barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
پانیشر عالی بود . دو سه قسمت آخر خشونت به حد اعلا می رسه و فاینال فایت قصه به خوبی حال و هوای پانیشری رو در آورده بود . پایان جذابی هم داشت . که هم می تونه ادامه پیدا کنه و هم طوری هست که اگه نسازن هم نیمه کاره نمونده. بدون شک حالا می تونم بگم خشونت و کندی داستان و کمبود صحنه های درگیری در حداقل 7 8 قسمت اول (نسبت به بقیه کارهای مارول نتفلیکسی) تنها دلیل امتیازات پایینشه . ولی خود سریال لذت بخشه . امیدوارم به خاطر امتیاز پایینش به بلای مارکوپولو دچار نشه . شخصا به نظرم بعد دیردویل بهترین کار یونیورس تلویزیونی مارول بود . کاراکتر منفی اش هم تو این فصل خیلی خاص نبود ولی برای فصل های بعدی یکی از کاراکتر های مهم کامیک بوکی رو قراره بیارن . البته احتمالا فیسک هم نقش مهمی خواهد داشت

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خصوصی برام اسپویلش میکنی :D
حوصله سریال دیگه دیدن ندارم

مگه کسی منتظر بود پانیشر قصه لیلی و مجنون برامون تعریف کنه ؟! >:):Coolgun::Gunner::Sniper::punk::Weightlift:

چندان قابل اسپویل نیست آخه
یک نکات ریزی توی DareDevil هست که توی پانیشر ادامه پیدا می کنن، وگرنه اینطور نیست که کلا خط داستانی رو نفهمی
بیشتر اشاراته

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دوست دارم بدونم یـ سریال چقدر میتونه غافل گیر کننده باشه ینی یـ جا هایی میگی خوب قرار صحنه های خفن ته کشیده ولی خو د لامصب هنوز وسطای فصل ـه داره مغز منفجر کن پیش میره این فصل سریال داره جواب اعتماد و صبر بینندگان فصل دوم رو میده قشنگ یجوری داره پیش میره که نزاره نفس بکشی MrRobot رو میگما بیند آقا ببیند که در غیر این صورت دارید ظلم بزرگی در حق خودتون میکنید ....

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
دوست دارم بدونم یـ سریال چقدر میتونه غافل گیر کننده باشه ینی یـ جا هایی میگی خوب قرار صحنه های خفن ته کشیده ولی خو د لامصب هنوز وسطای فصل ـه داره مغز منفجر کن پیش میره این فصل سریال داره جواب اعتماد و صبر بینندگان فصل دوم رو میده قشنگ یجوری داره پیش میره که نزاره نفس بکشی MrRobot رو میگما بیند آقا ببیند که در غیر این صورت دارید ظلم بزرگی در حق خودتون میکنید ....
غافلگیری فارگو بد نیست ولی لاست انفجاریه غافل گیریش

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
آمار بیننده های قسمت 6 فصل 3 سریال Mr Robot حدود 600 هزار نفر بوده که تا به امروز دومین قسمت از لحاظ تعداد بیننده در فصل 3 این سریال هست، پربیننده ترین قسمت این فصل، قسمت 1 اش بوده که حدود 680 هزار نفر بیننده داشته

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
دوستان نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی کسی سایتی جایی میشناسه بشه موزیک متن یا همون soundtrack های اورجینال سریال هارو با کیفیت بالا )320 ) دانلود کرد؟
مثلا دنبال ساندترک های سریال فرندز هستم ولی نیافتم و التبه سریالای دگیه
اگه کسی جایی میشناسه لطفا راهنمایی کنه
سلام عزیز. از اینجا دانلود کن.

F.R.I.E.N.D.S Soundtrack - سون تونز

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
Peaky Blinders تازه شروع کردم
چقد خوبه ها

دوستان خبر دارند سریال های زیر دوبله شدن؟
Breaking bad
Peaky Blinders
Westworld
House of cards
بازم هست ولی اینا یادم بود
وست وورلد دوبلش شاهکاره

• Like
Reactions: hooman1995

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان این سریال فیر واکینگ دد سیزناش چند اپیزودیه؟کلا همش چند اپیزود میشه؟مثلا imdb سیزن یکو زده هفت تا منم دیدم ولی tvshowtime سیزن یک 22قسمته سیزن 2 هم 31!

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
دوستان این سریال فیر واکینگ دد سیزناش چند اپیزودیه؟کلا همش چند اپیزود میشه؟مثلا imdb سیزن یکو زده هفت تا منم دیدم ولی tvshowtime سیزن یک 22قسمته سیزن 2 هم 31!
سریال واکینگ دد خودش داره به بیراهه میره پس پیشنهادم اینه که اصلا این یکیو نبین چون اصلا تاثیری توو موضوع سریال اصلی ایجاد نمیکنه :D من خودم کامل دیدمش ولی پشیمونم :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
Peaky Blinders تازه شروع کردم
چقد خوبه ها

دوستان خبر دارند سریال های زیر دوبله شدن؟
Breaking bad
Peaky Blinders
Westworld
House of cards
بازم هست ولی اینا یادم بود
وست وورلد دوبلش شاهکاره
Breaking bad دوبله داشت تا جایی ک یادمه
House of cards اینم فکر کنم دوبله نافص داشت
از بقیه خبر ندارم

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
فصل اول دقیق یادم نیس فک کنم 6 یا 7 قسمت بود و فصل دوم و سوم هم 15 16 قسمت بودن
درکل سریال شاخی نیس نبینی هم چیزی ازدست ندادی
بازیگرای چرت، داستان تا نیمه دوم فصل دوم خسته کننده و خواب آور بعدش یکم بهتر میشه

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
پانیشر رو از این بدتر نمیتونن بسازن
انگار داری درام میبینی فقط ور ور ور
یه صحنه اکشن درست حسابی تو 13 قسمت سریال نبود ! اصلا معلوم نیست چی ساختن
نه به اون صحنه زندان تو دردویل که انتظارات رو عجیب غریب بالا برده بود نه به این پیث اف شت !
در کل هیچ نکته مثبتی نداره سریال. حتی برای پانیشر فن ها هم سخته تا انتها دیدن

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: nash

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
پانیشر رو از این بدتر نمیتونن بسازن
انگار داری درام میبینی فقط ور ور ور
یه صحنه اکشن درست حسابی تو 13 قسمت سریال نبود ! اصلا معلوم نیست چی ساختن
نه به اون صحنه زندان تو دردویل که انتظارات رو عجیب غریب بالا برده بود نه به این پیث اف شت !
در کل هیچ نکته مثبتی نداره سریال. حتی برای پانیشر فن ها هم سخته تا انتها دیدن
با این که سریال از کمبود سکانس اکشن رنج می بره موافقم . ولی خب با این که مزخرف بود موافق نیستم . به نظرم سریال تو در آوردن بعد انسانی کاراکتر خوب عمل کرده بود . خشونت اش تو دو سه قسمت آخر هم به نظرم قابل قبول بود . به نظرم سریال تو فصل بعدی فازش رو کلا عوض می کنه و خشن تر و اکشن تر میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر