parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
پرهام دلیل شروع خوبش، کارگردان خفنشه ... چند اپیزود از Game of Thrones رو ساخته، نمونه مهمش Battle of the bastards هست که نمره خیلی بالایی هم گرفت. اپیزود 3 و 5 فصل هشتم هم کار خودش خواهد بود. سریالای خفن دیگه هم کار کرده بوده مثل ساخت تک اپیزود مثل Iron Fist و True Detective فصل دوم هم تو کارنامه‌ش هست.
سریال رو اینقدر خوب شروع کرده که فکر کنم بدجوری معتادش بشیم.
زیرنویس اپیزود دومش هم اینجا گذاشته شده.
سریالی رو مثال زدی که من اصلاً دوسش ندارم :D
دیدمش اما دوسش ندارم .
ولی اینجور که گفتی توی تواناییی این کارگردان شکی نیست .
من سایبرپانک هم دوست دارم . این سریال الان برای من یه جور مائده بهشتی حساب میشه .
امروز زیرنویس قسمت 3 هم اومد . امیدوارم زودتر کامل بشه که بتونم یه پشت همه رو ببینم .

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
یه بنده خدایی این Altered Carbon رو یه کمی کامل تر توضیح میده جوریاست؟

پ.ن: بعد مدت ها اومدم فروم و اومدم یه پست بدم و در کمال تعجب دیدم ده سال پیش دقیقا در چنین روزی بنده عضو فروم شدم! :D

4Feb 2008 - 4Feb 2018 :D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
سریال mindHunter رو شروع کردم و دو قسمتش رو دیدم تا الان، تا اینجا خسته کننده بوده برام آیا تا آخر سریال روندش همینه یا روی یک پرونده یا موضوعی تمرکز میکنه؟:-?

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
سریال mindHunter رو شروع کردم و دو قسمتش رو دیدم تا الان، تا اینجا خسته کننده بوده برام آیا تا آخر سریال روندش همینه یا روی یک پرونده یا موضوعی تمرکز میکنه؟:-?
منم تقریبا تا قسمت 4 دیدم برام خواب آور بود
حتی دوتا از مترجماشونم خوششون نیومده بود
من ک بیخیالش شدم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام

سریالی رو مثال زدی که من اصلاً دوسش ندارم :D
دیدمش اما دوسش ندارم .
ولی اینجور که گفتی توی تواناییی این کارگردان شکی نیست .
من سایبرپانک هم دوست دارم . این سریال الان برای من یه جور مائده بهشتی حساب میشه .
امروز زیرنویس قسمت 3 هم اومد . امیدوارم زودتر کامل بشه که بتونم یه پشت همه رو ببینم .

نه اصلا کاری به سریال نداشته باش، کارگردان کارش درسته ... خواستم بگم کارنامه‌ش درست حسابیه
میاد تو همین 2-3 روز کلش قطعا با توجه به ریت فیلم و اینکه از نتفلیکس هست

یه بنده خدایی این Altered Carbon رو یه کمی کامل تر توضیح میده جوریاست؟

پ.ن: بعد مدت ها اومدم فروم و اومدم یه پست بدم و در کمال تعجب دیدم ده سال پیش دقیقا در چنین روزی بنده عضو فروم شدم! :D

4Feb 2008 - 4Feb 2018 :D

داستان سریال به آینده و قرن ۲۵ مربوط میشود جایی که مغز انسان ها دیجیتالی شده و روح آنها قابل انتقال از فردی به فرد دیگر است. شخصی که در زندان به سر میبرد در قالب جسم دیگری به زندگی بازمیگردد تا پرونده قتلی که به گردنش انداخته اند را حل کرده و آزادی خود را بدست آورد...

همینطوری کند پیش خواهد رفت. کلا سریالی هست که رو دیالوگ می‌چرخه و خیلی دیالوگ داره. منتظر صحنه اکشن و خفن نباش اصلا

Last edited by a moderator:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
کلا Mindhunter روند آرومی داره و بیشتر به موضوع روانشناختی و مسائل مربوطه توی اون زمان آمریکا تمرکز میکنه.
در کنار این دو سه تایی هم پرونده میبینن که اونا هم باز بیشتر به ابعاد روحی روانی تمرکز میکنه و کلا خبری از معما و اکشن و به طور کلی ریتم تند نیست:D
من خودم خیلی از سریال لذت بردم و به نظرم بحث هایی که با مجرم ها میشه و شناخت و بررسی این افراد از داخل خیلی جالبه ولی خب تا پایان ریتم کندی داره.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
کلا Mindhunter روند آرومی داره و بیشتر به موضوع روانشناختی و مسائل مربوطه توی اون زمان آمریکا تمرکز میکنه.
در کنار این دو سه تایی هم پرونده میبینن که اونا هم باز بیشتر به ابعاد روحی روانی تمرکز میکنه و کلا خبری از معما و اکشن و به طور کلی ریتم تند نیست:D
من خودم خیلی از سریال لذت بردم و به نظرم بحث هایی که با مجرم ها میشه و شناخت و بررسی این افراد از داخل خیلی جالبه ولی خب تا پایان ریتم کندی داره.

اتفاقا منم که به سریالها و حتی بازیها با ریتم سریع علاقه دارم با Mindhunter به شدت حال کردم.بازی بازیگر های اصلی واقعا عالیه

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
اتفاقا منم که به سریالها و حتی بازیها با ریتم سریع علاقه دارم با Mindhunter به شدت حال کردم.بازی بازیگر های اصلی واقعا عالیه
آره تیم بازیگریش خیلی خوب کار کردن مخصوصا من با نقش اد کمپر و بازیگرش حال کردم:D
اون حرکتی پایانی سریال هم فوق العاده بود آدرنالین خودم اون لحظه چسبیده بود به سقف>:)

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
تریلر جدید وستورلد هم اومد
با همون نوت های اول پیانو فهمیدم ترک Runaaway از کانیه وست رو رامین جوادی کاور کرده .
وقتی آهنگ مورد علاقت پلی میشه روی تریلر سریال مورد علاقت روزت کاملا تکمیله
پیشنهاد میکنم هم آهنگ اصلی رو گوش بدید (یکی از بهترین ترک های دهه اخیر ) هم کاور رامین جوادی رو

پ.ن : Kanye WESTworld Confirmed : دی

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام دوستان
آقا این ساینفلد بهترین ورژن 720ـی که ازش اومده همین نسخه 160-170 مگیه که انکود DeeJayAhmed ــه ؟ یا نسخه دیگه هم ازش موجوده ؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
Altered Carbon رو تمام کردم .
قطعاً مشکلاتی داشت که مهمترینش به نظر من
پایان خیلی خوشی داشت متاسفانه . کاملاً خوب و منسجم و قانع کننده بود اما انتظار داشتم چالش بیشتری داشته باشه .
بود .
اما با این وجود همه چیز سریال راضی کننده بود و کاملاً راضی هستم از وقتی که پاش گذاشتم .
بقیه دوستانی که دنبال یه سریال سرگرم کننده و باکیفیت میگردن پیشنهاد میکنم حتماً ببینش .

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
سلام
Altered Carbon رو تمام کردم .
قطعاً مشکلاتی داشت که مهمترینش به نظر من
پایان خیلی خوشی داشت متاسفانه . کاملاً خوب و منسجم و قانع کننده بود اما انتظار داشتم چالش بیشتری داشته باشه .
بود .
اما با این وجود همه چیز سریال راضی کننده بود و کاملاً راضی هستم از وقتی که پاش گذاشتم .
بقیه دوستانی که دنبال یه سریال سرگرم کننده و باکیفیت میگردن پیشنهاد میکنم حتماً ببینش .
یکی از بهترین صحنه های سریال به نظرم
بازجویی توی vr بود، هم از گذشته کوواچ بیشتر فهمیدیم، هم فهمیدیم که سازنده ها شوخی ندارن توی به نمایش گذاشتن خشونت، از اون ور جشن مردگان خیلی خوب بود
واقعا سریال با کیفیتی بود و درسته بدون اشکال نبود، ولی برای طرفدارای ادبیات ژانری مخصوصا سایبرپانک یه غنیمته
پ.ن: برم تو کار Electric Dreams:D

• Like
Reactions: amir72

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر