MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اندینگ خوبی بود برای این فصل به نظرم بیش از دو فصل دیگه برای این سریال منطقی نیست چون تو همین فصل هم داستان های کلیشه ای فصل قبل بود با روایت بهتر امیدوارم تو فصل جدید یکم عمق بهتر بدن به داستان و...
این طور که پیداست تیا هم رفت قاطی باقالیا سال بعد با به تیر کمون و و نقاب بر میگرده! :))

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
الان یه دفعه یادم افتاد :D
یه سریال بود به نام آلکاتراز که کنسل شد:
من تا اخر قسمت 10دیدم بقیش رو ندیدم.خیلی مشتاق بودم بدونم راز این آلکاتراز چیه؟ کسی میدونه چجوری این زندانیا برمیگشتن و تو این مدت کجا بودن؟ اون زندان مخفی که اون پیره مرده درست کرده بود واسه چی بود؟

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
من امروز شنیدم کسی که نقش "روی" رو تو arrow بازی کرده ، the flash رو بازی میکنه ؟ درسته ؟
تو کل این سریال من از این دختره "سین" رفیق روی خوشم میومد که زیاد بهش پرداخته نشد :| :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من امروز شنیدم کسی که نقش "روی" رو تو arrow بازی کرده ، the flash رو بازی میکنه ؟ درسته ؟
تو کل این سریال من از این دختره "سین" رفیق روی خوشم میومد که زیاد بهش پرداخته نشد :| :D
کی همچین حرفی زده؟:D
سیزن دوم Arrow رو ندیدی؟:D
اون جوونه که چمیدونم میاد صحنه های جرمو بررسی میکنه و فیلیسیتی عاشقش میشه توی یکی از قمستای فصل دوم برق میخوره بهش و از همون لحظه The Flash میشه و میره واسه سریال جدید :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
حا به هم زن ترین صحنه کل سریال تو این اپیزود بود، کم مونده بود بالا بیارم :| :D

حال به هم زن؟ :D اوج خفنیت کل سریال و شخصیت روانی هانیبال رو نشون داد :D فیسبوکشون اسپویلش کرد اما بازم وقتی دیدم خیلی کیف کردم :D

سیزن فیناله‌ی وحشتناکی قراره داشته باشه :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
کسی اینجا sillicon valley رو نگاه میکنه؟
کمدی جدید hbo هست در مورد یه عده برنامه نویس کامپیوتر. برخلاف big bang theory خیلی حالت واقعی تری داره و یه جورایی شبیه فیلم social network هست.

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
با یک عشقی نشستم Hannibal رو نگاه کردم که در طول زندگیم سابقه نداشت:|
اون صحنه ای که میسن ورجر داشت گوشت صورتشو میداد به سگا...لعنتی سرجام میخکوب شده بودم. عالی بود آوقا. عالی بود. خیلی دوست داشتم واضح تر نشون بدن صورتشو ولی خب...همینم کافی بود برام.
"I'm full of myself!"
واکنش من:Dude that was you...NOSE!
این مایکل پیت هم خیلی "هیث لجر"ی بازی می کنه میسن رو...
صحنه های هانیبال و ویل فوق العاده ن. جمله هایی رد و بدل میشه بشدت حساب شده ن. خیلی هم عالی.
آوقا عالی عالی. منتظر سیزن فینالیم شَدید.
ته اپیزود که رسید منتظر پروموی قسمت بعدی بودم که صفحه سیاه شد و تموم شد:|یعنی همه اپیزودا تهشون پرومو داشت جز این:|

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
کسی اینجا sillicon valley رو نگاه میکنه؟
کمدی جدید hbo هست در مورد یه عده برنامه نویس کامپیوتر. برخلاف big bang theory خیلی حالت واقعی تری داره و یه جورایی شبیه فیلم social network هست.
از چه نظر big bang theory برای شما غیر واقعی به نظر میاد ؟

این silicon valley تو یکی از قسمت هاش آقای بابک بختیاری بازی کرده . کسی راجب ایشون اطلاعاتی داره ؟
[h=2][/h]

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر