majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
مستر روبات تموم کردم دیشب، این فصلشم خیلی خوب بود گرچه در کل با داستان فصل اول بیشتر حال کردم اما این فصلم کاملا راضیم کرد به علاوه این فصل دیالوگا و روایت قوی تری داشت و درگیری های ذهنی الیوت رو شدیدا عالی نشون داد، رامی مالک هم که ترکوند این فصل.
تنها مشکلی که سریال داره اینه که همه چیزو میپیچونه تا آدمو گیج کنه الان سریالو کامل دیدم کلی نظرات و تحلیلای بچه ها رو خوندم هنوز کلی سوال برام وجود داره.
پایان هم حرف نداشت.
دو دقیقه آخر نفسم بند اومده بود :| توی چند ثانیه هزار بار گفتم واقعیه غیر واقعیه نه واقعیه الان شلیک میکنه نه باو مستر روبات از این استفاده میکنه تا نقششو پیش ببره ...
مدت ها بود اینقدر سره پایان یک سریال هیجانی نشده بودم:D
آقا یکی بگه چند شنبه ساعت چند !؟
هر شب ساعت 11 شبکه نمایش
امشب قسمت پنجمه

آخرین ویرایش:

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
اقا لطفا به منه بیچاره سریال برسونید:((( دارم نابود میشم از بی فیلمی و سریالی! فیلم خوب که دیگه پیدا نمیشه،ولی احتمالا سریالایی باشه که ندیدم.لیست کامل میدم از دیده هام( اونایی که جلوش نوشتم 9 یعنی خوشم نیومده)، شما کمک کنید.
بریکینگ
سوپرانوس9
گات
مادرن فمیلی
اورنج9
شیملس
رم
مارکو پولو
داوینچی
استرنجر تینگز
سان انارشی9
دکستر9
سوث پارک
فرندز
اناتومی گری
شرلوک
اون سریال که دستیار شرلوک هلمز توش بازی میکرد.(ف داشت تو اسمش)9
مستر روبوت9

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
اقا لطفا به منه بیچاره سریال برسونید:((( دارم نابود میشم از بی فیلمی و سریالی! فیلم خوب که دیگه پیدا نمیشه،ولی احتمالا سریالایی باشه که ندیدم.لیست کامل میدم از دیده هام( اونایی که جلوش نوشتم 9 یعنی خوشم نیومده)، شما کمک کنید.
بریکینگ
سوپرانوس9
گات
مادرن فمیلی
اورنج9
شیملس
رم
مارکو پولو
داوینچی
استرنجر تینگز
سان انارشی9
دکستر9
سوث پارک
فرندز
اناتومی گری
شرلوک
مستر روبوت9
Fargo

اگر از سریال های سوپر هیرویی خوشت میاد، Arrow و Flash رو هم ببین، بعد از اینها Daredevil رو ببین.Hannibal هم فکر میکنم یه شباهت هایی با دکستر داشته باشه ( دکستر رو ندیدم هانیبالو دیدم ) در کل هانیبال پیشنهاد میشه سبک جنایی داره با تم روانشناسی :d...

اینارو هم خودم ندیدم اما پیشنهاد دوستان بوده :
Mr Robot
Luther
Person of Interest
Black Mirror

راستی انیمیشن سریالی Rick and Morty رو هم ببین. دو سیزن ازش اومده. هم ریتش بالائه هم خیلی ترکونده دیگه. خودمم دیدم به شدت پیشنهاد میشه.

• Like
Reactions: arash1996

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
lrdfc72vsigc2lo6jrml.png

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
بریکینگ
سوپرانوس9
گات
مادرن فمیلی
اورنج9
شیملس
رم
مارکو پولو
داوینچی
استرنجر تینگز
سان انارشی9
دکستر9
سوث پارک
فرندز
اناتومی گری
شرلوک
مستر روبوت9
Whiskey Tango Foxtrot

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
Fargo

اگر از سریال های سوپر هیرویی خوشت میاد، Arrow و Flash رو هم ببین، بعد از اینها Daredevil رو ببین.Hannibal هم فکر میکنم یه شباهت هایی با دکستر داشته باشه ( دکستر رو ندیدم هانیبالو دیدم ) در کل هانیبال پیشنهاد میشه سبک جنایی داره با تم روانشناسی :d...

اینارو هم خودم ندیدم اما پیشنهاد دوستان بوده :
Mr Robot
Luther
Person of Interest
Black Mirror

راستی انیمیشن سریالی Rick and Morty رو هم ببین. دو سیزن ازش اومده. هم ریتش بالائه هم خیلی ترکونده دیگه. خودمم دیدم به شدت پیشنهاد میشه.
بلک میرور فوق العاده است. توصیه میشه حتما ببینید!

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
یعنی خراب کرده؟

فک نکنم. اولا که فقط 6 نقده، دوما 5 نقد خیلی راضی بودن. ولی یک نفر بهش قرمز داده فقط :| فکر کنم بتونه انتظارات رو براورده کنه.
من که انتظار یک سریال قوی دارم :D حالا در حد گات نه ولی خب یک سریال پرخرج و بزرگ و قوی!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
فک نکنم. اولا که فقط 6 نقده، دوما 5 نقد خیلی راضی بودن. ولی یک نفر بهش قرمز داده فقط :| فکر کنم بتونه انتظارات رو براورده کنه.
من که انتظار یک سریال قوی دارم :D حالا در حد گات نه ولی خب یک سریال پرخرج و بزرگ و قوی!
فراستی قرمز داده.... :D

HOC رو اولش اخطار +18 بدن و برن دیگه.... رسمت فقط +18 نداره...همه چی داره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
بریکینگ
سوپرانوس9
گات
مادرن فمیلی
اورنج9
شیملس
رم
مارکو پولو
داوینچی
استرنجر تینگز
سان انارشی9
دکستر9
سوث پارک
فرندز
اناتومی گری
شرلوک
مستر روبوت9
Narcos ببین برادر، ببین تا دیر نشده :D
+
House Of Cards
House M.D.
Daredevil
Doctor Who
Mad Men
Vikings
Boardwalk Empire
اینا هم همشون باید دید :D
آره همون یک دونه نقد همه چیو خراب کرده الان سه تا نقد دیگه اومد متا رفت رو 73 :D تعداد که بره بالا محو میشه.
بله فقط ما نیستیم که فراستی داریم :x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر