Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سلام
یه سریال Dirty Comedy میتونید معرفی کنید؟! :D مثل Shameless. ولی از اون بهتر باشه. من Shameless v رو تا فصل دو دیدم، بعدش دیگه خوشم نیومد.
راستی Rome رو شروع کردم. چقدر خوبه. میتونم بگم الان حدودا 16 ساعت از شروع سریال گذشته و 4 قسمت دیدم!!
نميدونم چرا ولی خیلی منو جذب خودش کرده. :D

House of Lies یا Tranparent کمی درتی هست.

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
این the night of چقدر خوبه واقعا با این که خیلی ارومه درعین حال اتفاقات زیادی هم رخ میده
این پیمان معادی خیلی خوبه فقط لهجش یکم برای کسی که مثلا چندین ساله امریکاس خیلی داغونه

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
این the night of چقدر خوبه واقعا با این که خیلی ارومه درعین حال اتفاقات زیادی هم رخ میده
این پیمان معادی خیلی خوبه فقط لهجش یکم برای کسی که مثلا چندین ساله امریکاس خیلی داغونه

من فیلمای انگلیسی زبان دیگه پیمان معادی رو ندیدم ، شاید پیمان از عمد بش گفتن همچین لهجه ای داشته باشه با توجه به بک گراندش تو سریال

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
ما هنوز مقوله فحش دادن وارد سینما ـمون به طور کامل نشده(خب فحاشی چیزیه که تو هر جامعه ای هست و باید دقیقا خودش توی مدیاـی هر کشوری نشون داده بشه ) ، سریال های تلویزیونی که هیچی ، اما سریال های شبکه نمایش خانگی مثل آسپیرین کم کم دارن این مورد رو یکم عادی میکنن . البته نمیگم چیز خوبیه این کار اما خب بالاحره دارن یه جور عادی سازی میکنن حداقل مورد فحش رو تو مدیا . بقیه موارد که هیچی.

چون سینمای ایران هیچ وقت تغییر نمی کنه پس نباید معیار قرار بگیره .
تنها راهش فرهنگ سازی هست که باید از طریق والدین صورت بگیره که متاسفانه اونم صورت نمی گیره .
شما در نظر بگیر اصلا میشه زندگی یک تبهکار ـه نامبر وان رو بدون قرار دادن فحش های ر ک ی ک و صحنه به تصویر کشید ؟
مثلا پابلو اسکوبار خیلی محترمانه مأمورای DEA رو مورد خطاب قرار بده یا دور و بری هاش سر به زیر باشن و شیطونی نکنن !
اصن بدون این چیزا جدیّت داستان میره زیر سوال
متاسفانه والدین ما این مسائل رو هنوز قبول نکردن و اگرم کردن انکارش میکنن و دلیلش هم مشخصه !
البته بشخصه با زیاده روی در این موارد مخالفم نمونش سریال گات

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
Band of BRothers اوکیه
Pacific زیاد اوکی نیست
Downtown Abbey فقط کمی Sensuality داره
Luther فصل دومش و بیشترش درباره S*x Crimes هست
Lost فقط کمی Nudity داره.
TWD کمی Sexuality و Partial Nudity داره.
خب برادر اگه بخوای اونجوری حساب کنی من سریال های صدا و سیما رو پیشنهاد می کنم. دیگه خونواده ای که انقدر بسته ست اصلا نه تنها نباید سریال ببینن بلکه زندگی هم نباید بکنن.

من سریال سوپرانو رو شروع کردم. یکی از قوی ترین سریال ها در زمینه ی درام! به قدری آدم رو در جریان سریال غرق می کنه که باور کردنی نیست. خشونتش هم خیلی واقعی ترسیم شده. حتی بعضی جاها خیلی خنده داره. کلا من عاشق این سریال ها هستم که جریانات روزمه ی شخص/اشخاص نشون داده میشه. تا الان با توجه به ژانرش نزدیک ترین سریال به برکینگ بد هست. ریتم کند ولی درگیر کننده، موسیقی متن زیبا، خشونت و مضحک بودنش در بعضی صحنه ها خیلی منو یاد برکینگ بد میندازه. لهجه ی ایتالیایی هم در غالب انگلیسی عالیه :D

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
چون سینمای ایران هیچ وقت تغییر نمی کنه پس نباید معیار قرار بگیره .
تنها راهش فرهنگ سازی هست که باید از طریق والدین صورت بگیره که متاسفانه اونم صورت نمی گیره .
شما در نظر بگیر اصلا میشه زندگی یک تبهکار ـه نامبر وان رو بدون قرار دادن فحش های ر ک ی ک و صحنه به تصویر کشید ؟
مثلا پابلو اسکوبار خیلی محترمانه مأمورای DEA رو مورد خطاب قرار بده یا دور و بری هاش سر به زیر باشن و شیطونی نکنن !
اصن بدون این چیزا جدیّت داستان میره زیر سوال
متاسفانه والدین ما این مسائل رو هنوز قبول نکردن و اگرم کردن انکارش میکنن و دلیلش هم مشخصه !
البته بشخصه با زیاده روی در این موارد مخالفم نمونش سریال گات

البته من مطمئنم خود اونوری ها هم فک نکنم خوششون بیاد با بچه 15 16 سالشون مثلا بشینن گات ببینن D :
در مورد فرهنگ سازی هم دیگه خیلی هم مثل قبل نیست ، من یادمه بچه بودم پدرم بهم کل لاست رو داد نگاه کردم D :

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
خب برادر اگه بخوای اونجوری حساب کنی من سریال های صدا و سیما رو پیشنهاد می کنم. دیگه خونواده ای که انقدر بسته ست اصلا نه تنها نباید سریال ببینن بلکه زندگی هم نباید بکنن.

من سریال سوپرانو رو شروع کردم. یکی از قوی ترین سریال ها در زمینه ی درام! به قدری آدم رو در جریان سریال غرق می کنه که باور کردنی نیست. خشونتش هم خیلی واقعی ترسیم شده. حتی بعضی جاها خیلی خنده داره. کلا من عاشق این سریال ها هستم که جریانات روزمه ی شخص/اشخاص نشون داده میشه. تا الان با توجه به ژانرش نزدیک ترین سریال به برکینگ بد هست. ریتم کند ولی درگیر کننده، موسیقی متن زیبا، خشونت و مضحک بودنش در بعضی صحنه ها خیلی منو یاد برکینگ بد میندازه. لهجه ی ایتالیایی هم در غالب انگلیسی عالیه :D
بهترین سریالی بوده که تا الان دیدم سوپرانو. شخصیتی عالی، بازیگری فوق العاده، همه چیز اوکی. ای کاش جای شما بودم که داری برای بار اول میبینی.

• Like
Reactions: kanway

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اصلاً سریال بدون صحنه...
چطور میتونید سریال رو با خونواده ببینید؟

بستگی به نوع خانوادش و حتی نوع صمیمیت داره خب... من یه دوست دارم، true blood رو باباش دو تایی میشستن میدیدن! هردوشون هم شدیدا معتادش شده بودن! :D

اما خود من خانواده بیاد اتاقم سریع هرچی که میبینم رو مینیمایز میکنم تا بعدا بهونه یا حرفی دستشون داده نشه.

اما در کل به نظر خودم خیلی خوبه آدم یکی رو داشته باشه باهاش چیزای خوب رو ببینه، اون یه نفری رو هم که هست رو متاسفانه بازم نمیشه آورد یا رفت راحت واسه فیلم یا سریال دیدن :D

من منظورم سریال تو مایه های Californication بود!! :D
کسی سراغ داره، معرفی کنه پلیز! :D

والا فکر کنم اوج این سریالا همین کالیفرنیکشن و شیملس باشه! :D اما archer هم با اینکه انیمشن هست هم شدید کمدی هست و هم دیرتی :D

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
اصلاً سریال بدون صحنه...
چطور میتونید سریال رو با خونواده ببینید؟
هیچ وقت درک نکردم. :D من حتی اسپیکر هم ندارم و حتی آهنگ ها رو دوست دارم تنهایی و با هدفون گوش کنم. دیگه مدیا و فیلم و سریال که جای خود داره

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار

مثلا داشت نقش یه مهاجر رو بازی میکرد. نمیشه که مثله آمریکاییا حرف بزنه. پیمان معادی خوب بودش تو سریال بنظرم. جاهایی که بایستی یکمی سرخوردگی یا ناراحتی رو هم نشون میداد خوب عمل کرد. خودشو تو ابد و یک روز و جدایی و کمپ اکس ری نشون داده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر