Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,489
نام
سپهر
ممنونم ولی اینا همه کارگاهی بود
سریالی میخوام در مورد خود پلیس ها باشه،یعنی با یونیفورم و اتفاق های توی خیابون

NCIs بخش های مختلفی داره. این حرف دومتون جور در نمیاد. خب همه سریال های پلیسی تو خیابون اتفاق میوفته. پلیس های تازه کار ژانرش Police Procedural هست و نمونه های بالا هم توی این سبک هستند تا بیشترCrime Drama. اگه یونیفرم برات مهمه Swat یا Third Watch یا Flashpoint یا Chicago P.D رو امتحان کن به خصوص اخری

• Like
Reactions: biglumia

biglumia

کاربر سایت
Aug 1, 2018
17
نام
پوکان
NCIs بخش های مختلفی داره. این حرف دومتون جور در نمیاد. خب همه سریال های پلیسی تو خیابون اتفاق میوفته. پلیس های تازه کار ژانرش Police Procedural هست و نمونه های بالا هم توی این سبک هستند تا بیشترCrime Drama. اگه یونیفرم برات مهمه Swat یا Third Watch یا Flashpoint یا Chicago P.D رو امتحان کن به خصوص اخری
دم شما گرم
دقیاق همون چیزی که میخواستمو معرفی کردی

• Like
Reactions: Origami 2008

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
The Wire رو ببین. تقابل پلیس و تبهکارا و بررسی معضل اجتماعی مواد مخدر و طرح سؤال این که آیا کاری که پلیس میکنه تأثیری داشته روی این پدیده یا نه.

biglumia

کاربر سایت
Aug 1, 2018
17
نام
پوکان
The Wire رو ببین. تقابل پلیس و تبهکارا و بررسی معضل اجتماعی مواد مخدر و طرح سؤال این که آیا کاری که پلیس میکنه تأثیری داشته روی این پدیده یا نه.
این سریال جز ده سریال برتر IMDB هست اگه اشتباه نکنم و میخوام سر فرصت ببینم
ولی سریالی مثل rookie blue و swat میخوام که تو این مایه ها باشن

• Like
Reactions: Origami 2008

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
این who is america چقدر زود خالی کرد دیگه فکر نکنم ببینم خیلی چیپ و مسخره و بی مزس به نظرم شاید برا خود امریکایی ها خنده دار باشه .
affair هم سیزن 4 ش تا اپیزود 10 که اومده عالی بوده مثل همیشه شوتایم هم اعلام کرده فصل 5 فصل اخرش خواهد بود :-< این سریال هم از اون سریال هاس که زیاد به چشم نیومد ولی واقعا عالیه .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,489
نام
سپهر
153397149117597397-750x500.jpg

صفحه رسمی اینستاگرام «پیت شیاد» (Sneaky Pete)، تیزر کوتاهی از فصل سوم مجموعه را منتشر کرد.

«پیت شیاد» (Sneaky Pete)، مجموعه درام جنایی محصول شبکه اینترنتی آمازون می باشد که توسط «دیوید شور» (David Shore) و «برایان کرنستون» (Bryan Cranston) ساخته شده است. سپس دیوید شور از تیم نویسندگی مجموعه کنار رفت و «گراهام یوست» (Graham Yost) وظیفه نویسندگی و تهیه کنندگی مجموعه را برعهده گرفت. داستان درباره مرد کلاهبرداری به نام ماریوس جوسیپوویک ( با بازی جیووانی ریبیسی) به خاطر نپرداختن بدهی‌اش به تبهکاری خطرناک در حال فرار است. او برای بدست آوردن سرپناهی امن خود را به عنوان پیت، زندانی همبندش جا میزند و به خانواده‌ی مادری از هم پاشیده‌ی پیت میپیوندد. خانواده‌ای پر هیجان و نامتعارف که ممکن است پای او را به خطراتی باز کنند که سعی در فرار از آن را دارد و شاید در این مسیر بتواند صاحب خانواده‌ای مهربان شود که تا به حال هرگز مزه آنرا نچشیده است.

علاوه بر ریبیسی، «مارین ایرلند» (Marin Ireland)، «مارگو مارتیندیل» (Margo Martindale)، «شین مک ری» (Shane McRae)، «لایب برر» (Libe Barer)، «پیتر گیریتی» (Peter Gerety) در این مجموعه هنرنمایی می کنند. در طول کنفرانس خبری انجمن منتقدان تلویزیون (TCA)، شبکه آمازون به طور رسمی اعلام کرد که مجموعه پیت شیاد برای فصل سوم تمدید می شود. البته چند ماه قبل هم خبری منتشر شده بود که محل فیلمبرداری سری جدید پیت شیاد در ایالت کالیفرنیا خواهد بود.

چند روز پیش، صفحه رسمی اینستاگرام Sneaky Pete، تیزر کوتاهی از فصل سوم را منتشر کرد که فردی در حال ورق بازی است و ماریوس روش های تقلب و کلاهبرداری را توضیح می دهد و با عبارت (The Con is Continue) «کلاهبرداری ادامه دارد» به پایان می رسد. شبکه آمازون همچنان تاریخ رسمی پخش فصل سوم را اعلام نکرده است.

تیزر معرفی فصل سوم پیت شیاد را می توانید در پایین صفحه دانلود و یا از سایت زیر مشاهده فرمایید:

اختصاصی اول دیالوگ

• Like
Reactions: arash1996 and RohFa

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
کسی سریال Dark رو دیده؟ ارزش داره ببینمش؟؟

سلام
من دیدم خیلی برام جالب بود داستان بقدری گیرا و پر از نکته بود که 2 بار فصل اول رو پشت سرهم دیدم و الان به شدت منتظر فصل دوم هستم.
اگه دنبال یه سریال رازآلود و علمی تخیلی با فضای بارونی ، جنگلی توی یه شهر کوچیک دور افتاده پر از راز رمز هستی شک نکن خودشه !!:Thumbsup:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,489
نام
سپهر
153414254791041675-750x500.jpg

بازیگر فیلم ابرقهرمانی (Ant-Man and The Wasp)، «پاول راد» (Paul Rudd) در سریال کمدی جدید محصول شبکه نتفلیکس بازی می کند.

«پاول راد» (Paul Rudd)، نقش دو نفر را در سریال کمدی هشت قسمتی نتفلیکس به نام «با خودت زندگی کن» (Living With Yourself) بازی خواهد کرد. این بازیگر 49 ساله نقش مردی را بازی می کند که راه درازی را در پیش می گیرد تا به مرد بهتری تبدیل شود. هنوز سایر بازیگران این مجموعه مشخص نشده اند.

«تیموتی گرینبرگ» (Timothy Greenberg) از شو تلویزیونی (The Daily Show with John Stewart)، طراح و گرداننده سریال (Living with Yourself) می باشد. علاوه بر اینکه پاول جزئی از بازیگران دنیای سینمایی مارول است، وی به عنوان مرد سال دانشگاه هاوارد در فوریه امسال انتخاب شده بود.

او قبلا در مجموعه های (Wet Hot American Summer: First Day Of Camp) و (Wet Hot American Summer: Ten Years Later) که هر دو مصحول شبکه نتفلیکس است، بازی کرده است.

منبع:TV Insider

• Like
Reactions: arash1996

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
دوستان من الان دو تا سریال تو دستمه و زیاد وقت ندارم که بشینم سر هر دوش
کدوم رو پیشنهاد می کنین ؟

فصل اول True Detective

فصل اول Vikings

و اینکه آیا واکینگز واقعن ارزششو داره ؟ نمی گم در حد گیم او ترنوز ولی یه چیزی نباشه که مثلن یه ساعت سر هر قسمت فقط وقت ادم تلف بشه و جذابیتی هم نداشته باشه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,489
نام
سپهر

فصل اول True Detective

فصل اول Vikings

و اینکه آیا واکینگز واقعن ارزششو داره ؟ نمی گم در حد گیم او ترنوز ولی یه چیزی نباشه که مثلن یه ساعت سر هر قسمت فقط وقت ادم تلف بشه و جذابیتی هم نداشته باشه.

فصل اول کارآگاهان حقیقی رو ببین. هم کوتاه هست و هم از نظر کیفی خوب هست. وایکینگز رو ندیدم چون خیلی کم پیش میاد سراغ سریال های ادامه دار برم. میرم بیشتر سراغ مینی سریال ها یا سریال های کنسل شده با پایان بندی خوب یا سریال های تموم شده کم فصل (حداکثر چهار فصل)

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
لینک های شارپ آپجکتز نیومده؟ خنده داره؟ خیلی چیزیه که آپلود نکردند!x_x؟
صبح تا حالا من دارم رفرش میکنم هنوز خبری نیست کلا 1 اپیزود دیگه داره فکر کنم قاتل همین قسما دیگه باید مشخص بشه

فصل اول True Detective

فصل اول Vikings

اولی رو ندیدن نمیدونم ولی وایکینگظ تا وسطا فصل2 خوبه 3 هم بد نیست بعدش بیخود میشه از همه نظر سریال کلا حالا باز این اخریاش چه جوری باشه نمیدونم من بعد چند تا قسمت فصل 5 کلا ولش کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر