Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
با توجه به این که به پایان سال 2017 نزدیک می شیم، دوست دارم سریال هایی خوبی که امسال دیدم رو لیست کنم، امیدوارم دوست داشته باشید:
توجه : این لیست از بین سریال هایی است که دیده ام؛ لطفا از نبود Twin Peaks یا Leftovers یا Handsmaid Tales ناراحت نشید، اینا رو ندیدم!
Best Series

1- Sneaky Pete
2-Mindhunter
3-Better Call Saul-Season 3
4-Ozark
5-Stranger Things Season 2
6-Godless

Best Male Performance

1- Bryan Cranston -Sneaky Pete
2-Giovanni Ribisi - Sneaky Pete
3-Kyle Chandler - Bloodline
4-Jason Bateman - Ozark
5-Jonathan Groff- Mindhunter
6-Bob Odenkirk- Better Call Saul

Best Female Performance

1-Laura Linney - Ozark
2- Sissy Spack-Bloodline
3-Regina King - American Crime
4-Merritt Wever- Godless
5- Millie Bobby Brown- Stranger Things
6- Robin Wright - House Of Cards

Best Episodes

1- The Longest Day-Sneaky Pete
2-Homecoming- Godless
3-The Spy-Stranger Things
4-Black Coffee - Ozark
5-Chicanery - Better Call Saul
6- Part 29- Bloodline

Best Scenes :

1- Roy Goode Vs Frank Griffin Duel - Godless
2- Poker's Cheating Exposed - Sneaky Pete
3- John Rayburn lying in the Courtroom-Bloodline
4- Chuck Vs Saul Goodman- Better Call Saul
5- Del Rio Being bloody Shot!- Ozark
6-Dustin and Steve Friendship - Stranger Things

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
فصل چهارم Mr Robot رسما تایید شد
...................yessssssssssssssssss

پ.ن : باید قدر شبکه USA رو دونست الان اگه یکی مثل NBC خرفت بوده ده باره سریال رو کنسل کرده بود ...

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
بشخصه انتظار داشتم 4 یا 5 قسمت لورن و اندی دست صنایع تراسک باشن...خیلی زود اومدن بیرون...:|
خیلی عجیبه سنتینل سرویس با اون عضمت بشه راحت دست زنتو همراه یه اسلحه بری دم خونه مدیر ارشدش و خونوادش رو تهدید کنی:|خو لااقل یه سگ نگهبان بزار جلو درش دیگه اینقدر بی درو پیکر نباشه:|و ازون عجیبتر پس گرفتن جهش یافته ها توسط ترنر!:|و بازم عجیبتر اینکه چقدر راحت کمپل اونارو تحویل داد:|
برخلاف قسمت قبل ازین قسمت تاحدودی ناامید شدم...
کسی جایی رو میشناسه به فارسی توضیح بده درمورد این شخصیت های سریال های کمیک؟
مثل این که این کیه و پدر و مادرش کین و به کی ربط پیدا میکنه؟اگه فرومی چیزی باشه که محل بحث هم باشه که چه بهتر...
یه شخصیتی رو تو ویکی سرچ کردم فارسی نداشت فقط انگلیسی بود،تنبلیم میاد هی یه خط درمیون دنبال ترجمه باشم:D

این سازمان سنتینل برای خودش سایت داره!
Sentinel Services
رو دکمه GET TESTED کلیک کنید...
:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
curb-seinfeld-reunion.jpg
تازگی Curb your enthusiasm رو تموم کردم.
عجب طنز معرکه ای بود :D واقعا برام سواله چرا اینقد بی سرو صدا ـه این سریال، با اینکه سیزن جدیدش بعد از 7 سال شروع شد.
اینم شانسی دنبال طنز میگشتم ریتاشو دیدم و دیدم سریال ماله Larry David ـه ( نویسنده اصلی و سازنده Seinfeld ) جلبش شدم وگرنه هیچ کس اصلا چیزی در موردش نگفته بود.

یعنی این Larry David بنظرم جز اسطوره های قرنه :D ساینفلد که خیلیا بهترین سیتکام تاریخ میدوننش به کنار این سریال هم شدیدا رایتینگ قویی داره با اینکه ساینفلد هنوز جایگاهش اون بالاهاست و نمیشه مقایسه کرد ولی حتی بنظرم بعضی از اپیزودا از ساینفلدم میزنه بالاتر از نظر ایده و موضوع اپیزوداش.
جالب ترین چیزش اینه که سریال یک جور تلفیق مستند و سیتکام هست، بازیگرای واقعی با اسمای واقعیشون وارد سریال میشن و شخصیت ساختگی ندارن مثل David Schwimmer (راس توی فرندز) یا Ben stiller و همه بازیگرای ساینفلد ( کلا فصل 7 ـش در مورد ساینفلده) و خیلیای دیگه.
خود شخصیت Larry David هم بنظرم جز یونیک ترین و بهترین شخصیتاس، و جالبه که بدونید که اول قرار بود نقش جورج روی توی ساینفلد بازی کنه اما خودش به دلیل اینکه بازیگر نبود نقشو قبول نکرد و حالا سر Curb your enthusiasm فقط 3 تا نامزدی گلدن گلوب بهترین بازیگری مرد رو داره.

در کل اگه دنبال کمدی سطح بالا میگردین قطعا اینو باید ببینید مخصوصا طرفدارای ساینفلدی که هنوز اینو ندیدن رسما هرچی دارین بزارید کنار و همین امشب شروع کنیدش :D
9 فصلش اومده هر فصل 10 قسمت 30 دقیقه ای از HBO پخش میشه و فصل جدیدشم همین چند روز پیش تموم شد و تایید شد برای فصل 10.

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
جالبه که بدونید که اول قرار بود نقش جورج روی توی ساینفلد بازی کنه اما خودش به دلیل اینکه بازیگر نبود نقشو قبول نکرد
خب خداروشکر، چون من شدیدا جورج رو دوست داشتم تو سریال
برای من که کل سریال یه طرف شخصیت جورج هم یه طرف، عالیه :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
بشخصه انتظار داشتم 4 یا 5 قسمت لورن و اندی دست صنایع تراسک باشن...خیلی زود اومدن بیرون...:|
خیلی عجیبه سنتینل سرویس با اون عضمت بشه راحت دست زنتو همراه یه اسلحه بری دم خونه مدیر ارشدش و خونوادش رو تهدید کنی:|خو لااقل یه سگ نگهبان بزار جلو درش دیگه اینقدر بی درو پیکر نباشه:|و ازون عجیبتر پس گرفتن جهش یافته ها توسط ترنر!:|و بازم عجیبتر اینکه چقدر راحت کمپل اونارو تحویل داد:|
برخلاف قسمت قبل ازین قسمت تاحدودی ناامید شدم...
کسی جایی رو میشناسه به فارسی توضیح بده درمورد این شخصیت های سریال های کمیک؟
مثل این که این کیه و پدر و مادرش کین و به کی ربط پیدا میکنه؟اگه فرومی چیزی باشه که محل بحث هم باشه که چه بهتر...
یه شخصیتی رو تو ویکی سرچ کردم فارسی نداشت فقط انگلیسی بود،تنبلیم میاد هی یه خط درمیون دنبال ترجمه باشم:D

این سازمان سنتینل برای خودش سایت داره!
Sentinel Services
رو دکمه GET TESTED کلیک کنید...
:D
از شخصیت های گیفتد لورنا دین یا همون پولاریس پدر بیولوژیکیش مثل اینکه مگنتو هست.

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
مثل اینکه تقریبا تایید شده فصل ششم فرار از زندان هم قرار هست بسازند :|

متاسفانه FOX رو دیزنی نخریده، جزو مواردی بوده که توی خریدش نبوده، وگرنه یا Prison Break رو تخته می کرد یا کلا ریبوتش می کرد :D

• Like
Reactions: armintn

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
متاسفانه FOX رو دیزنی نخریده، جزو مواردی بوده که توی خریدش نبوده، وگرنه یا Prison Break رو تخته می کرد یا کلا ریبوتش می کرد :D

نمیدونم فاکس چه اصراری سریال های قدیمیش رو به تلویزیون برگردونه. با ورود شبکه کابلی و شبکه های اینترنتی مثل نتفلیکس یا هولو، به نظرم دوران این نوع شبکه ها و سریالاشون (مثل شبکه های FOX,ABC و CBS) تموم شده و به دلیل کمبود خلاقیت و ترجیح دادن نویسنده یا خالق سریال به شبکه های اینترنتی و یا سریالی با درجه TV-MA ، مجبور میشن سریال های قدیمیشون از آرشیو بکشن بیرون و به خاطراتمون گند بزنن. اون از ریبوت مسخره 24 (به نام Legacy) اونم از فصل ناامید کننده شش قسمتی بی سر وته X-Files و آخری هم فصل پنجم فرار از زندان.

• Like
Reactions: barneysawyer

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
عجیبه اینجا انگار زیاد کسی پیگیر peaky blinders نیست:D فصل جدیدشم خیلی خوب بوده تا اینجا:Dروند صعودی داشته سریال ، هر فصل بهتره شده 8->قسمت اخر این فصلم یکی دو روز دیگه میادB-)
من نگاه میکنم
به شدت تو کف قسمت ۶ هستم!
۵ قسمت دیگه هم تا اینجا عالی بوده!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
عجیبه اینجا انگار زیاد کسی پیگیر peaky blinders نیست:D فصل جدیدشم خیلی خوب بوده تا اینجا:Dروند صعودی داشته سریال ، هر فصل بهتره شده 8->قسمت اخر این فصلم یکی دو روز دیگه میادB-)
اتفاقا می خواستم همین الان یک پست درباره اش بگذارم . واقعا سریال عالیه . فعلا تنها سریالیه که مشتاقانه پیگیرش هستم . البته الان قسمت دو فصل چهارم . کاراکتر تامی شلبی و بازی کیلیان مورفی عالیه . بعد دیدن این سریال واقعا آدم حرص میخوره میبینه مورفی استعدادشو تو نقش های کوتاه سینمایی هدر میده . کاراکتر های مهمان سریال هم عالین . از تام هاردی گرفته تا آدریان برودی و کاراکتر لیتل فینگر . و البته حاشیه موسیقی غنی سریال . اصلا ترانه عنوان بندی اش که کار نیک کیو خودش 5 نمره داره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
پانیشرو الان دیدم، خیلی از سطح انتظاراتم بالاتر بود:D
تا قسمت 4-5 که همه چی کند بود، سریال یک جوری داشت نشون میداد که هیچی واسه گفتن نداره غیر از پرداخت به یک سری کاراکتر فرعی الکی که منو خیلی یاد کارکترای فرعی جسیکا جونز مینداخت اما از قسمت 5 که داستان اوج گرفت واقعا خوب شد، این دو قسمت آخرم معرکه بود با اینکه انتظار اکشن بیشتر داشتم اما با همین اکشن کمی هم که داشت خودشو کشید بالا و بنظرم کنار Daredevil فعلا بهترین کار نتفلیکس/مارول هست.
از نظر خشونت هم بعضی تیکه ها به یک درجه اعلا میرسید که تو کمتر فیلم و سریالی دیدم.

بهترین چیز سریال هم کست عالیش بود، خداوکیلی Jon berthnal بازیی که تو این سیزن داشت ارزش امی گرفتن داره، امیدوارم فعلا بیخیال فصل دوم شن بره تا چند سال دیگه با یک چیز خوب برگردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر