Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
دوستان سریال باز یه ترتیب برای دیدن اینها بدین:
Banshee
True Detective
House Of Cards
Farngo
Vikings
Game Of Throns
Mr. Robot
Mad Men
Rick And Morty :D
پیشنهادی دارین هم بدین قراره تابستونو بترکونم
در ضمن میدونم GOT باید اول ببینم اما حسش نیس
نمدونم چرا :D

اول از همه House Of Cards ـــو بشین ببین که محشره

• Like
Reactions: Alkazar and jeenas

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
Banshee
True Detective
House Of Cards
Farngo
Vikings
Game Of Throns
Mr. Robot
Mad Men

Banshe رو خط بزن ؛ جزو سریالهاییه که با ندیدنش هم اتفاقی نمیوفته..تازه بعد 4 فصل کنسلش کردن ولی خب , داستانو بستن. Mad Men هم تیم بازیگراش فوق العاده عالی بازی میکنن مخصوصاً Jon Hamm ولی خب سریال خیلی آمریکاییه...درمورد کارکنان یک شرکت تبلیغاتیه خیابان Madam هست و زندگی کاری و شخصی یکی از کارکنان این ساختمون... نصف سریال روی تبلیغ محصولات آمریکایی و این چیزا میچرخه..ینی خیلی بیش از حد حوصله برای دیدن میخاد..شروعش کنی تابستون زیاد بهت مزه نمیده.ولی درکل سریال خیلی خاصیه.. بزار آخر سر اگر روزی سریال نداشتی ببینش.
---------------------------
True Detective : برای شروع , شیش قسمت اگر اشتباه نکنم فصل اول... این فصل اولش رو فقط ببین..به جرئت میشه گفت معجون فوق العاده ایه. همه چی داره این شیش تا.
Rick and Morty : یک انیمیشن بسیار متفاوت و پر از ایده های فوق العاده و داستان شیرین یک پدربزرگ و نوه ش... دیروز فصل دومشو دیدم..لعنتی خیلی مزه میده.
Fargo : اقتباسی از فیلم برادران کوئن..اول فیلمشو ببین یه کم حالو هوای سریال دستت بیاد..
Mr.Robot : بزار فصل دومش تموم شه بعد شروعش کن.
Vikings : شاید بشه گفت یه سریال با همون حالو هوای تقریباً نزدیک به Game of درمورد وایکینگ ها و ماجراجویی هاشون.
House of Cards : سریالش انقدر عالی کار شده که اگر کوین اسپیسی رو هم ازش حذف کنیم همچنان شیک و کلاسیک با قدرت به کار خودش ادامه میده..
Game of Thrones : اینم که خب اوجب واجباته.

==========»» سریال کمتر دیده شده ی Utopia رو ببین. Spartacus رو هم ببین...تابستون انصافاً میچسبه..
LOST هم اگر ندیدی دیگه هیچکدوم اینارو نبین..

• Like
Reactions: Alkazar

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
Banshee
True Detective
House Of Cards
Farngo
Vikings
Game Of Throns
Mr. Robot
Mad Men

game of thornes
house of cards
fargo
true detective season 1

بعدش این هارو هم پیشنهاد می کنم
boardwalk empire
11.22.63
leftovers
blacklist

Clegane

کاربر سایت
Jul 17, 2016
59
Banshee
True Detective
House Of Cards
Farngo
Vikings
Game Of Throns
Mr. Robot
Mad Men
اونایی که دیدم.
True Detective
یه سریال ادا و اطواریه ، کلی مسئله طرح میکنه ولی بیشترشو بی جواب رها میکنه.نمیچه درام خوب داره + کاراگاهی نصف و نیمه . سریال اصرار داره بر پیوند زدن معماهای کارگاهی با مسائل افسانه ای که.هیچکدومش تو سریال در نمیاد.دو تا بازیگر خوب داره که سریال رو میبرن جلو.همین.سریال اور ریت شده ایه ولی فصل اولشو میشه دید. فصل دومشو که اصلا هیچی ، کلا بی ارزشه.
House Of Cards
سریال خوبی بود ، الان افتاده رو دور تکرار.شخصیت پردازی نداره ، بیشتر دیالوگ محور و سناریو محوره.از اول تا آخر هم داره طعنه میزنه به مسائل سیاسی آمریکا ولی در باطن داره تحسینش میکنه.
Fargo
من با فصل اولش حال نکردم.فقط هم راجع به فصل اولش میتونم نظر بدم.فیلمنامه به شدت کندی داره و کلی سکانس های اضافه.کلی هم شخصیت خنگ داره.اگه با کندی میتونی کنار بیای ، ببین.
Game Of Thrones
جز سریال های خوب بود ولی افت کرده الان ، به خصوص این فصل شش که اصلا فاجعه بار داغون بود.علت اصلیش هم جلو افتادن سریال از کتابه ، سریال تبدیل شده به یک محصول تجاری ولا غیر.
Mr. Robot
آشغال محض. اصلا نبین.ارزش نوشتن راجع بهش هم نداره.
Rick And Morty
اینو ندیدم ولی میگن کمدی خوبیه.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,133
نام
پویان
اونایی که دیدم.
True Detective
یه سریال ادا و اطواریه ، کلی مسئله طرح میکنه ولی بیشترشو بی جواب رها میکنه.نمیچه درام خوب داره + کاراگاهی نصف و نیمه . سریال اصرار داره بر پیوند زدن معماهای کارگاهی با مسائل افسانه ای که.هیچکدومش تو سریال در نمیاد.دو تا بازیگر خوب داره که سریال رو میبرن جلو.همین.سریال اور ریت شده ایه ولی فصل اولشو میشه دید. فصل دومشو که اصلا هیچی ، کلا بی ارزشه.
House Of Cards
سریال خوبی بود ، الان افتاده رو دور تکرار.شخصیت پردازی نداره ، بیشتر دیالوگ محور و سناریو محوره.از اول تا آخر هم داره طعنه میزنه به مسائل سیاسی آمریکا ولی در باطن داره تحسینش میکنه.

Fargo
من با فصل اولش حال نکردم.فقط هم راجع به فصل اولش میتونم نظر بدم.فیلمنامه به شدت کندی داره و کلی سکانس های اضافه.کلی هم شخصیت خنگ داره.اگه با کندی میتونی کنار بیای ، ببین.
Game Of Thrones
جز سریال های خوب بود ولی افت کرده الان ، به خصوص این فصل شش که اصلا فاجعه بار داغون بود.علت اصلیش هم جلو افتادن سریال از کتابه ، سریال تبدیل شده به یک محصول تجاری ولا غیر.

Mr. Robot
Rick And Morty
در مورد هوس آو کاردز که اصلا موافق نیستم. بابا فصل چهارش فوق العاده بود که!
گات هم فصل 6 رو ندیدم ولی فصل پنجش خیلی افت کرده بود نسبت به فصلای قبلی.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
Fargo شخصیت های خنگی دارد.
GoT هم شخصیت های دی*ثی دارد :D

قبل از اینکه انقدر حرفه‌ای نقدش کنیم بهتره بریم ببینیم سریال از کجا اقتباس شده،حتی اگر مشخصه‌های برادر کوئن رو ندونیم،میتونیم ب ژانر اثر مورد نظر توجه کنیم ک dark comedyـه.
دارک کمدی هم به مواردی همچون تجاوز،قتل،جنگ،تروریسم و ... میپردازه و برای اینکه بتونه همچون مسائل مهمی رو به سخره بگیره قطعاً به شخصیت‌های خنگ احتیاج داره.

یعنی چی آقا کلی هم شخصیت خنگ داره،مسخره بازیه مگه این جوری نظر میدی در موردش :D حالا اگر همینطوری نظر میدادی موردی نداشت فوقش اشتباه کردی دیگه،اما احساس میکنم ک احساس میکنی خیلی موشکافانه و نه مث بقیه داری سریال میبینی :D

ولی به طرز کاملاً شانسی با نظرت در مورد ترو دتکتیو موافقم،هر چقدر میگذره این سریال واسم عادی تر میشه :D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
Banshee
True Detective
House Of Cards
Farngo
Vikings
Game Of Throns
Mr. Robot
Mad Men

اول بشین Mad Men رو ببین ، درگیرش بشی خوب ، تمومش کنی .
بعدا برو سراغ بقیه D :

• Like
Reactions: Gojira

Clegane

کاربر سایت
Jul 17, 2016
59
فراستی :D . هرکی تند و بی پرده صحبت کنه میشه فراستی !
آدم خوبیه، با اینکه خیلی جاها حرفاشو قبول ندارم ولی تو ایران اینو + چند نفر دیگه یکم نقد حالیشونه ، بقیه انشا بنویسن نه منتقد.
موضوع بزرگ و مهمی نیست ولی چون سوال کردی ، بی جواب نذارمت.
راستش من قبل از اشنایی با فراستی ، موضع ام همینطوری تند و رک بود ، اول نسبت به بازی ها . بچه ها بهم گفتن تو فراستی هستی ولی تو گیم :D . اون زمان من اصلا فراستی رو نمیشناختم. تا اینکه رفتم یکم بشناسمش دیدم این بشر همون دید منو داره منتها تو سینما . تا اینکه یکم پیگریش شدم ، بیشتر شناختمش . اصلا اونطوری نیست که تو محافل به اصطلاح روشن فکر و مثلا انتلکت ایران اسمش جا افتاده. حالا هرکی هرچی میگه ، بگه ولی مهم متن بحثه که همه ازش فرار میکنن و آخرشم یه برجسب میزنن بهت.
تو صحبتهاش چندتا واژه پردازی جالب و درست دیدم ، که سعی کردم ازشون استفاده کنم. تو درست متوجه شدی اما دلیلش؟ اینکه من چی فکر میکنم ، واضح و ثابته ولی اینکه چطوری بگم ، فکر میکنم فراستی (و خیلی های دیگه ازشون چیز یاد گرفتم) حکم کاتالیزور رو برام داشتن.من همیشه دنبال واژه ها و عباراتی بودم که لب مطلب رو برسونن ، ایشون و امثالهم این کار رو برام آسون کردن.همین.نگارش شاید تحت تاثیرش باشه ولی شیوه تفکر ؟ اصلا . من پیش از فراستی همینطوری بودم ، خیلی جاها هم باهاش موافق نیستم.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
سریال 11.22.63 رو تموم کردم . فکر نمی کردم این قدر خوب باشه و واقعا آخرش تاثیرگذار و زیبا تموم شد . شاید مهم ترین نکته اش این باشه که بازیگرا به حدی عالی بازی کردن و کاراکتر هارو تو همین 8 قسمت باورپذیر کردن که بیننده از دیدنشون خسته نمیشه و دوست داره بیشتر باهاشون وقت بگذرونه

داستان به صورت کلی درباره معلمیه که توسط دوستش از طریق یک دروازه مخفی به سال 1960 فرستاده میشه تا از ترور کندی توسط لی هاروی ازوالد جلوگیری کنه . ولی درگیر ماجراهایی میشه که حوادث رو به سادگی به جلو نمی بره .

با این که همش درباره تئوری های کلیشه ای سفر در زمان و تغییر گذشته و اثر پروانه ای بود به خاطر فضای نسبتا جذابش راهشو از بقیه آثار جدا کرد .

بار تخیلی ماجرا هم خیلی نیست که اگه به سریال های نسبتا واقع گرایانه علاقه داشته باشید ازش نا امید شید . در کل پیشنهاد میشه

آخرین ویرایش:

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
سریال 11.22.63 رو تموم کردم . فکر نمی کردم این قدر خوب باشه و واقعا آخرش تاثیرگذار و زیبا تموم شد . شاید مهم ترین نکته اش این باشه که بازیگرا به حدی عالی بازی کردن و کاراکتر هارو تو همین 8 قسمت باورپذیر کردن که بیننده از دیدنشون خسته نمیشه و دوست داره بیشتر باهاشون وقت بگذرونه

داستان به صورت کلی درباره معلمیه که توسط دوستش از طریق یک دروازه مخفی به سال 1960 فرستاده میشه تا از ترور کندی توسط لی هاروی ازوالد جلوگیری کنه . ولی درگیر ماجراهایی میشه که حوادث رو به سادگی به جلو نمی بره .

با این که همش درباره تئوری های کلیشه ای سفر در زمان و تغییر گذشته و اثر پروانه ای بود به خاطر فضای نسبتا جذابش راهشو از بقیه آثار جدا کرد .

بار تخیلی ماجرا هم خیلی نیست که اگه به سریال های نسبتا واقع گرایانه علاقه داشته باشید ازش نا امید شید . در کل پیشنهاد میشه
آقا شما مثل اینکه خیلی این سریال رو جدی گرفتی. من خودم خوشم اومد از این سریال و کلاً داستان نسبتا جالبش ولی کاملا ایده و ماجرا فقط سرگرم کننده ست و هیچ تاثیرگذاری خاصی هم تو سریال دیده نمیشه و گرنه بچه هم دیگه می دونه آزوالد یه آدم بدبختی بود که روحش از هیچی خبر نداشت که اینا آوردنش جلو بعدشم خودشون دخلشو آوردن که پرونده کندی مختومه بشه.

• Like
Reactions: barneysawyer

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
اونایی که دیدم.
True Detective
House Of Cards
Fargo
Game Of Thrones
Mr. Robot
Rick And Morty
شما کلاً سریالی دیدی که خوشت اومده باشه؟
House of Cards: هیچ تحسینی در کار نیست و کاملا داره نشون میده اینا یه مشت آدم کثیفن که بویی از انسانیت نبردن و تمام اهدافشون فقط و فقط بقای خودشون در منصبشونه حتی نشون داد زمانی که طرح اشتغال زایی آمریکا مطرح شد زمانی بود که آندروود داشت سقوط می کرد و این کار رو کرد که خودش رو دور بمونه با اینکه خیلی ها مخالف این کار بودند.
Fargo: این واژه کند دیگه داره خیلی مسخره و بیش از حد استفاده میشه. البته به خیلی ها حق می دم چون درام هنوز تو ایران جا نیافتاده و همش فکر می کنن تو درام باید اتفاقای هیجان انگیز بیافته یا سناریوی سریع و گذرا داشته باشه. البته فارگو که اینجوری نبود ولی کلا راجع به درام می گم.
Game of Thrones: هر چی که توی این کره ی خاکی ساخته و منتشر میشه برای کسب درآمد و سود هست هیچکس برای محض رضای خدا یا کمک به مظلومین فیلم و سریال نمیسازه. گات هم همینطوره با اینکه بی نظیر بود این سیزنش و پر از اتفاقای هیجان انگیز بود ولی یک محصول تجاری حساب میشه برای کسب درآمد. بازیگرا هم برای کسب درآمد میان رُل بازی می کنن. تصویر بردار و غیره هم همینطور ..

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
آقا شما مثل اینکه خیلی این سریال رو جدی گرفتی. من خودم خوشم اومد از این سریال و کلاً داستان نسبتا جالبش ولی کاملا ایده و ماجرا فقط سرگرم کننده ست و هیچ تاثیرگذاری خاصی هم تو سریال دیده نمیشه و گرنه بچه هم دیگه می دونه آزوالد یه آدم بدبختی بود که روحش از هیچی خبر نداشت که اینا آوردنش جلو بعدشم خودشون دخلشو آوردن که پرونده کندی مختومه بشه.
منظورم کاراکتر جیک و دختره بود . نگفتم سریال مسائل جالبی رو مطرح می کنه و حقایق ناگفته ای رو میگه . گفتم این دو تا کاراکتر خوب در اومده بودن و جا داشت بیشتر هم درباره اشون بسازن .

• Like
Reactions: Easy_GoiiN

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
فراستی :D . هرکی تند و بی پرده صحبت کنه میشه فراستی !
آدم خوبیه، با اینکه خیلی جاها حرفاشو قبول ندارم ولی تو ایران اینو + چند نفر دیگه یکم نقد حالیشونه ، بقیه انشا بنویسن نه منتقد.
موضوع بزرگ و مهمی نیست ولی چون سوال کردی ، بی جواب نذارمت.
راستش من قبل از اشنایی با فراستی ، موضع ام همینطوری تند و رک بود ، اول نسبت به بازی ها . بچه ها بهم گفتن تو فراستی هستی ولی تو گیم :D . اون زمان من اصلا فراستی رو نمیشناختم. تا اینکه رفتم یکم بشناسمش دیدم این بشر همون دید منو داره منتها تو سینما . تا اینکه یکم پیگریش شدم ، بیشتر شناختمش . اصلا اونطوری نیست که تو محافل به اصطلاح روشن فکر و مثلا انتلکت ایران اسمش جا افتاده. حالا هرکی هرچی میگه ، بگه ولی مهم متن بحثه که همه ازش فرار میکنن و آخرشم یه برجسب میزنن بهت.
تو صحبتهاش چندتا واژه پردازی جالب و درست دیدم ، که سعی کردم ازشون استفاده کنم. تو درست متوجه شدی اما دلیلش؟ اینکه من چی فکر میکنم ، واضح و ثابته ولی اینکه چطوری بگم ، فکر میکنم فراستی (و خیلی های دیگه ازشون چیز یاد گرفتم) حکم کاتالیزور رو برام داشتن.من همیشه دنبال واژه ها و عباراتی بودم که لب مطلب رو برسونن ، ایشون و امثالهم این کار رو برام آسون کردن.همین.نگارش شاید تحت تاثیرش باشه ولی شیوه تفکر ؟ اصلا . من پیش از فراستی همینطوری بودم ، خیلی جاها هم باهاش موافق نیستم.
تند و بی پرده با مفت و چرت خیلی فرق داره
نقد تعریف داره و نقاد ویژه گی مخصوص از نظر دانش و تحصیلات و تجربه و... هر کسی حق نداره خودشو در جایگاه نقد و بررسی قرار بده
نظر شخصی داستانش فرق داره و کاملا با نقد فرق میکنه این خزعبلات میتونه نظر شخصی شما باشه و کاملا هم طبیعی میشه و کسی هم نمی تونه ایراد بگیره بهش چون ممکنه از نظر من چرت باشه ولی از نظر کسی دیگه درست

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
Game Of Thrones
شوخی میکنید؟! پس از 3 فصل بالاخره یه فصل درست حسابی اومد که لازم نبود تا قسمت اخر صبر کنیم تا یه اتفاقی بیفته،و از همون قسمت اول شروع کرد به رخ دادن های اتفاق های اساسی و شوکه کننده،و بالاخره بعد از 6فصل،یکبار هم اون چیزی که مخاطب دوست داشت(پیروز شدنِ خوب ها!) هم رخ داد.
این فصل برای من در کنار فصل 2 و چهار بهترین بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر