Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
v9uj_godless-new-netflix-poster-mainrgb.jpg

حرفی ندارم!​

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
Mindhunter_S01E10_720p_NF_WEB_DL_DD5_1_x264_NTb.jpg

مایندهانتر رو تموم کردم. عجب فصل و عجب پایانی ... از تیتراژ ابتدایی گرفته تا آهنگ‌هایی که آخر هر قسمت پخش می‌شد، از شخصیت‌پردازی و بازی‌های عالی گرفته تا داستانگویی جذاب و حساب‌شده. همه‌چیز با وسواس خاصی، سر جاش بود و ایرادی نمی‌تونم بهش وارد کنم.
رویارویی ادموند و هولدن هم هیجان شدیدی داشت، و فکر می‌کنم اون سدّی که هلدن برای جلوگیری از احساسات‌ـش درست کرده بود، سرانجام فرو ریخت. فقط یکی دو تا سؤال بی‌جواب موند. مهمترین سؤال اینه که قضیه‌ی گربه چی شد؟ :D
همونطور که اواخر فصل بهش اشاره شد و اخیراً هم خود فینچر گفت، فصل دوم در رابطه با پرونده‌ی Atlanta child murders یا همون قتل‌های بچه‌های آتلانتا از ایالت جورجیاست که در بین سال‌هال 1979 تا 1981 صورت گرفت‌ـه. مورد دیگه هم اون یارویی که برای ADT کار می‌کرد و در طول فصل هی گذرا نشون داده می‌شد و در پایان فصل هم عکس‌های شنیعی رو داشت می‌سوزوند، انگار همون BTK [ Bind, Torture, Kill ] Killer ـه که باید در فصول بعدی نقش مهمی داشته باشه، و از اونجایی که تا سال 2005 هم گیر نیوفتاده بود و داستان فصل دوم هم یک چیز دیگه‌ست، باید احتمالاً منتظر فصل سوم و پرش زمانی براش در سریال باشیم.

راستی اسپویلر رو پیدا نکردم که ازش استفاده کنم. هرچند نوشته‌م اسپویلی نداره.

Last edited by a moderator:

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
House of cards دیگه خیلی یکنواخت شده . از اولش هم واسم بی روح و کسل کننده بود ولی دنبال میکردم تا از بازی های سیاسی سردربیارم .
بنظرم بر خلاف انتظار خیلی هم از واقعیت به دور ـه . اتفاقایی که تو فصل پنجمش داره میوفته واقعا مضحکه . این تایمی که صرفش کردم رو میذاشتم تحلیل و
مصاحبه ی های سی ان ان رو می دیدم خیلی موثر تر بود :|

به نظرم با اختلاف همچنان بهترین سریاله .. از همون فصل اول تا الان :D
خدا بخیر کنه فصل بعدیرو و کلر که میخواد چه آشوبی به پا کنه :-"

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
سلام. فصل دوم Stranger Things در تاریخ 27 اکتبر [5 آبان] پخش میشه.
فصل اول The Punisher هم 13 اکتبر [21 مهر] پخش میشه که به‌نظر میاد رسمی نباشه. چون 13 اکتبر Mindhunter پخش میشه و بعیده نتفلیکس دو سریال رو در یک روز منتشر کنه.

تاریخ پخش رسمی پانیشر: 17 نوامبر - 26 آبان

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
نامردا چقدر دیر گذاشتن تاریخ پخش پانیشر رو . بدجوری هایپمون رو زده بالا این تریلر اخیر. امیدوارم عالی باشه و تو خشونت کم نگذاشته باشن .

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
f
Mindhunter_S01E10_720p_NF_WEB_DL_DD5_1_x264_NTb.jpg

مایندهانتر رو تموم کردم. عجب فصل و عجب پایانی ... از تیتراژ ابتدایی گرفته تا آهنگ‌هایی که آخر هر قسمت پخش می‌شد، از شخصیت‌پردازی و بازی‌های عالی گرفته تا داستانگویی جذاب و حساب‌شده. همه‌چیز با وسواس خاصی، سر جاش بود و ایرادی نمی‌تونم بهش وارد کنم.
رویارویی ادموند و هولدن هم هیجان شدیدی داشت، و فکر می‌کنم اون سدّی که هلدن برای جلوگیری از احساسات‌ـش درست کرده بود، سرانجام فرو ریخت. فقط یکی دو تا سؤال بی‌جواب موند. مهمترین سؤال اینه که قضیه‌ی گربه چی شد؟ :D
همونطور که اواخر فصل بهش اشاره شد و اخیراً هم خود فینچر گفت، فصل دوم در رابطه با پرونده‌ی Atlanta child murders یا همون قتل‌های بچه‌های آتلانتا از ایالت جورجیاست که در بین سال‌هال 1979 تا 1981 صورت گرفت‌ـه. مورد دیگه هم اون یارویی که برای ADT کار می‌کرد و در طول فصل هی گذرا نشون داده می‌شد و در پایان فصل هم عکس‌های شنیعی رو داشت می‌سوزوند، انگار همون BTK [ Bind, Torture, Kill ] Killer ـه که باید در فصول بعدی نقش مهمی داشته باشه، و از اونجایی که تا سال 2005 هم گیر نیوفتاده بود و داستان فصل دوم هم یک چیز دیگه‌ست، باید احتمالاً منتظر فصل سوم و پرش زمانی براش در سریال باشیم.

راستی اسپویلر رو پیدا نکردم که ازش استفاده کنم. هرچند نوشته‌م اسپویلی نداره.
با زیرنویس دیدی؟

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
کسی Glow رو ندیده اینجا؟ ۵ قسمتش رو دیدم به نظرم خوب بود.
برای فصل دوم هم تمدید شده.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk
من دیدمش، کمدی خوبی نداره ولی بدک نیست سرگرم کننده اس. فقط یه سری از پس زمینه های کثیفش رو مخه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر