ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
سوت پارک که به نظرم خیلی وقته به شدت افت کرده :d تقریبا از سیزن 12 به بعد از هر سیزن شاید سه چهار قسمتش به نظر من بامزه میاد. کاملا مشخصه تری پارکر و مت استون دیگه اشباع شدن.
البته هر سریالی انقدر طولانی بشه به همین وضعیت دچار میشه. سیمپسون ها هم از فصل ده به بعد دیگه چرت شد.
الان به نظرم بهترین انیمیشن درحال پخش Rick and morty هست.
====
پارسال این Over the Garden Wall از کارتون نتورک پخش میشد که واقعا شاهکار بود. ساندترک های فوق العاده ای هم داشت. درکل استانداردهاش برا کار تلویزیونی خیلی بالا بود. :d

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
دوستان شديد توصيه ميكنم كه scorpion رو ببينيد خيلي قشنگه من كه باهاش حال ميكنم فصل دومش هم حدودا 20 Sep مياد ميشه 70 روز ديگه!

Send from Tapatalk

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
این چن سالی که آرچر سرور و سالار هرچی انیمیشنِ بوده :d خیلی پلنگه لامصب
بعدشم بنظرم The Boondocks که تو انیمیشن های ادالت سوییم مثل الماس میدرخشه
فعلا هم ریک و مورتی ، این پدربزرگ و نوه دیوونه :d

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
الان دارم قسمت دوم فصل 4 boardwalk empire رو میبینم ینی واقعا این سریال فوق العاده ست:x
عالیه این سریال.افسوس میخورم چرا زودتر نرفتم سمتش:d
فقط یه سوال ذهنِ منو درگیره خودش کرده!!!!
این منظوره جیمی که هر سری میخواد پیکُ بره بالا میگه to the lost ینی چی؟!
منظورش با گُردانیه که توش خدمت میکرده؟!!اسمش لاست بوده یا منظورش این نیست؟!!
پ.ن:از مرگش هم خیلی ناراحت شدم:(مخصوصا وقتی که صحنه هایی از جنگ رو نشون میداد!دلم سوخت براش:(

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من هیچوقت، هیچوقت HBO رو بخاطر نحوه پایان دادن Boardwalk Empire نمیبخشم. از سر تا پای فصل پنجم بوی بی احترامی به سریال و عواملش میومد.
اشتباه نشه، کیفیت سریال تو فصل پنجم هم بی نظیر بود ولی لیاقت این سریال بیشتر از این پایان بود.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خیلی خوب بود بهتر از قسمت قبل.یه جورایی هی دلم میخواد همه چیز واقعی باشه و غیر منطقی هم نیست که همه چیز واقعی باشه :d از اون طرف اگه همه چیز واقعی باشه خیلی کلیشه ای میشه :dشاید فقط تصورش از افراد توهمیه :|یعنی افراد واقعی اند(همه حتی مستر روبوت) ولی الیوت رفتارش با اونا واقعی نیست و صرفا داره فکر میکنه اگه اینا بودن چطوری ایول کورپ رو میاورد پایین :dکه همچین چیزی شاید بعدا الیوت از توهمش بیاد بیرون و بهش برسه.مخصوصا اولای اپیزود که حتی یادش نبود به دکترا گفته تست اعتیاد نمیده :dکل مخم درد گرفت تو این سه قسمت.امیدوارم این ماجرای G@y و بی دی اس ام و اینا ادامه نداشته باشه! نیازی نیست واقعا! فقط حال بهم زنه و خیلی با محتوای بهتری میشه پوششون داد.به جای اینا امیدوارم همینطور به شخصیت الیتو بیشتر پرداخته بشه.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
این فصل آخر اصلا خوب نبود.
افت که مسلما داشته ولی هنوزم ایده هایی که تو این سریال هست خیلی بهتر از بقیه سریال هاست،تو همین فصل آخرم با اینکه به طور کلی ضعیف بود ولی چند تا قسمت فوق العاده داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر