M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
کلی سوال پیش اومد با این قسمت شرلوک که امید وارم بهترین نوع ممکن توضیحش بدن
چطور شرلوک خواهرش رو نمیشناسه؟
سوال بعدی که خیلی واسم عجیبه شرلوکی از روی خط و خش روی گوشی واتسن شجره نامش رو اورد جلو چشماش چطور یه نفر میتونه با یه گریم خیلی خیلی ساده ۲ بار گولش بزنه و جای دوتا شخصیت متفاوت باش رو به رو شه؟‌ (دختر قاتله و روانشناسه) نمیشه گذاشت به حساب مواد که با همون مواد هم تونست از روی رنگ کاغذ کلی استنتاج کنه

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
سوال بعدی که خیلی واسم عجیبه شرلوکی از روی خط و خش روی گوشی واتسن شجره نامش رو اورد جلو چشماش چطور یه نفر میتونه با یه گریم خیلی خیلی ساده ۲ بار گولش بزنه و جای دوتا شخصیت متفاوت باش رو به رو شه؟‌ (دختر قاتله و روانشناسه) نمیشه گذاشت به حساب مواد که با همون مواد هم تونست از روی رنگ کاغذ کلی استنتاج کنه
دقیقا به همین دلیله که همیشه وقتی باهاش رو به رو میشه تحت تاثیر مواد. مواد این جا کل شرلوکو از کار ننداخته بلکه تبدیل شده به یه شرلوک که 50% کارایی قبل رو داراست یعنی در عین حال نمیتونه به همه چیز توجه کنه توی هر دوباری هم که با خواهرش روبه رو شده اصل شخصیت طرف براش یه چیزه فرعیه و تمرکزش رو یه جای دیگست و البته همون نوشته ای هم که دختره بهش میده رو نمیتونه مضمون اصلیشو دریافت کنه تا زمانی که به حالت طبیعی برگرده و دوباره بره سراغش

Last edited by a moderator:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew

انقدر سوال های مختلف هست که من تا الان یبار دیگه تیکه های حساس فیلم رو دیدم، خودم تازه پی بردم.
من کامنت های سایت هواداری شرلوک ( بیکراستریت ) رو دارم میخونم. حالا البته خیلی ها از پیج های خارجی میخونند میان مینویسند ولی همینم جالبه :D یه نظریاتی میدن اصلا لذت سریال برای من چند برابر شده.

_ یجا اوایل که شرلوک داره با دختره قدم میزنه، میگه "برادر بزرگه داره میپادت" ( البته من خوندم که ظاهرا Big Brother is Watching You یه اصطلاحه...
_ شرلوک وقتی رو تخت ـه میگه " همیشه مردم بعد از 3 تا بیخیال میشن" این یعنی ممکنه واقعا پای برادر دیگر هولمز در میون باشه، چون تو قسمت های قبل لفظ برادر دیگه رو بکار میبره ( اپیزود 3 فصل سوم زمان 1:23:19 که میگه " من در گیر احساسات برادرانه نمیشم، میدونی که با اون یکی چیکار کردم" ولی عجیب تر اینکه خواهر ـه آخر سر میگه فکر نکردی برادر مخفی ـه ممکنه خواهر مخفی شرلوک باشه. اینم یه مسئله دیگه :D
_ و یکی از مهمترین بحث ها Miss Me هست. موریارتی هم یه زیردست بوده، شاید برای همین یوروس یا شاید حتی بالاتر، و این Miss Me شاید به یه موضوعی که تو بچگی بین خانواده هولمز افتاده ربط داشته باشه...
_شرینفورد کیه :D چیه ؟ کجاست ؟ مشخصه یه چیز مهمیه که محافظت شدست.
_اون یادداشته رو میز مایکرافت، صفحه سمت چپش رو من ندیدم کسی کامل بتونه بخونه

خیلی سوالات دیگه هست.

من عاشق این سریالم :x

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
واقعا قسمت دوم فصل چهار شرلوک ترکوند.

جوری بدمن رو معرفی کردن من یاد دکستر:x افتادم ولی متاسفانه خیلی بدمن آبکی بود ولی ورود خواهرشون فوق العاده بود.
درضمن متوجه این حقیقت شگفت انگیز شدید ک چند ثانیه اول این قسمت ادامه آخر همین قسمته؟؟
یعنی اگه بلافاصله بعد از تموم شدنش از اول پخش کتید می بینید ک گلوله شلیک شده و دود ازش بلند میشه و جان روی زمینه!!

یعنی جان واتسون مرد؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
photo_2017-01-10_22-27-31.jpg photo_2017-01-10_22-35-00.jpg

زمان پخش فصل جدید سریال Twin Peaks مشخص شد.

شبکه شوتایم زمان پخش فصل جدید سریال Twin Peaks را 31 اردیبهشت 96 اعلام کرد .

مجموعه‌ی تلویزیونی Twin Peaks که در سال 1990 برای اولین بار پخش شد، توسط «دیوید لینچ» و «مارک فراست» ساخته شده است. لینچ هم‌چنین چند قسمت ابتدایی و قسمت‌های پایانی این مجموعه را شخصا کارگردانی کرده و نوشته است. این قسمت‌ها، بهترین بخش‌های Twin Peaks محسوب می‌شوند.

تک تک قسمت‌های این دنباله جدید توسط لینچ و فراست نوشته شده اند. دیوید لینچ هم تمام آن‌ها را کارگردانی خواهد کرد. این دنباله‌ی جدید، هم‌چنین آهنگساز معروف این مجموعه یعنی «آنجلو بادالامنتی» (Angelo Badalamenti) را هم بازگردانده است.

بازیگرهای قدیمی این مجموعه هم نقش‌های‌شان را دوباره‌در این دنباله تکرار ‌می‌کنند.

منبع

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
انقدر سوال های مختلف هست که من تا الان یبار دیگه تیکه های حساس فیلم رو دیدم، خودم تازه پی بردم.
من کامنت های سایت هواداری شرلوک ( بیکراستریت ) رو دارم میخونم. حالا البته خیلی ها از پیج های خارجی میخونند میان مینویسند ولی همینم جالبه :D یه نظریاتی میدن اصلا لذت سریال برای من چند برابر شده.

_ یجا اوایل که شرلوک داره با دختره قدم میزنه، میگه "برادر بزرگه داره میپادت" ( البته من خوندم که ظاهرا Big Brother is Watching You یه اصطلاحه...
_ شرلوک وقتی رو تخت ـه میگه " همیشه مردم بعد از 3 تا بیخیال میشن" این یعنی ممکنه واقعا پای برادر دیگر هولمز در میون باشه، چون تو قسمت های قبل لفظ برادر دیگه رو بکار میبره ( اپیزود 3 فصل سوم زمان 1:23:19 که میگه " من در گیر احساسات برادرانه نمیشم، میدونی که با اون یکی چیکار کردم" ولی عجیب تر اینکه خواهر ـه آخر سر میگه فکر نکردی برادر مخفی ـه ممکنه خواهر مخفی شرلوک باشه. اینم یه مسئله دیگه :D
_ و یکی از مهمترین بحث ها Miss Me هست. موریارتی هم یه زیردست بوده، شاید برای همین یوروس یا شاید حتی بالاتر، و این Miss Me شاید به یه موضوعی که تو بچگی بین خانواده هولمز افتاده ربط داشته باشه...
_شرینفورد کیه :D چیه ؟ کجاست ؟ مشخصه یه چیز مهمیه که محافظت شدست.
_اون یادداشته رو میز مایکرافت، صفحه سمت چپش رو من ندیدم کسی کامل بتونه بخونه

خیلی سوالات دیگه هست.

من عاشق این سریالم :x
در مورد Big Brother is watching you که اشاره به رمان 1984 جورج اورول هست که تو آثار مختلف بهش اشاره می کنن. لینک ویکی پدیا. البته اینجا به خود مایکرافت هم مطمئنا اشاره داشت.
Sherrinford هم اسم برادر بزرگتر شرلوک هست.البته تو سریال ممکنه اشاره به چیز دیگه ای باشه.
یه تئوری جالب هم که به وجود اومده اینه که شاید این فصل چهار قسمت باشه. به خاطر همون جمله مردم همیشه بعد از 3 تا بیخیال میشن:D

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
من رمان های شرلوک رو نخوندم . ولی به نظرم آمد شرینفورد برادر دوقولوی شرلوک شاید باشه ... و اون عده که مایکروفت رو یخچال دید که یهو زنگ زد شرینفورد ؟؟؟

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
بچه ها خبر فرد اعلا واستون آوردم :-"

استیون نایت نویسنده و کارگردان peaky blinders اعلام کرده به تازگی نویسندگی فصل 4 رو تموم کرده و از ماه مارچ (2 ماه دیگه) فیلمبرداری شروع میشه :-"
در مورد اینکه آیا تام هاردی، نقشی در این فصل داره هم ازش سئوال شده: قطعا! ما بدون آلفی نمی تونیم :-"

پ.ن: منبع هم موثقه.

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
فقط امیدوارم توجیح این مسائل تحت تاثیر مواد بودن نباشه که وحشتناک ابکیه
دقیقا
اصلا بابا شرلوک هلمز مواد میزنه معما حل می کنه حالا اینجا مغرش از کار میفته؟!؟!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
اگر کسانیکه با استاد Bryan Cranston تو بریکینگ بد حال کردند و یا با David Shore با سریال فوق العاده House M.D آشنا هستند. فردا حتما سریال Sneaky Pete را دانلود کنند و ده اپیزود هیجانی آن را ببینند. این سریال با تهیه کنندگی و طراحی Bryan Cranston و David Shore ساخته شده و حال و هوای بریکینگ بدی و Eleven's Ocean روبه مخاطبان ارائه میده. بازیگران سریال Giovioni Ribisi که در فیلم های Ted و نجات سرباز رایان بازی کرده، شخصیت اصلی داستان است. داستان درباره مردی هست که بخاطر کلاهبرداری به زندان افتاده و قراره که زودتر آزاد بشه، در بیرون زندان هم طلبکاران وی به شدت منتظر او هستند تا طلب او را بگیرند. به همین دلیل او تصمیم می گیرد با دزدیدن هویت هم سلولی اش به نام پیت، از دست آن ها فرار کند اما نمیداند که وارد چه مخمصه ای شده است.

upload_2017-1-12_13-37-13.jpeg

Sneaky Pete
Developer : Amazon Studio

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
فقط امیدوارم توجیح این مسائل تحت تاثیر مواد بودن نباشه که وحشتناک ابکیه
اون چیزی که من برداشت کردم این بود که طبق اون صحنه ی اتاق مورد علاقه اسمیت،که شرلوک یهو یادش میاد دختر اسمیت پیشش نیومده یهو فلش بک میزنه به حرفای اون شاگردش ُ خانم هادسون،که جفتشون گفته بودن با کی داری حرف میزنی...
و طبق آخرین صحنه که خواهره از لباس مبدل در میاد میگه من خودم چند تا چیزو جاساز کردم!
برداشت من این بود که واقعا کسی پیش شرلوک نرفته بود و با ردپاهایی که خواهره (احتمال خیلی زیاد به کمک موریارتی) از تیکه کاغذ ُ این چیزا توو خونه شرلوک گذاشت،شرلوک رو به سمت mind palace ش کشوند،که خوده خواهره هم تعجب کرده بود از این همه استنتاج!
نمی دونم می تونه خواهره نقش اصلی بدمن ها باشه یا نه،پشت همه ی اون شبکه تارهای عنکبوتی...! ولی چیزی که باعث میشه فک کنم اینم زیردست موریارتیه،این بود که یه بار تریلر این فصل شرلوک رو که داشتم می دیدم،توش سایه هایی از موریارتی فک کنم بود (که بعدا پشیمون شدم از دیدن این تریلر :D )

Last edited by a moderator:
  • Like

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
Untitled.png

گاس فرینگ باز میگردد

شبکه AMC تیزر جدید فصل سوم سریال Better Call Saul که نسخه پیش درآمد سریال محبوب بریکینگ بد (Breaking Bad) است، را منتشر کرد.

با این حال، هنوز تاریخ رسمی شروع پخش فصل سوم سریال Better Call Saul اعلام نشده است، اما اعلام شده که فصل سوم این سریال در بهار 2017 آغاز خواهد شد.

ساخت سریال Better Call Saul بر عهده وینس گیلیگان، یکی از خالقان سریال Breaking Bad، است. او پس از پایان سریال Breaking Bad در سال 2013، ساخت نسخه پیش درآمد این سریال را آغاز کرد.

تمرکز سریال Better Call Saul بر روی جیمی مک‌گیل و روند تبدیل شدنش به ساول گودمن است.

دانلود تیزر

منبع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر