hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
سلام. قسمت اول مایندهانتر رو دیدم، خیلی خوبه. بیشتر آکادمیک و دیالوگ‌محوره، و به‌اصطلاح روانشناسانه، ولی جذابه و فضاسازی خیلی خوبی هم داره. مخصوصاً چند دقیقه‌ی اولش که من رو تاحدودی یاد Se7en انداخت. نوید یه درام‌جنایی جذاب و فکرشده رو داد.

• Like
Reactions: TheGodfather

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سلام. قسمت اول مایندهانتر رو دیدم، خیلی خوبه. بیشتر آکادمیک و دیالوگ‌محوره، و به‌اصطلاح روانشناسانه، ولی جذابه و فضاسازی خیلی خوبی هم داره. مخصوصاً چند دقیقه‌ی اولش که من رو تاحدودی یاد Se7en انداخت. نوید یه درام‌جنایی جذاب و فکرشده رو داد.

دو اپیزود ابتدایی به شدت ناقص روایت شده بود و یک جورایی از هوشیاری کامل در روایت برخوردار نبود. به نظر میاد سریالی که زیاد توش ولخرجی شده اما از بازی جاناتان گروف خوشم اومد. فیلمبرداری و کارگردانی یه جورایی حال و هوای دختری با خال کوبی اژدها را می داد. متوسط رو به بالاست در کل.

• Like

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
دو اپیزود ابتدایی به شدت ناقص روایت شده بود و یک جورایی از هوشیاری کامل در روایت برخوردار نبود. به نظر میاد سریالی که زیاد توش ولخرجی شده اما از بازی جاناتان گروف خوشم اومد. فیلمبرداری و کارگردانی یه جورایی حال و هوای دختری با خال کوبی اژدها را می داد. متوسط رو به بالاست در کل.

قسمت دومش به‌نظرم بهتر بود. بازی‌ها و دیالوگ‌های خیلی خوبی داره. مخصوصاً ادموند، شخصیت جدیدی که وارد سریال شد.

Mindhunter_S01E02_720p_WEBRip.jpg

• Like

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
قسمت دومش به‌نظرم بهتر بود. بازی‌ها و دیالوگ‌های خیلی خوبی داره. مخصوصاً ادموند، شخصیت جدیدی که وارد سریال شد.

Mindhunter_S01E02_720p_WEBRip.jpg

نمیخوایم اسپویل کنم اما قسمت چهارم رو خیلی دوست داشتم. نمیدونم چرا فیلمبرداری های سریال های نت فلیکس یک درجه از سایر شبکه ها دیگه بالاتره. بلادلاین،اوزارک و الان مایند هانتر

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
الان دو تا قسمت اول فصل3 رو دیدم,خیلی افتضاحه. معلوم نیست دنیای بتمنه یا مردان ایکس ... طرف میوفته تو فاضلاب میشه پویزن آیوی :| پنگوئن کل سریال میخواد فیش رو بکشه بعدش با یه سخنرانی 10ثانیه ای از فیش, از کشتن استرنج و مونی منصرف میشه و بعدشم گریه میکنه =)) تا آخر فصل همینه یا ادامش بدم ؟
سریال تو همین تیکه هایی که شما گفتی شدیدا ضعیف شده بود ولی یه جهشی به داستان دادن خیلی بهتر شد از تکرار و کلیشه خارج شد
در نهایت به بیننده هم بستگی داره که چی بخواد از سریال دقیقا:D

• Like
Reactions: Moriarty

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان همین الان سیزن 2 فارگو رو تموم کردم.
وااقعا زبون از وصفش قاصره! یک شاهکار هنری بود، اوج زیبایی ساختو تو این سیزن دیدم. بی نظیر بود. واقعا بی نظیر!
قسمت 9 از بهترین قسمت هایی بود که دیده بودم

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
وااقعا زبون از وصفش قاصره! یک شاهکار هنری بود، اوج زیبایی ساختو تو این سیزن دیدم. بی نظیر بود. واقعا بی نظیر!
اگه فارگو از hbo پخش میشد شک نکن همه براش کف و خون قاطی میکردن:D

سریال بسیار سطح بالایی هست ، متاسفانه هنوز فصل 3 بصورت بلوری منتشر نشده

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
گرچه حال دیدن سریال ندارم و منتظرم پانیشر و پیکی بلایندرز بیاد... ولی این پست تون من رو به فکر دیدن این سریال انداخت.
فصل اولش رو دیدم.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
گرچه حال دیدن سریال ندارم و منتظرم پانیشر و پیکی بلایندرز بیاد... ولی این پست تون من رو به فکر دیدن این سریال انداخت.
فصل اولش رو دیدم.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
برخلاف نظر خیلی ها، به نظرم فصل 2 فارگو از یکش سرتر بود

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
برخلاف نظر خیلی ها، به نظرم فصل 2 فارگو از یکش سرتر بود

الان یک چکی کردم دیدم گویا دوستان فصل 1 رو خیلی بیشتر پسندیده بودن! من شخصه فصل دو رو خیلی خیلی بیشتر دوست داشتم. فصل 1 هم فوق العاده بود ولی با فضا و داستان فصل 2 خیلی بیشتر حال کردم. شخصیت های فصل دو هم بینظیر بود. قشنگ عاشق تک تکشون شدم (بجز اون مایک میلیگانه :| ازش بدم میومد خیلی! )

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
الان یک چکی کردم دیدم گویا دوستان فصل 1 رو خیلی بیشتر پسندیده بودن! من شخصه فصل دو رو خیلی خیلی بیشتر دوست داشتم. فصل 1 هم فوق العاده بود ولی با فضا و داستان فصل 2 خیلی بیشتر حال کردم. شخصیت های فصل دو هم بینظیر بود. قشنگ عاشق تک تکشون شدم (بجز اون مایک میلیگانه :| ازش بدم میومد خیلی! )
بنظر من تنها دلیلی که فصل اول محبوب تر بود این بود که تعداد شخصیتاش کم بود و پرداخت خوبی روش شده بود، شروعشم از همون اول خوب بود باعث شد بیشتر بیننده جذب کنه اما فصل دوم کلی شخصیت داشت که همین باعث میشد اوایل ارتباط برقرار کردن باهاشون یکم سخت باشه اما هر چی جلوتر میرفت بهتر میشد و از نیمه دوم به اون طرف اوج گرفت و فوق العاده شد.
بنظرم بصورت کلی سطح فصل دوم شدیدا بالاتر از فصل اول بود، ولی در کل بنظرم جفتشون پایان معمولی داشتن، پایان فصل سوم با اختلاف بنظرم بهترین پایانه :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بنظر من تنها دلیلی که فصل اول محبوب تر بود این بود که تعداد شخصیتاش کم بود و پرداخت خوبی روش شده بود، شروعشم از همون اول خوب بود باعث شد بیشتر بیننده جذب کنه اما فصل دوم کلی شخصیت داشت که همین باعث میشد اوایل ارتباط برقرار کردن باهاشون یکم سخت باشه اما هر چی جلوتر میرفت بهتر میشد و از نیمه دوم به اون طرف اوج گرفت و فوق العاده شد.
بنظرم بصورت کلی سطح فصل دوم شدیدا بالاتر از فصل اول بود، ولی در کل بنظرم جفتشون پایان معمولی داشتن، پایان فصل سوم با اختلاف بنظرم بهترین پایانه :D

فصل اول بزرگترین برگ برندش بی شک لورن مالوو بود! اتفاقا همین الان رفیقم از فرط اصرارای من نشسته دو قسمت سیزن 2 رو دیده و میگه اصلا بش نچسبیده و خیلی کنده، و همش میگه سیزن 1 تو این دو قسمت عالی بودو هرچقدر از صحنه های خوب دو قسمت اول فصل اول میگه همش مال لورن مالوو هست :))

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
مارتی : صبر کن یه لحظه ، سه ماهه که با هم همکار هستیم با این حال هیچی ازت نمیدونم تا امروز به خاطر این وضعیتمون ، یه لطفی بهم بکن باشه ، نمیخوام نظرت رو عوض کنم .

راست : ببین من خودم رو یه آدم واقع گرا میدونم اما در فلسفه به امثال من میگن بدبین .

مارتی : خیلی خوب . حالا یعنی چی ؟

راست : یعنی تو مهمونی زیاد آدم جالبی نیستم .

مارتی : بذار بهت یه چیزی بگم ، بیرون مهمونی هم همچین تو دل برو نیستی .

راست : گمونم وجدان انسان یه قدم اشتباه در راه تکامل انسان بود ، تمایل به خودآگاهی پیدا کردیم ، طبیعت جنبه ای رو پدید آورد که بخش دیگه ای از خودش رو از بین ببره ، ما موجوداتی هستیم که طبق قانون طبیعت اصلا نباید وجود داشته باشیم .

مارتی : پس یعنی خدا در این زمینه ریده راست .

راست :ما موجوداتی هستیم که برده توهم و داشتن نفس هستیم ، این پیوستگی احساسی تجربه و احساسات جوری برنامه ریزی شده که بهمون قوت قلب بده که واسه خودمون کسی هستیم در حالی که در واقع همگی هیچی نیستیم .

مارتی : اگه جای تو بودم در این مورد ابدا جایی حرف نمیزدم ، مردم این اطراف همچین نظری ندارن ، منم همچین نظری ندارم .

راست : فکر میکنم کار شرافتمدانه ای که بشر میتونه بکنه اینه که از این چارچون بیرون بزنه ، دیگه تولید مثل نکنه ، دست به دست هم به سوی انقراض بشریت قدم برداره ، در آخرین نیمه شب برادران و خواهران دست از رفتار نادرست بکشن .

مارتی : پس فایده اینکه هر روز صبح از خواب بیدار بشیم چیه ؟

راست : به خودم میگم که من شاهد این قضایا هستم ، اما جواب درست اینه که منم تقدیر و سرنوشتم همینه و جرات و اختیار خودکشی رو هم ندارم .

مارتی : عجب شانسی دارما ! ببین چه روزی رو برای آشنا شدن بیشتر باهات انتخاب کردم، سه ماهه یک کلمه هم از دهنت نشنیدم .

راست : خودت خواستی حرف بزنم .

مارتی : آره و حالا دارم التماست میکنم که خفه خون بگیری .

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
House of cards دیگه خیلی یکنواخت شده . از اولش هم واسم بی روح و کسل کننده بود ولی دنبال میکردم تا از بازی های سیاسی سردربیارم .
بنظرم بر خلاف انتظار خیلی هم از واقعیت به دور ـه . اتفاقایی که تو فصل پنجمش داره میوفته واقعا مضحکه . این تایمی که صرفش کردم رو میذاشتم تحلیل و
مصاحبه ی های سی ان ان رو می دیدم خیلی موثر تر بود :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر