Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
50902451811025707213.png

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام دوستان
بین سریال های کارتونی family guy ، simpsons ، south park ، american dad کدوم رو پیشنهاد میدید ببینم؟
قسمت اول از فصل اول فامیلی گای رو دیدم، نه خوب بود نه بد! خیلی اجتماعی بود بیشتر بدرد خود امریکایی ها میخورد ولی از اغراق فیلم خوشم اومد. نمیدونم قسمت های جلوترش هم همینطوره یا به موضوعات کلی تر هم میپردازه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من نمی فهمم چرا آدم باید سریال اصلی رو (با یا بدون زیر نویس فارسی) ول کنه بره دوبله صدا سیما ببینه که سر تا تهش سانسوره
اگر بحث زبان هست که وقتی سریال زیرنویسش به 1 روز نکشیده منتشر می شه، تمامی قسمت هایی هم که صدا سیما می خواد نشون بده همش زیر نویس داره دیگه درد ملت چیه
مگر این که خوندن زیر نویس انقدر عذاب بده یکی رو که عذاب سانسور های دوبله صدا سیما رو تحمل کنه....

در اینی که هنر دوبله ایران واقعا حرف نداره شکی نیست، اما متاسفانه این هنر تحت تاثیر سانسور های افراطی قرار می گیره

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
سلام دوستان
بین سریال های کارتونی family guy ، simpsons ، south park ، american dad کدوم رو پیشنهاد میدید ببینم؟
قسمت اول از فصل اول فامیلی گای رو دیدم، نه خوب بود نه بد! خیلی اجتماعی بود بیشتر بدرد خود امریکایی ها میخورد ولی از اغراق فیلم خوشم اومد. نمیدونم قسمت های جلوترش هم همینطوره یا به موضوعات کلی تر هم میپردازه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
سیمپسونز یکم خانوادگیه ولی قشنگه.ساوث پارک خیلی فان تره.فصلای اولش مخصوصا.به نظر من بر اساس سلیقه ات یکی از این دو تا رو اول ببین.
آمریکن دد و فمیلی گای رو من خیلی دوست ندارم.

• Like
Reactions: stanley

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
سلام دوستان
من فامیلی گای مبینم.توش اغاراق زیاده.شوخی با هر کسی که فکرش رو بکنی داره.سیاستمدار هنرپیشه خواننده بازیگر ورزشکار و ... هر قسمت هم یه داستان مجزا داره.در مورد همه چیز هم بحث میشه توش ...
شوخی هاش هم به روز هست.مثلا شاشد بعضی قسمت ها رو ببینی و شوخیش رو متوجه نشی ! توی زیرنویس ها تا حد ممکن توضیح میده.
من که خودم خیلی خوشم میاد.مخصوصا همسایه هاش و پسر کوچیک خانواده استویی

• Like
Reactions: stanley

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
قسمت دوم House of Cards رو هم دیدم... آقا واقعا اینا مغذشون تکون خورده...دوبله خیلی خوبی داره...بعضی از خطوط قرمز کلیشه ای رو راحت رد کرده... ح.ش.ی.ش کشی هم راحت نشود داد و.... :D
^:)^

فقط نکته ای که هست ظاهرا فقط رو گیرنده زمینی میشه دید... رو ماهواره فیلم میده به جاش... ( مثل پخش یورو 2016 )...!!! حق پخش رو نخریده یا اگه خریده فک کنم نصف تخفیف گرفتن واسه گیرنده فقط زمینی:))
:)):)):))

• Like
Reactions: MO021

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
اقا یک سوال
house of cards رو زیرنویس ببینم یا دوبله؟ارزش کدوم بهتره؟؟من با هردو میتونم ببینم اما کدوم بهتره
دوبله تمیزی داره و لذت بخشه خداییش . ولی خب من خودم زبان اصلیشو دیدم اگه زبان دوست باشی دامنه لغاتت وحشتناک میره بالا .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اقا یک سوال
house of cards رو زیرنویس ببینم یا دوبله؟ارزش کدوم بهتره؟؟من با هردو میتونم ببینم اما کدوم بهتره
مشخصا نسخه اصلی با زیرنویس بهتره چون هم سانسور نیست و هم صدای کوین اسپیسی رو میشنوی :x :D
بنظرم صبر کنی این سایتای دانلود دوبله صدا و سیما بدون سانسور احتمالا تا چند وقت دیگه میزارن که بنظرم اون از همه بهتر میتونه باشه.

قسمت دوم رو برای سومین بار این دفعه از صدا و سیما دیدم خیلی تر و تمیز بود دمشون گرم :D دوبله که عالیه تو سانسور کردن هم زیاد افراطی عمل نکردن مثل فیلمای سینمایی، (Drinking و Smoking ـو اینا مطرح نیست گویا :D) دیالوگا هم تا جایی که یادمه تغییری نکرده بود.
شروع کردم یک دور دیگه هم دوبله صدا و سیما ببینم :D

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
من دیشب قسمت دومش رو از صدا سیما دیدم . اصلا بهم حال نداد :|
دوبله هر چقدر هم عالی باشه بازم اکتینگ رو تحت تاثیر میذاره . تو این سریال هم که اکتینگ حرف اول رو میزنه .
ولی تو سانسور بسیاری از خط قرمزهای خودشون رو راحت رد کردن دلیلش هم معلومه !
اونجایی که پیتر روسو رفت خونه ی اون وبلاگ نویسه ، زن ـه راحت بغل بلاگ نویسه لم داده بود که تاحالا همچین چیزی ندیده بودم .
خیلی از صحبت ها رو هم دارن سعی میکنن همونطوری دوبله کنن .
Who are you f*cking ـه جنین ( خبرنگار هرالد ) رو ، مخ کی رو زدی دوبله کردن :D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145