Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
این فصل Orange is the new black هم عالی داره پیش میره، کار عوامل سریال تو شخصیت پردازی و رشد دادن کاراکترا عالیه، بعد چهار فصل بخاطر همین مورد کوچکترین تکراری و کلیشه ای شدنی پیدا نمیکنید نه در شوخی ها و نه در کاراکتر ها و رفتار هاشون.

در کل مگه چندتا سریال با این کیفیت در رابطه با «زندان زنان» داریم اخه؟ :D اصلا داریم؟ :D

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
آقا آرچر تمدید شد،اونم 3 سال.اگر اینجوری تموم میشد من تا آخر عمرم فکرم مشغول باقی میموند.:D

بین اینا کدومو شروع کنم؟ هیجانش بیشتره؟
Vikings (تا وسطای فصل 1 دیدم بعد به دلایلی دراپ کردم)
Better Call Saul Season 2
Daredevil Season 2
این دیگه چه مدل سواله.شما که فصل اول همرو دیدی!
از نظر من وایکینگز یک سر و گردن بالاتره.ولی فصل اولش کند شروع شد.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
آقا آرچر تمدید شد،اونم 3 سال.اگر اینجوری تموم میشد من تا آخر عمرم فکرم مشغول باقی میموند.:D

این دیگه چه مدل سواله.شما که فصل اول همرو دیدی!
از نظر من وایکینگز یک سر و گردن بالاتره.ولی فصل اولش کند شروع شد.
بخاطر اینکه فصل اول هیچکدومشون منو نتونست جذب کنه. الانم از روی بیکاری رو آوردم بهشون :D

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
عالب بود :x
با شخصیتای فرعی تو فصل اول مشکل داشتم ولی فصل دوم خیلی بهتر شده بود به خصوص کارن که شدیدا روش کار کرده بودن احتمالا فصل آینده نقش پررنگ تری هم داشته باشه!
در مورد ویلیان هم که دیگه حرفی نمیشه زد پانیشر اگه نگیم بهترین،قطعا یکی از بهترین شخصیت های منفی سریال های سوپرهیرویی بود!
از فضای شهر نیویورکم خیلی بهتر استفاده کردن قشنگ این فصل تونستن فضای فاسد رو به خوبی به تصویر بکشن.
قسمت آخر هم شدیدا برای من جذاب بود به خصوص مبارزه ی آخرش و سکانسی که پانیشر به کمکشون اومد!
البته من همچنان نمیتونم درک کنم که چجوری گوشای دردویل همه جارو پوشش میده :D
در کل بی صبرانه منتظر فصل بعدی میمونم! همینطور شنیده بودم که قراره اسپین آف پانیشر هم ساخته بشه که البته نمیتونم تا چه حدی این خبر صحت داره ولی اگه ساخته بشه خیلی عالیه.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
کنسلی penny dreadful خیلی ضد حال بود. راحت جا برای 2 الی 3 فصل دیگه داشت ...
تو ژانر خودش نظیر نداشت
دیالوگ اخر فیلم محشر بود
بازی اوا گرین رویایی بود ولی حیف که سریالهای ابکی مثل ارو و امثالهم ادامه پیدا میکنن ولی سریال فوق العاده ای مثل این باید کنسل بشه
با این حال به نظرم خوب تمومش کردن

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
قسمت آخر Person of Interest واقعا جالب بود . به اندازه قسمت 12 هیجان نداشت ولی پیامی که داد واقعا درخور تفکر بود و واقعا با مفهوم تکنولوژی ، درس انسانیت بود . بازم میگم دم برادر نولان گرم واقعا . امیدوارم فصل بعد رو یه شبکه ترجیحا Netflix بیاد سفارش بده... الهی آمین

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بین اینا کدومو شروع کنم؟ هیجانش بیشتره؟
Vikings (تا وسطای فصل 1 دیدم بعد به دلایلی دراپ کردم)
Better Call Saul Season 2
Daredevil Season 2
وایکینگز اوایل کنده کم کم اوج میگیره دیگه فصل 3 تهشه!
شما دنبال هیجانی Better Call saul ـو باید کلا بزاری کنار از لیست، بتر کال سال یک سریال درامه پر از دیالوگه و هیچ صحنه هیجان انگیز خاصی نداره اما خیلی سطح بالا هر دو فصلشم عالی بود بنظر من، معمولا عشاق بریکینگ بد از اینم خوششون میاد.
Daredevil ـم خیلی خوبه هر دو فصلش
بنظرم اگه دنبال هیجانی اول بشین Daredevil ببین چون تعداد قسمتاش کمه و سریع تموم میشه بعد برو وایکینگز ببین!

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
یه سریالی بود چندین سال پیشا میدیدمش بعد کنسل شد ، یعنی واقعا ازش نهایت لذتو میبردم ، الان نمیدونم ببینمش خوشم میاد یا نه اما معرفی میکنم کسایی که دوست دارن ببینن legend of the seeker

آخرین ویرایش:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
جز سکانس هایی از Better Call Saul که چندین بار دیدم و هر دفعه هم میخندم

whoa whoa what happened to you ?
i get it. first rule of fight club

نمیدونم چرا یهو یادش افتادم ولی گفتم یه یادی بکنیم از این سریال :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
فصل چهارم Orange Is The New Black بدون شک بهترین فصل سریال بوده تا اینجا، حتی بهتر از فصل اول. اون 3 الی 4 قسمت پایانی سریال عملا روانی کننده میشه، در مورد خوب بودن این قسمت های آخر همین بس که Matthew Weiner کارگردان و شو رانر Mad Men کارگردان قسمت 12 این فصل بوده و عجب قسمتی هم بود.
فصل سوم یه افت عجیبی سریال کرد اما خب فصل چهارم خیلی شیک و زیبا جبران کرد، در کل بدون هیچ شکی از دست ندید فصل چهارم رو چون دیدم خیلیا بخاطر فصل سوم سریال رو دراپ کردن یا خیلی دلسرد شدن. قسمت آخر هم یه کلیف هنگر شدید داره.

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
فصل چهارم Orange Is The New Black بدون شک بهترین فصل سریال بوده تا اینجا، حتی بهتر از فصل اول. اون 3 الی 4 قسمت پایانی سریال عملا روانی کننده میشه، در مورد خوب بودن این قسمت های آخر همین بس که Matthew Weiner کارگردان و شو رانر Mad Men کارگردان قسمت 12 این فصل بوده و عجب قسمتی هم بود.
فصل سوم یه افت عجیبی سریال کرد اما خب فصل چهارم خیلی شیک و زیبا جبران کرد، در کل بدون هیچ شکی از دست ندید فصل چهارم رو چون دیدم خیلیا بخاطر فصل سوم سریال رو دراپ کردن یا خیلی دلسرد شدن. قسمت آخر هم یه کلیف هنگر شدید داره.
برای فصل پنج هم تمدید شد یعنی؟

Sent from my D6603 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر