MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
با این که سریال از کمبود سکانس اکشن رنج می بره موافقم . ولی خب با این که مزخرف بود موافق نیستم . به نظرم سریال تو در آوردن بعد انسانی کاراکتر خوب عمل کرده بود . خشونت اش تو دو سه قسمت آخر هم به نظرم قابل قبول بود . به نظرم سریال تو فصل بعدی فازش رو کلا عوض می کنه و خشن تر و اکشن تر میشه .
روند سریال بسیار بسیار کنده . اکشن درست و حسابی هم نداشت .
تو بعد شخصیت پردازی فرای افتضاح بود .
به نظر من Jon Bernthal ئه که یه تنه سریالو به دوش میکشه و باعث میشه سریال قابل دیدن باشه
وگرنه هیچ نکته مثبت دیگه ای نداره
یوزر اسکور سریال بالاس ولی ریویو ها منتقدین خیلی ضعیفه و سریال کوبوندن
من هم نظرم به نظر منتقدین نزدیک تره :D

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
اون از هانیبال و Leftoversاینم از mr.robot:sad:
بعد اشغالی مثل wdرو میخوان50سال دیگه هم ادامه بدن
من که نه از هانیبال خوشم اومد، نه از مستر روبات. در واقع از هر دوش حالم به هم خورد، خصوصا از هانیبال. جالبه که همه شو هم دیدم :D
قطعا نقش اول سریال هانیبال (ویل گراهام) بدترین نقش اول تاریخ برای من، و کلا یکی از بدترین بازیهاییه که به عمر دیدم :D

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
پانیشر دیدم .. سریال خوبی بود اما نه عالی .. ایرادات خودش داره اما بزرگترین مشکلش صحنه های اکشن و خشنش هست .. یعنی منظورم این هست هرکس پانیشر میبینه بخاطر نحوه کشتن های خشنش هست نه چیز دیگه که در سریال کم میبینیم
روند داستان کند هست اما قابل قبول

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
سریال پانیشر رو تموم کردم خیلی خوب بود اگه یه سری مشکلات رو نداشت میتونست شاهکار هم باشه:x
یکی از ایراداتش شروع کندش بود... فکر کنم سه چهار قسمت گذشت تا بالاخره داستان حالت جدی بگیره:|... شخصیت منفی داستان هم الکی مخفیش کردن که بعد یهویی بگن بووم غافلگیر شید ولی چیزی نبود جز یه کلیشه ی ساده هرچند خداروشکر شخصیت پردازی و بازی قویش به همراه داستان های بعدش باعث شد خیلی خوب به عنوان شخصیت منفی جا بگیره و خودم ترجیح میدادم بعضی ها رو هم نفله میکرد>:)
صحنه های اکشن داستان هم خیلی خوب بود به بُعد داستانی هم توجه خاصی کرده بودن فقط حیف از شخصیت و بازی مامور مدنی اصلا خوشم نیومد... یه شخصیت خشک عدالت طلب با یه بازی خشک تر که فقط خسته م کرد:-"
ترکیب شخصیت طنز همکار فرانک با شخصیت خشک و جدی خودش هم خیلی جالب بود و ترکیب جالبی رو درست کرده بود:D
نمره ای هم که بهش میدم 8.5/10ـه و در کنار سریال دردویل جزو بهترین ساخته ی کمیک بوکی به عنوان سریال قرار میگیره برام:x

• Like
Reactions: Squidward

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
نقد این قسمت Mr robot رو تو سایت همسایه بخونید تا بفهمید رو دست خوردن توی یـ سریال از منظر تماشاچی ینی چی ! الان قشنگ سم اسماعیل داره به ریش هممون میخنده :)
#یـ سریال_چقدر_میتونه_خوب_باشه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
سریال پانیشر رو تموم کردم خیلی خوب بود اگه یه سری مشکلات رو نداشت میتونست شاهکار هم باشه:x
یکی از ایراداتش شروع کندش بود... فکر کنم سه چهار قسمت گذشت تا بالاخره داستان حالت جدی بگیره:|... شخصیت منفی داستان هم الکی مخفیش کردن که بعد یهویی بگن بووم غافلگیر شید ولی چیزی نبود جز یه کلیشه ی ساده هرچند خداروشکر شخصیت پردازی و بازی قویش به همراه داستان های بعدش باعث شد خیلی خوب به عنوان شخصیت منفی جا بگیره و خودم ترجیح میدادم بعضی ها رو هم نفله میکرد>:)
صحنه های اکشن داستان هم خیلی خوب بود به بُعد داستانی هم توجه خاصی کرده بودن فقط حیف از شخصیت و بازی مامور مدنی اصلا خوشم نیومد... یه شخصیت خشک عدالت طلب با یه بازی خشک تر که فقط خسته م کرد:-"
ترکیب شخصیت طنز همکار فرانک با شخصیت خشک و جدی خودش هم خیلی جالب بود و ترکیب جالبی رو درست کرده بود:D
نمره ای هم که بهش میدم 8.5/10ـه و در کنار سریال دردویل جزو بهترین ساخته ی کمیک بوکی به عنوان سریال قرار میگیره برام:x
البته کاراکتر منفی داستان فقط برای کسانی که آشنایی زیادی با کامیک ها و فیلم های قبلی نداشتن مخفی بود . وگرنه همه می دونستن کی قراره نقش منفی باشه . فقط سوال این بود که این فصل قراره از وسطای داستان هویت مشهورش تو داستان هارو پیدا کنه که البته رفت برای فصل بعدی

کلا به نظرم این تاخیر تقریبا یک ماهه ای که سریال باهاش روبرو شد تاثیر زیادی رو سریال داشت . سریال به خاطر حادثه تیر اندازی لاس وگاس تاخیر خورد و اون بیانیه های ضد خشونت اش به نظر من بعد این قضیه اضافه شدن

• Like
Reactions: Max Blood

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
البته کاراکتر منفی داستان فقط برای کسانی که آشنایی زیادی با کامیک ها و فیلم های قبلی نداشتن مخفی بود . وگرنه همه می دونستن کی قراره نقش منفی باشه . فقط سوال این بود که این فصل قراره از وسطای داستان هویت مشهورش تو داستان هارو پیدا کنه که البته رفت برای فصل بعدی

کلا به نظرم این تاخیر تقریبا یک ماهه ای که سریال باهاش روبرو شد تاثیر زیادی رو سریال داشت . سریال به خاطر حادثه تیر اندازی لاس وگاس تاخیر خورد و اون بیانیه های ضد خشونت اش به نظر من بعد این قضیه اضافه شدن
متاسفانه یا خوشبختانه کمیکی از پانیشر نخوندم اگه چیز خوبی ازش سراغ داری ممنون میشم معرفی کنی:D
خشونت سریال هرچی اومدن رعایت کنن قسمت آخر جبران شد>:)

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
3 قسمت ریلیز شده Runaways رو دیدم و خیلی خوب بود
انتظار نداشتم انقدر خوب بشه :D (الاخصوص بعد از فاجعه Iron Fist که Tamara Becher نویسندش بود)

ولی کلا امسال، سال خوبی برای MCU TV Series نبود
به نظرم باید بیشتر روی کیفیت کار ها دقت به خرج بدن و نزارن کمیت بر کیفیت تاثیر گزار باشه و بر اون غلبه کنه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
3 قسمت ریلیز شده Runaways رو دیدم و خیلی خوب بود
انتظار نداشتم انقدر خوب بشه :D (الاخصوص بعد از فاجعه Iron Fist که Tamara Becher نویسندش بود)
انتظار داشتم تو همون قسمت اول فرار کنن که...اینا هنوز دنبال مدارک و شواهدن!خدا میدونه کی میخوان جیم شن!خو فرار کن لامصب یکم داستان حساس بشه:D
هر لحظه ای که یکی از کاراکترا با قدرتی که داره آشنا بشه،مو به تنم سیخ میشه!قند تو دلم آب میشه!
فعلا که خوب بوده ولی نمیدونم چرا فکر میکنم پتانسیل بالایی برای فیل شدن داره!:|

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
چقدر این The Gifted خوبه...
اکشن و نفس گیر بودنش خیلی خوبه!خیلی از فیلمهای تخیلی خوشم نمیاد ولی این سریال،تخیلی بودنش داخل اکشن بودنش قشنگ هضم شده!یه داداش دارم عاشق فیلمای اکشنه!تفنگ و تعقیب گریز داشته باشه مهمه براش،دیگه کاری به بازیگرا و داستان و این چیزا نداره:Dخیلیم از تخیلی بودن نفرت داره ولی مطمئنم این سریالو بهش نشون بدم میپسنده!
شخصیت پردازیشم خوبه،آدم با هر کاراکتری ارتباط برقرار میکنه!شخصیت های خیلی زیادی وجود داره ولی اینطور نیست که داستان شلخته و درهم برهم باشه...اونایی که باید بشناسی رو بقدر کافی داستان زندگیش رو میبینی...
ریتم این سریال شبیه فرار از زندانه...یه عده که از دست یه سیستم فاسد درحال فرارن...
امیدوارم خیلی طولش ندن...سر مثلا 5 فصل(کمترم شد که چه بهتر:D)جمعش کنن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر