ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام

دوستان حتما سریالی مثل Lost یادشونه ، بنظرم

lost
24
فرار از زندان

هم هیجانی ، ضرب آهنگ سریع ، هم فسلفه و فکر درونی داشتن .

اینروزها ، چیو پیشنهاد میدین ؟

من بازی تاج و تخت که میگن عالیه رو دیدم ، اما بنظرم ، نصف Lost هم نیست .
اون نصف ات منو نصف کرد

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
سلام

lost
24
فرار از زندان

هیچ سریالی مثل لاست پیدا نمیکنی ؛ نگرد که نیست .

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
سلام

lost
24
فرار از زندان

بنظرم lost سریالی بود با شروع قوی پایان فوق العاده آبکی اگه برکینگ بد رو ندیدی حتما ببین و اگرم
تو مایه های lost می خوای حتما حتما the leftovers رو ببین دو فصلش اومده فصل سومش هم تاییدشده

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
سلام

lost
24
فرار از زندان

از وقتی این پست رو خوندم تو فکرم که فلسفه و فکر درونی 24 و فرار از زندان چی بود؟:think:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
هیچ سریالی مثل لاست پیدا نمیکنی ؛ نگرد که نیست .

از نظر درونمایه leftovers که یکی از خالقین لاست پشتشه دقیقا شبیه لاسته . این جا هم تقابل ایمان و علم (البته نه مثل لاست مستقیم بهش اشاره کنند ) -کاراکتری که با پدرش مشکل داره همین طور با خودشم سر لج داره . حوادثی که به ظاهر تصادفی هستن و هیچ ربطی به هم ندارن رو هم تاثیر می گذارن دقیقا شبیه لاسته . ولی خب چون سه فصل بیشتر نیست امیدوارم به وضعیت لاست و پرامتیوس (که نویسنده اش یکی بود با این ها ) نباشه که آخرش کلا سوال هارو بی جواب بگذاره و سرسری ببنده

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
این جا کسی ددوود رو میبینه ؟ فوق العاده است . یک سریال قابل دفاع از اچ بی او. جالبیش اینه که گویا اچ بی او هم مثل استارز اعتقاد پیدا کرده تعدد سکانس های ..... فقط برای جذب مخاطبه . قبلا فکر می کردم خود سریال می طلبه این قدر زیاد باشه (مثل گیم آو ترونز یا ترو دیتکتیو ) ولی با دیدن این سریال و رم که نسبت به چیزی که به نظر می اومد کمتر بود صحنه هاش ولی مشکلی تو درک فصای سریال ایجاد نمی کرد به این نتیجه رسیدم .

در کل سریال خیلی خوبه . یان مک شین در نقش ال سورنجن عالیه دیدن براد دوریف که مهم ترین نقش اش صدای چاکی تو سری فیلم های بازی کودکانه است در نقش مثبت یک نکته ی باحال دیگه ی سریاله . سریال هم به خوبی کثافت و بدویت دورانی که توش اتفاق می افته رو به بیننده القا می کنه . خوشساخته و به همه چیز به اندازه می رسه و خودش رو درگیر حاشیه نمی کنه .
در کل پیشنهاد می کنم اگه دنبال یک سریال نیمه وسترن تاریهی خوشساخت می گردید دد وود بهترین گزینه است . البته بعدش hell on wheels هم هست که به نظرم اکشن تره

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
یه سری پست به خاطر عدم استفاده از اسپویلر تو پست اصلی پاک شدن .
خسته شدم جداً .
همینجوری پیش بره بیخیال تاپیک میشم و اون وقت میتونید با خیال راحت همه چیزو برای هم اسپویل کنید و به گزارشاتتون هم کاری نخواهم داشت دیگه .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
این AMC هم زده به سرش! فیئر داره با کپی برداری خالص از واکینگ دد صالی و روند کندش و دیالوگ های آبکی، به بدترین سریال امسال داره تبدیل میشه و تازشم داره برای فصل سوم تمدید شده! AMC هم مثل سابق نیست و به جز Better Call saul ، هیچ سریال دیگه اش به درد نمیخوره. یادش به خیر اونه سال باشکوه 2013!

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
پایان ناامید کننده برای سریالی که هفته پیش بعد از چند قسمت نسبتا خوب، دوباره اوج گرفته بود. نه تنها نفهمیدیم قاتل کیه، که می‌تونه خود ناز یا یکی دیگه از مظنونین باشه، بلکه اون همه مسائلی که سریال روش تاکید داشت هم توجه‌ای بهشون نشد. وقتی سریال این همه روی اون گربه تمرکز می‌کنه، مخاطب انتظار داره جواب یه چیزی باشه،‌ نه اینکه به هیچ چیزی منتهی نشه. سریال پر از subplot های این شکلی بود که به پایان نرسیدند و فقط برای منحرف کردن ذهن بیننده بودند. آخر از همه هم ناز به شکل مسخره‌ای آزاد شد. انگار که اصلا از اول قرار نبود راز این قتل رو بفهمیم، بلکه فقط قرار بود تو جو و فضاسازی این سریال غرق بشیم که جزو نکات مثبت سریاله، ولی ارزشش رو از دست میده وقتی که به قصه کمکی نمی‌کنه.

• Like
Reactions: Origami 2008

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
شخصن با پایان‌اش مشکل خاصی نداشتم و راضی‌کننده بود. دو سه تا نقد دم دستی هم خوندم که بد نگفته بودن هیچ کدوم. بیشتر تعریف کرده بودن.
پایان به قدر کافی تلخ بود. اما انتظار داشتم حتا تلخ‌تر از این باشه و حتا گنگ‌تر. که حسابی تو ذهن همه موندگار بشه.
به قول یکی از منتقدها که یه چیزی تو این مایه‌ها گفته بود: نظام قضایی ما مثل یه سواری می‌مونه. آدم رو حسابی می‌گردونه و دوباره برمی‌گردونه سر جای اول‌اش. اما بعدش حال بدی داری که می‌خوای بالابیاری. داغون شدی.
از این به بعد دیگه نمی‌تونم سریال کارآگاهی نگاه کنم و بعد از تموم شدن کار پلیس با خیال راحت قصه رو رها کنم. این قدرت سریال رو نشون می‌ده.

در مورد The Night Of اگه دقت کرده باشین اسم James Gandolfini فقید رو به عنوان یکی از تهیه‌کننده می‌بینید. برای من عجیب بود. چون نزدیک سه سال پیش فوت کرده.
ظاهرن پایلوت سریال رو با بازی Gandolfini تو نقش وکیل ضبط کرده بودن. اما ناگهانی فوت می‌کنه و ادامه‌ی کار ابتر می‌مونه. بعد به Robert De Niro همین نقش رو پیشنهاد می‌دن که به دلیل ناهماهنگی با برنامه‌هاش نمی‌تونه بازی کنه. آخر به همین John Turturro پیشنهاد می‌دن که از رفقای قدیمی خود Gandolfini بوده که قبول می‌کنه.
می‌تونید متن کامل رو بخونید این‌جا:
http://www.nytimes.com/2016/07/03/arts/television/in-the-night-of-john-turturro-picks-up-where-james-
gandolfini-left-off.html?_r=1

پ.ن. توی این چند سال عضویت‌ام هیچ‌وقت تاپیک رو این‌قدر سوت و کور ندیده بودم. چه غمگین. :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر