SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,182
نام
امیر
اصلاً سریال بدون صحنه...
چطور میتونید سریال رو با خونواده ببینید؟
اتفاقا خیلی لذت بخش به برادر یا خواهر همسن و سال داشته باشین و باهم ببینین و بحث کنین
من که خانواده اکی ان :D GOT و BB رو با خانواده کامل دیدم خیلی هم حال میده وقتی چند نفری سریال ها رو دنبال کنین‌:D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
اتفاقا خیلی لذت بخش به برادر یا خواهر همسن و سال داشته باشین و باهم ببینین و بحث کنین
من که خانواده اکی ان :D GOT و BB رو با خانواده کامل دیدم خیلی هم حال میده وقتی چند نفری سریال ها رو دنبال کنین‌:D
یا اسطوخودوس!!! $-)
سیزن یک گات رو چجوری با خانواده دیدی؟!

• Like
Reactions: amirabedi666

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,182
نام
امیر
یا اسطوخودوس!!! $-)
سیزن یک گات رو چجوری با خانواده دیدی؟!
چون خانواده با زبان انگلیسی مسلط ان با زیرنویس انگلیسی میبینم واسه همین صحبت هایی که در مورد مسائل مختلفه (مخصوصا جنس*ی ) زیاد اون سنگین بودن فارسی رو نداره :D
صحنه های nudi*ty رو هم skip میکنیم دیگه :D
کلا عادی میشه‌کم‌‌کم

• Like
Reactions: Alkazar

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
سه فصل The 100 رو ديدم اصلا فكرشو نميكردم اينقدر قشنگ و هيجانى باشه واقعا سريال جذاب و باحاليه.فصل به فصل بهتر و هيجانى تر شد.منتظر فصل بعدشم نافرم.

مينى سريال the Night of رو هم ديدم كامل چه سريال خوش ساخت و تميزى بود.براى من در كنار جذاب بودن ديالوگ و سناريوهاش خيلى هم آموزنده بود واقعا حال كردم.اپيزود آخرش هم از بهتريناست.

penny dreadful هم دو فصلش رو ديدم چه فضاسازى و صحنه پردازى داره عاشق اين لندن سريالم.چه كست قوى داره اوا گرين شاهكار بازى ميكنه.داستان جذاب و بازيگرى قوى همه بازيگراش سريال رو خيلى با كيفيت كرده.

بريم سراغ فصل دو شاهكار Narcos 8->

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل

آقا بحث اصلاً بحث صحنه نیست،سریالی مث اسپارتاکوس رو حتی بهتر میشه با خانواده دید و تا یه سریالی مث شیلد،یا گات در برابر مد من(البته این خودش صحنه داره:D)،بحث سر تاثیر روانشناختی حضور یک فرد در کنارته ک من علمش رو ندارم بهت توضیح بدم :D

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
چون خانواده با زبان انگلیسی مسلط ان با زیرنویس انگلیسی میبینم واسه همین صحبت هایی که در مورد مسائل مختلفه (مخصوصا جنس*ی ) زیاد اون سنگین بودن فارسی رو نداره :D
کلا عادی میشه‌کم‌‌کم
خب همین دیگه مثلا یه سریالی مثل گات قسمتی از داستانش در غالب صحنه های adult هست و skip کردنش باعث سردرگمی میشه در روند داستان. آقا تو رو خدا با خانواده سریال نبینید :D دوستمون حرف قشنگی زد. وقتی یه نفر کنارت باشه وارد عمق داستان و حالات روحی و روانی کارکترها نمیشی و یجورایی فیلم و سریال دیدن برای فان میشه و اون تاثیر به اصطلاح انقلابی رو درت بوجود نمیاره. ضمن اینکه وقتی شما با یه نفر چیزی می بینی ناخودآگاه رو بسیاری از احساسات سرپوش می زاری که این خیلی بده. انقدرم جوگیر نشید فکر کنید خارجی ها مثلا اسپارتاکوس می بینن با هم! سریال های خونوادگی ممکنه ولی اونا هم یه سری چیزا رو رعایت می کنن. خانواده حرمت هایی داره که اگه شکسته بشه همه احساس نا امنی و نا امیدی می کنن و این ربطی به ایران یا آمریکا نداره.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,892
نام
U-N-3-S
کلا عادی میشه‌کم‌‌کم

خانوادت منو ٢-٣ روز به فرزندخاندگي قبول ميكنن ؟؟؟#:-S:D

باباي من٥٠ ساله داره اين سريال درپيت صدا سيما ميبينه.. هركدوم ٣٠ بارم نگاه ميكنه.. اينقد ديگه ديده به خدا پايان همرو درست حدس ميزنه ..

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
من got رو با دونفر تو خونه میبینیم خیلی میچسبه اصن بحثش پیش میاد عالی میشه فضا اصن نگوووو!!!:D
BB رو کلا گذاشتم خانوادگی میدیدن دوبله:D
اقا ولی یک قبول داری ک یک چیز خیلی رو مخه:D
یک عده میپرسن بعدش چی میشه ؟؟ میمیره میبره زنده میشه فلان میشه:D
اعصابم میریزه بهم:D:D:D:D

خب همین دیگه مثلا یه سریالی مثل گات قسمتی از داستانش در غالب صحنه های adult هست و skip کردنش باعث سردرگمی میشه در روند داستان. آقا تو رو خدا با خانواده سریال نبینید :D دوستمون حرف قشنگی زد. وقتی یه نفر کنارت باشه وارد عمق داستان و حالات روحی و روانی کارکترها نمیشی و یجورایی فیلم و سریال دیدن برای فان میشه و اون تاثیر به اصطلاح انقلابی رو درت بوجود نمیاره. ضمن اینکه وقتی شما با یه نفر چیزی می بینی ناخودآگاه رو بسیاری از احساسات سرپوش می زاری که این خیلی بده. انقدرم جوگیر نشید فکر کنید خارجی ها مثلا اسپارتاکوس می بینن با هم! سریال های خونوادگی ممکنه ولی اونا هم یه سری چیزا رو رعایت می کنن. خانواده حرمت هایی داره که اگه شکسته بشه همه احساس نا امنی و نا امیدی می کنن و این ربطی به ایران یا آمریکا نداره.
دقیقا راست میگی
خارجیا یک عده فرهنگشون اینه ولی ما ایرانیا اصن نمیتونیم
مثلا من got رو خانوادگی رو نمیزارم عمرا اصن خیلی وضعش خرابه
معمولا با کسی چیزی میبینم ک جنبه داشته باشه

خانوادت منو ٢-٣ روز به فرزندخاندگي قبول ميكنن ؟؟؟#:-S:D

باباي من٥٠ ساله داره اين سريال درپيت صدا سيما ميبينه.. هركدوم ٣٠ بارم نگاه ميكنه.. اينقد ديگه ديده به خدا پايان همرو درست حدس ميزنه ..
نگو که جومونگ رو میبینه 30 بار

سریال های جم تی وی هم خیلی بی بند و باری رو رواج میده هاx-(

Last edited by a moderator:

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
جومونگ رو دوستامم ميبينن چن بار ... ژنرال همبوسو :D
زنده باد ملت دامول=))
تو کلاسامون هرکی یک شخصیته
یک توسو یکی جومونگ یکی سوسانو
اصن ع.ن اینم در اوردن=)):))

کلا عادی میشه‌کم‌‌کم
نگووووووووو چطور مگ میشه؟
بچه نیس تو خونه یاد میگیرع یجا از دستت در میره هاااااااا
اسکیپ کنی دیگ فیلم بی مزه میشهههه

یک چیزی هم هست دوستان
بستگی به فرد داره از رو هوس فیلم ببینه یا علاقه به داستان

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: yonestm

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
Net Felix داره با یک سیاست درست و کار آمد، داره به بهترین شبکه و حتی کانال برای پخش تلویزیون تبدیل میشه ( آنلاینه:-j) تو رو خدا لیست سریالاشو نگاه کنه، هیچکی این همه سریال درجه یک تو یه سال نداشته:

Bloodline
Voltron Legendary Defender
House Of Cards
Sense 8
Black Mirror
Stranger Things
The Get Down
Narcos
Master Of None
BoJack Horseman
Marco Polo
Orange is The New Black