R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بهترین قسمت هایی که از GOT دوست دارم قسمتایی هستش که 2 تا گارد عاشق دنریس هستن.سر جوراه و داریو نوهایریس.خود جنگاور بزنن این 2 نفر :D
خدای چهره ها والار مورگولس هم حرف نداشت ولی نمیجنگه جدیدا حال نمیده :D

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
با تشکر از دوستان و گوگل اینقدر اسپویل شده بود که دیگه حس دیدن قسمت آخرو نداشتم و بالاخره بزور نشستم دیدم :D
فقط موندم چجوری اینقدر مطمئنین ؟!
اینجا یعنی کسی هست مرگ جان اسنو رو دیده باشه ؟ والا من که ندیدم :D اینکه چهار تا چاقو بخوره بیوفته خونش جاری بشه حتما یعنی مرده؟ :D
هر چیزی ممکنه، اتفاقا من بر عکس نه تنها دراپ نکردم بیشتر منتظر فصل بعدی هم هستم ببینم چی سر جان اسنو و دنریس در میاد :D
اینا هم جالبه:

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
کلا نمیخوام ضد حال بزنم اما به یک شخصیت خیلی دل نبندین
دارین سریالی رو میبینین که آخر فصل اولش یک نفر یک طوری مرد که همه گفتن : بیخیال بقیه سریال ، همین فصل آخرش بود ، فصل بعد میخواد چی بشه .
کی فکرش رو میکرد جان اسنو انقدر گل سرسبد بشه
این داداش کوجیکشون که فلج شد کجاست ؟ رفت پای اون درخته بعدش دیگه توی سریال نبود درسته؟

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
کلا نمیخوام ضد حال بزنم اما به یک شخصیت خیلی دل نبندین
دارین سریالی رو میبینین که آخر فصل اولش یک نفر یک طوری مرد که همه گفتن : بیخیال بقیه سریال ، همین فصل آخرش بود ، فصل بعد میخواد چی بشه .
کی فکرش رو میکرد جان اسنو انقدر گل سرسبد بشه
این داداش کوجیکشون که فلج شد کجاست ؟ رفت پای اون درخته بعدش دیگه توی سریال نبود درسته؟

البته برن فصل بعد حضور داره .
بنظر منم سریال خوب پیش رفت ! از کشته شدن جان اسنو هم تعجب نکردم ! برنگرده به سری بنظرم بهتره ! مسخره میشه !
فصل بعد اما بیشتر موش و گربه بازیه !
رمزی به دنبال سانسا و تیون ،
ماجرای استنیس ،
ماجرای دنریس و کسایی که دنبالشن ،
حکومت تیریون توی مرین تو این مدت ،
انتقام سرسی از گنجشک اعظم ،
بلاتکیلیفی مردمان وحشی و کلاغ ها و کلا معلوم نیست میخوان چیکار کنن و کدوم سمت و سو باشن ،فکر کنم زودتر درگیر نبرد با وایت واکر ها بشن شایدم جور دیگه .
حضور برن و آینده آریا ،
و البته نمیدونیم لیتل فینگر دیگه چه نقشه ای تو چنتشه !
فصل بعد بیشتر ادونچره تا اکشن !
و البته دورن هم پر از ابهامه ! و همینطور جیمی !
پسر پادشاه دورن دستشونه و دخترشون مرده !
فکر میکنم اتفاقات ناخوشایندی بیفته ...

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
American Gods هم قراره سریالش توسط Starz ساخته بشه. خود گیمن هم بر ساخت سریال نظارت داره و نقش مهمی هم بر عهده داره:d اینجاست که باید گفت من و این همه خوشبختی محاله:d

Bryan Fuller از هانیبال و Michael Green هم به عنوان تهیه کننده هستند.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,466
نام
نیما
zjjm_fb_img_1434653851891.jpg

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
Netflix قراره جمعه هفته دیگه تمام 13 تا قسمت Dragon Race to the edge که از کاره سازنده های How to train your dragon هستش رو بده بیرون داستان هم ادامه ماجراجویی هیکاپ و اون اژدهای جلبکشه :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
من سه فصل ARROW رو تموم کردم کسی اطلاع داره فصل بعدی چه اتفاقی قراره برای کارکترهای اصلی بیوفته؟
طبق گفته ها ارو تغییر ماهیت میده و دیگه قرار نیست اسمش Arrow خالی باشه و همینطور لباسش هم تغییر میکنه و میشه Green Arrow (طبق چیزی که توی سریال فلش نشون دادن در آینده اسمش Green Arrow ـه)
اما در کل همه چیز مشخص نیست و خود استفن آمل بازیگرش هم گفته بود من کامل خبر ندارم قرار چه اتفاقی بیوفته.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
یه تیزر 20 ثانیه ای از فصل دوم فارگو اومده : یوتوب : Fargo - Peck, Peck, Boom, Boom

mwd7cgufc1bzngnj1lky.jpg

چیزهایی که تا الان از فصل دوم میدونیم:

Noah Hawley که نوشتن تک تک اپیزودهای فصل اول رو به عهده داشته دوباره شورانر این فصله،اما این بار تماما اپیزودها رو خودش نمینویسه و وظیفه‌ش رو با چند نفر دیگه تقسیم میکنه
هیچ یک از بازیگرای فصل اول برنمیگردن.
Lou Solverson پدر Molly تو این فصل حضور داره هرچند که بازیگرش کس دیگه ایه.سیزن دوم به سال 1979 برمیگرده در دوره و حال و هوای آمریکا بعد از جنگ ویتنام،زمانی که Lou سی و سه ساله از جنگ برگشته.اون الان پلیس ایالتیه و پدرزنش هم کلانتر Rock Countyـه.Hawley یه چند تا هینت هم داده که احتمال داره از سرنوشت مادر ،Betsy,Molly هم باخبر بشیم.
به احتمال بسار زیاد بنا بر رفرنس‌های زیادی که در فصل اول داده شده، این بار داستان در Sioux Falls, South Dakota اتفاق میفته.تو اپیزود “A Fox, a Rabbit, and a Cabbage,” صحنه‌ی شام خوردنی وجود داره که در اون Lou با Malvo صحبت میکنه و قتل‌عامی که در Sioux Falls اتفاق میفته رو به یاد میاره : «شاید اگه تمام جسد ها رو روی هم میزاشتی میتونستی دو طبقه ازشون بسازی،من اون سال چیزی رو دیدم که قبل و بعد زندگیم تا به حال ندیدم،میشه اون رو یه عمل حیوانی عنوان کرد جز اینکه حیوون ها فقط برای غذا همدیگه رو میکشن»

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,710
نام
وحید
طبق گفته ها ارو تغییر ماهیت میده و دیگه قرار نیست اسمش Arrow خالی باشه و همینطور لباسش هم تغییر میکنه و میشه Green Arrow (طبق چیزی که توی سریال فلش نشون دادن در آینده اسمش Green Arrow ـه)
اما در کل همه چیز مشخص نیست و خود استفن آمل بازیگرش هم گفته بود من کامل خبر ندارم قرار چه اتفاقی بیوفته.
مرسی داداش
جریان این لیگ عدالت چیه قراره سریال جدید باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر