Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
آره ... Narcos ریتش وحشتناک بالاست... منتها الان 480p ریخته تو نت هنوز 720اش کامل نیومده بریم تو کارش...خدا سایه netflix رو از سر ما ایرانی ها کم نکنه...!!!

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
آقا هرکی JEKYLL رو ندیده بره سراغش . خالق اش استیون موفات یکی از سازنده های شرلوک و مغز متفکر دکتر هوئه . دقیقا همان کاری که با کاراکتر شرلوک هلمز کردن و کلا چهارچوبشو عوض کردن این جا با کاراکتر دکتر جکیل کردن . جیمز نسبیت هم توشه که سال پیش تو MISSING ترکونده بود . عالیه این بشر . سریال هم با این که 6 قسمت بیشتر نیست خیلی خوب جلو میره و داستان رو هم خوب می بنده .

یکم از سریال میگید ؟ داستان چیه نقطه قوت سری چیه ...
و اینکه من یه سرچ زدم و دیدم Jekyll & Hyde هم میخواد پخش شه ؛ ربطی به هم دارن یا نه ؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
یکم از سریال میگید ؟ داستان چیه نقطه قوت سری چیه ...
و اینکه من یه سرچ زدم و دیدم Jekyll & Hyde هم میخواد پخش شه ؛ ربطی به هم دارن یا نه ؟

موضوع اش از جایی شروع می شه که دکتر جکمن یک دکتر موفق با همسر و دوتا پسرش زندگی خوبی داره و در یک شرکت بزرگ کار می کنه . ولی هر ازگاهی یک شخصیت متفاوت از وجودش بیرون میاد که سعی در کنترل اون داره . ولی کم کم کنترل این موجود سخت میشه از طرفی یک سازمان مخفی هم دنبال اش هستن . کم کم خودش هم سعی می کنه هویت این موجود و دلیل تبدیل شدنش به اون رو بفهمه . چون بر خلاف داستان اصلی با یک معجون تبدیل به اون هاید نمیشه . بلکه یک احساسی درونی باعث این میشه . بیشتر از این نمی تونم توضیح بدم چون اسپویل میشه . نقات قوت اش اینه که مثل شرلوک نوآوری های زیادی وارد داستان کرده که غیر منطقی هم نیستن . ریتم اش هم مناسبه و صحنه های اضافی نداره . بازیگرا هم خوب از پس نقششون بر اومدن

اون جکیل و هایدی که قراره ساخته شه یک اقتباس مستقیم از داستان رابرت لویی استیونسونه که فضاش تو لندن دوره ویکتورایی می گذره . این جکیل که معرفی کردم فضاش مدرنه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
این جمله اش خیلی قشنگ بود:
"برای اینکه بخوای چیزی رو تغییر بدی باید از درونش شروع کنی"

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
این سیزن هم عالی بود و به بهترین شکل تموم شد تا یکی از شاهکارهای تلوزیون تو سال‌های اخیر، به آخر خودش برسه!
به شخصه واسه من یکی از منحصر به فردترین تجربه‌هایی بود که داشتم مخصوصا به خاطر تم تاریک و فضای عجیب و کریپی ولی در عین حال کاملا منطقی سریال!
ناراحت کننده اینه که سریال شدیدا جا واسه بحث داره و شایسته توجه خیلی خیلی بیشتری هست، هم فضای سریال هم عواملی که تونستن همچین چیزی رو پیاده‌سازی کنن ولی خب مثل اینکه قراره به یکی از آندرریتدترین شاهکارهای تلوزیون تبدیل بشه!

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
نمیدونم چطور از این قسمت تعریف کنم :|. سکانس پایانی و لحظه ی مبارزه با اژدها و حمام خونی که راه افتاد بی نظیر بود!
حضور شخصیت اژدها یه جذابیت خاصی به این فصل داده بود و دیوونگی رو میشد تو حرکات و رفتارش احساس کرد!
واقعا حیف شد ادامشو نمیسازن خداکنه فیلم سینمایی که تو کمیک کان گفته بودنو بسازن!
در کل امتیاز 10/10 به این قسمت:x
اون آهنگی که موقع مبارزه پخش شد کسی میدونه اسمش چیه؟

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
نمیدونم چطور از این قسمت تعریف کنم :|. سکانس پایانی و لحظه ی مبارزه با اژدها و حمام خونی که راه افتاد بی نظیر بود!
حضور شخصیت اژدها یه جذابیت خاصی به این فصل داده بود و دیوونگی رو میشد تو حرکات و رفتارش احساس کرد!
واقعا حیف شد ادامشو نمیسازن خداکنه فیلم سینمایی که تو کمیک کان گفته بودنو بسازن!
در کل امتیاز 10/10 به این قسمت:x
اون آهنگی که موقع مبارزه پخش شد کسی میدونه اسمش چیه؟

اسم اخرین ترک سریال Love Crime هستش ماله Siouxsie Sioux And Brian Reitzell

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
مثل اینکه چندتا هکر رفتن netflix رو هک کردن و سیزن جدید breaking bad رو توی تورنت گذاشتن با حجم 18 گیگ حالا خودم نرفتم ببینم که واقعیه یا دروغ کسی از دوستان خبر داره ؟!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
مثل اینکه چندتا هکر رفتن netflix رو هک کردن و سیزن جدید breaking bad رو توی تورنت گذاشتن با حجم 18 گیگ حالا خودم نرفتم ببینم که واقعیه یا دروغ کسی از دوستان خبر داره ؟!

نتفلیکس ? بریکینگ بد ? فصل جدید ?

- - -ویرایش - - -

پویا جان این Show me a hero خوب هست ? امتیازاش که واقعا بالاست و شبکه اش هم که HBO و کارگردان و کست خوبی هم داره . نظرت چیه ?

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
نتفلیکس ? بریکینگ بد ? فصل جدید ?

- - -ویرایش - - -

پویا جان این Show me a hero خوب هست ? امتیازاش که واقعا بالاست و شبکه اش هم که HBO و کارگردان و کست خوبی هم داره . نظرت چیه ?
اره دقیقا حالا اینکه چرا نتفلیکس و...... رو من نمیدونم :D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
میرید دانلود میکنید 18 گیگ پ-و-ر-ن درمیاد از توش حالتون گرفته میشه :D گرچه خبرش از بیخ مسخره س.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر