینی سریاله و یک فصل بیشتر نداره، ولی وقتی پخش شد و دید پُرطرفدار شده، طمع می‌کنه و ساخت یک فصل دیگه رو هم در دستور کار قرار می‌ده. البته خب حق هم دارن، از لحاظ اقتصادی به قضیه نگاه کنی، درست هم هست؛ هیچ‌کس نمیاد به ضرر خودش کار کنه. این FX ما رو بدعادت کرده :D

2 سریال آخری که دیدم La Mante و And There Were None بودن که اولا یه تشکر بکنم از کاربرد @hooman1995 که این سریال هارو از تو متن ایشون شناختم :D
مانتیس دقیقا همون سریالی بود که همیشه دوست داشتم چیزی مثلش باشه،یه چیز کاراگاهی/پلیسی با کلی رمز و راز و سرنخ و دلایل روانشناختی و داستان احساسی،فرانسوی بودن سریال هم خیلی خوب بود :D فک نمیکردم انقد خوب بتونم با چیزی که زبانش غیر انگلیسیه ارتباط برقرار کنم ولی اینطور نشد و واقعا از مانتیس خوشم اومد
و اما سریالی بعدی که اتفاقا از روی کتاب هم بود این سریال هم واقعا چیزی بود که خوشم اومد هرچند اواخر سریال یه مقدار بخش Thriller زیاد میشه :D اما درکل خیلی خوب بود،خیلی از بازیگر های سریال رو هم از قبل بقیه کاراشونو دیده بودم میشه گفت شاید اولین بار بود که تو سریال همچین اتفاقی برام میافته :D اما درکل به اندازه مانتیس برام خوب نبود(با اینکه به خودی خود خیلی خوب بود) چون موضوعات پلیسی رو بهتر میپسندم تا موضوعی با تم این سریال،مثل ترو دتکتیو یا همین مانتیس.چقدرم خوبه که این سریالا قسمتاشون کمه :D به شخصه خودم با سریالی مثل ترو دتکتیو که هر فصلش یک داستان مجزا داره و 8 قسمت هست،یا همین مانتیس و And There Were None که مینی سریز هستن خیلی بیشتر ارتباط برقرار میکنم.

کلاً آثار آگاتا کریستی حرف ندارن. جدیدترین اثرش «مصیبت بی‌گناهی» رو هم امتحان کن » Ordeal by Innocence

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر