mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
دوستان چند سریال بگید که بتونم با خانواده ببینم(حتی چیز کوچیکی هم نداشته باشه فک نکنم پیدا بشه همچین سریالی که من بخوام.خخخخ)

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
دوستان چند سریال بگید که بتونم با خانواده ببینم(حتی چیز کوچیکی هم نداشته باشه فک نکنم پیدا بشه همچین سریالی که من بخوام.خخخخ)
دوست عزیز همونطور که گفتید پیدا نمیشه
ولی چند تا سایت ایرانی سریال هایی مثل برکینگ بد و walking dead و چند سریال دیگه رو دوبله و سانسور کردند
سرچ کنی تو اینترنت پیدا میشه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
دقیقا من بریکنگ بد و بیشتر سریال های AMC به خانواده دادم که ببینن اما هیچ وقت سریال های SKY, Showtime یا بعضی های HBO ( نایت اف یا شو می هیرو دادم) به خانوادم ندادم.
نایت آف هم یک صحنه داشت که واقعا وجودش هیچ توجیح منطقی ای نداشت . البته خیلی کم بود ولی واقعا چندش آور و بد بود نمی دونم چرا الکی وارد می کنن در حالیکه واقعا بود و نبودش فرقی نمی کرد

جالبه اچ بی او جدیدا خیلی حجم این سکانس هارو برده بالا . مثلا ددوود یا رم رو می بینیم صحنه داره ها ولی شاید کل سریال رو جمع کنیم به دو قسمت گیم آو ترونز و تا حدی لفتوورز برسه

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
Modern Family
Band of Brothers
Pacific
Downton Abbey
And Then There Were None
Sherlock
Luther
Poirot
The Walking Dead
Lost

خیلی دیگه هست. تا جایی که حضور ذهن داشتم گفتم.

• Like
Reactions: mafia.gta

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
من نمی دونم غربی ها هم بخوان فیلم و سریال صحنه دار جلوی خانوادشون ببینن مث ما انقدر احساس ناراحتی می کنن !؟
در واقع اکثر ما حتی به خودمون اجازه ی دیدن این سریال هارو جلوی خانواده نمی دیم

ما هنوز مقوله فحش دادن وارد سینما ـمون به طور کامل نشده(خب فحاشی چیزیه که تو هر جامعه ای هست و باید دقیقا خودش توی مدیاـی هر کشوری نشون داده بشه ) ، سریال های تلویزیونی که هیچی ، اما سریال های شبکه نمایش خانگی مثل آسپیرین کم کم دارن این مورد رو یکم عادی میکنن . البته نمیگم چیز خوبیه این کار اما خب بالاحره دارن یه جور عادی سازی میکنن حداقل مورد فحش رو تو مدیا . بقیه موارد که هیچی.

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
نایت آف هم یک صحنه داشت که واقعا وجودش هیچ توجیح منطقی ای نداشت . البته خیلی کم بود ولی واقعا چندش آور و بد بود نمی دونم چرا الکی وارد می کنن در حالیکه واقعا بود و نبودش فرقی نمی کرد

جالبه اچ بی او جدیدا خیلی حجم این سکانس هارو برده بالا . مثلا ددوود یا رم رو می بینیم صحنه داره ها ولی شاید کل سریال رو جمع کنیم به دو قسمت گیم آو ترونز و تا حدی لفتوورز برسه
جالبه یکی هم اینجا مثل من شاهکار ددوود رو دیده حیف کنسل شد
به نظر من صحنه های ددوود واسه اینکه تماشاگر شرایط اون زمانو درک کنه و فیلم واقعی تر به نظر بیاد قرار داده شده بود
ولی صحنه های game of thrones با اون همه تعداد اجباری نبود

• Like
Reactions: barneysawyer

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
جالبه یکی هم اینجا مثل من شاهکار ددوود رو دیده حیف کنسل شد
به نظر من صحنه های ددوود واسه اینکه تماشاگر شرایط اون زمانو درک کنه و فیلم واقعی تر به نظر بیاد قرار داده شده بود
ولی صحنه های game of thrones با اون همه تعداد اجباری نبود
ددوود فوق العاده است . یان مک شین ترکونده تو سریال .دقیقا فقط برای آشنایی با فضای کثیف و بدوی اون زمانه . حیف واقعا کنسل شده .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
Gracepoint 0یکمی دربارش بحث می کنن)
Person of Interest (فصل 5اش یه صحنه داره)
24 Live Another Day (یه قسمت سوم)
Persons Unknown ( تقیبا هیچی)
Wayward Pines ( تقریبا هیچی)
The Prisoner (تقریبا هیچی)
Breakout Kings (تقریبا هیچی)
Sherlock ( که ایرانم گذاشته)
Better Call Saul ( یکمی دربارش بحث می کنن)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
داداش برکینک بد و سریال های amc هم زیاد بدون صحنه نیستنا
یه چند جایی شیطونی میکنن:D:D
در حدی نیستن

بریکینگ بد فقط فصل یکش و اون قسمت اولش یکم مشکل داشت، بعد دیگه کمتر شد و دیدین که فصل پنج هیچی نداشت. یکم سریال های ای ام سی، Sensuality یا Partial Nudity دارن!

• Like
Reactions: barneysawyer

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

یکی دیگه
American Crime History : O.J Simpson Vs People (تقریبا هیچی)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
شرلوک جز قسمت دوم فصل دوم بود فکر کنم که ایرنا آدلر وارد قصه میشه مورد دیگه ای نداشت

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
Modern Family
Band of Brothers
Pacific
Downton Abbey
And Then There Were None
Sherlock
Luther
Poirot
The Walking Dead
Lost

خیلی دیگه هست. تا جایی که حضور ذهن داشتم گفتم.

Band of BRothers اوکیه
Pacific زیاد اوکی نیست
Downtown Abbey فقط کمی Sensuality داره
Luther فصل دومش و بیشترش درباره S*x Crimes هست
Lost فقط کمی Nudity داره.
TWD کمی Sexuality و Partial Nudity داره.

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام داش
بریکینگ بد رو ایران دوبله حرفه ای کرده استدیو های داخلی من اینو واس خانواده گذاشتم تا اخر دیدن بسی لذت بردن اینو بزار پشیمون نمیشی
از این سایت بگیر uptv.ir

فارگو خوبه اصن نبینی نصف عمرت فناست
فرار از زندان هم دوبله شده
Stranger Things
شرلوک دوبلش بهتره
Better Call Saul !
اینا خوبن

Better Call Saul رو در صورتی ببین که بریکینگ بد رو دیدی اخه یک اسپین افه ماله گذشتس ولی گیج کننده نیست
در صورتی جذابه که بریکینگ بد رو دیده باشی
به نظرم فارگو خوبه فصل اول قسمت اول و هفتم یک صحنه داره فصل دوم هم داره ولیی نشون نمیده خیالت راحت

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mafia.gta

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
سلام
یه سریال Dirty Comedy میتونید معرفی کنید؟! :D مثل Shameless. ولی از اون بهتر باشه. من Shameless v رو تا فصل دو دیدم، بعدش دیگه خوشم نیومد.
راستی Rome رو شروع کردم. چقدر خوبه. میتونم بگم الان حدودا 16 ساعت از شروع سریال گذشته و 4 قسمت دیدم!!
نميدونم چرا ولی خیلی منو جذب خودش کرده. :D

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
سلام
یه سریال Dirty Comedy میتونید معرفی کنید؟! :D مثل Shameless. ولی از اون بهتر باشه. من Shameless v رو تا فصل دو دیدم، بعدش دیگه خوشم نیومد.
راستی Rome رو شروع کردم. چقدر خوبه. میتونم بگم الان حدودا 16 ساعت از شروع سریال گذشته و 4 قسمت دیدم!!
نميدونم چرا ولی خیلی منو جذب خودش کرده. :D

منم بعد فصل ٢ دراپ كردم .. خدايي به چه اميدي ميشه ديدش ؟؟ خيلي دنياي درهم برهمي داره ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر