TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
واسه منم سوال بود که با پرس و جو به این نتیجه رسیدم

کار ترجمه این سریال به صورت گروهی 3 تیمه بوده تیم mxsub،دیبامووی و لیل مدیا،اون 2 اپیزود اخر که مربوط به تیم دیبامووی میشده انجام ندادن و دلیل اینکه انجام نمیدن هم فعلا مشخص نیست
و جالب اینکه کس دیگه ای حاضر نیست کار ترجمه این دو قسمت هم انجام بده ، داستان عجیبی شده

کلا نمیشه ایرادی گرفت یا طلب کار بود به هر حال همینکه کار ترجمه هم به عهده گرفتن بازم جای تشکر داره
خيلي ممنون بابت جوابتون
اما من واقعا نگران شدم!
گفتم نكنه افرادي كه كار زيرنويس اين سريال رو بر عهده گرفتن دستگير شدن!
اينجا ايرانه، هيچي بعيد نيست!!:|

پ.ن:
زیرنویس قسمت نهم اومده ظاهرا...

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
کار twd کشیده به جایی که یه ببر یه ادم رو میخوره بعد از چند لحظه هیچ خونی دور دهنش نیست یا تو چند متری یه نوزاد تیر زده میشه ولی همچنان تو خواب نازه!
مگه کسی هنوز این سریال را نگاه میکنه؟!!!
من از فصل پنج کنارش گذاشتم راحت شدم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
مگه کسی هنوز این سریال را نگاه میکنه؟!!!
من از فصل پنج کنارش گذاشتم راحت شدم

دیر کنار گزاشتی :D از همون فصل 3 باید راپ میشد :D

امروز قسمت آخر The Leftovers رو دیدم، سریال خوبی بود ولی این جریانهایی که من دوست داشتم دنبال شه و بره به حوضه علم اصلا اینطوری نشد...

در کل سریال خوبی بود ولی عالی نبود :)

• Like
Reactions: TheGodfather

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
دیر کنار گزاشتی :D از همون فصل 3 باید راپ میشد :D

امروز قسمت آخر The Leftovers رو دیدم، سریال خوبی بود ولی این جریانهایی که من دوست داشتم دنبال شه و بره به حوضه علم اصلا اینطوری نشد...

در کل سریال خوبی بود ولی عالی نبود :)
اصلا سریال دنبال این نبود که بخواد دلیل مهاجرت رو به بینندش بگه که! انتظار بیجایی داشتین :-?

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
من تازه فصل یک House of Cards دانلود کرده بودم . با توجه به حواشی اخیر ارزش داره شروعش کنم؟ داستان نیمه کاره مونده؟
ببین حاجی
عالیه
فصل دوم بهترین فصلشه به نظر من
گرچه میگن فصل چهار پنج افت داره یکم
ولی من راضی بودم از همشون
تو فصل شش هم تموم میشه. کش نمیدن الکی سریال رو.

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
من تازه فصل یک House of Cards دانلود کرده بودم . با توجه به حواشی اخیر ارزش داره شروعش کنم؟ داستان نیمه کاره مونده؟

اهمیت ندین به حواشی اخیر ، ببینید و لذت ببرید از سریال ...داستان هم نیمه کاره نمیمونه قطعا ... ای کاش میشد این سریال هیچ وقت تمامی نداشت .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اصلا سریال دنبال این نبود که بخواد دلیل مهاجرت رو به بینندش بگه که! انتظار بیجایی داشتین :-?

فصل دوم یه فیزیک دان رو نشون داد که داره تحقیق میکنه در موردش و بعدش نظریه لنز رو یه اشاره ای کردن بهش، واسه همین منتظرم بودم و انتظار بیجایی هم نبود اصلا :)

همونطور که توی سریال LOST و FlashForward هم که هم سبکش بودن حداقل یه اشاراتی شد به اینکه چطوری اصلا این اتفاقها افتاده

• Like
Reactions: TheGodfather

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
فصل دوم یه فیزیک دان رو نشون داد که داره تحقیق میکنه در موردش و بعدش نظریه لنز رو یه اشاره ای کردن بهش، واسه همین منتظرم بودم و انتظار بیجایی هم نبود اصلا :)

همونطور که توی سریال LOST و FlashForward هم که هم سبکش بودن حداقل یه اشاراتی شد به اینکه چطوری اصلا این اتفاقها افتاده
منظورم من این بود که داستان اصلی سریال اصلا پیرامون این نبود که بخواد بگه اونایی که ناپدید شدن کجا رفتن
وقتی همچین اتفاقی تو سریال افتاده (ناپدید شدن مردم) خب معلومه باید حداقل یه اشاره کوچیکی بهش کنن نمیشه که کلا ندید بگیرنش که!

The Leftovers در حد لاست هست؟

میشه با خانواده دید؟
سلام
خالق The Leftovers همون خالق Lost یعنی Damon Lindelof ـه. برای من The Leftovers خیلی بهتر از Lost بود. کلا Lost با اون ending ـش همه چیو برام خراب کرد
با خانواده من بودم نمیدیدم :D

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش

خود لیندلوف گفته بود که اشتباه Lost رو تکرار نمی‌کنه و دلیل Departure رو توضیح نمی‌ده. ناسلامتی داریم درمورد سریالی حرف می‌زنیم که تم تیتراژ ابتداییِ کلِ فصل دومش Let The Mystery Be بود :D
اون قضیه‌ی لنز هم بعد از اشاره به ازرائیلِ شیطان مشخص شد که چرنده. به خنده‌ی نورا باید توجه می‌کردی :D

پ.ن: کسی لینکی از کتاب آخرِ Mark Frost داره؟ اگه کسی داره، بی‌زحمت یا توی تاپیک بذاره یا پ.خ کنه برام.
لامصب گویا زده هرچی راز و ابهام توی فصل آخر Twin Peaks بوده رو ترکونده :D ترجیه می‌دادم داستان به همون شکل باقی بمونه (خصوصا که لینچ هیچ اطلاعی درمورد کتاب نداشته)، ولی حالا که اومده بذار بخونیمش :D

Last edited by a moderator:

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
چند روز پیش فصل 5 رو تموم کردم اومدم همینجا نظرم رو نوشتم . من میگم بیخیالش شو . بر خلاف ظاهر اصلا واقع گرایانه نیست و خیلیم سطحیه
روایت داستان رئیس جمهور آمریکا پروژه ی بسیار بزرگیه که نت فلیکس از عهدش بر نیومد . جوانب بسیاری رو باید درنظر می گرفتن که نگرفتن . داستان هم
پُر از شکاف هست . فصل پنجمش که واقعا غیر واقعی و مضحک بود همینطوری فقط یه چیزی ساخته بودن :D
به نظر من اگر زندگی یه سیاستمدار پایین تر مثلا یه سناتور ، فرماندار یا حتی شهردار رو روایت میکردن خیلی بهتر از آب درمیومد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر