leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اُه اُه اشب آخرین قسمت دکستر و Homelandـه!:D استرس خور شدیم:D
=========
دکستر و Homeland رو ول کن! همین الان سیزن 4 Breaking Bad تموم شد!!یعنی ترکوند قشنگ!:D اگه سریال تموم میشد، عجب پایان فک براندازی میشد خدایی!:D
ولی چی میشه حالا!! همه که مردن! آزمایشگاه رو هم که فرستادن هوا. الان دیگه میخواد چی بشه تو فصل 5!؟
بعد یه چیز دیگه.اپیزود 11 وقتی گاس والت رو برده بود تو کویر که تهدیدش کنه،فقط من احساس کردم اونجا صدای مایکه که میگه:" If you could kill me" یا بقیه هم همینو شنیدن؟:D در صورتی که والتر داره صحبت میکنه که تو نمیتونی منو بکشی و اگه میتونستی تا الان کشته بودی و اینا!دقیقا 9 دقیقه مونده به پایان اون اپیزود. یا گافی چیزی بوده!؟:D

یه 2 تا مسئله ای موند البته :D (البته راحت میتونستن جمعشون کنن توی 5 دقیقه و فکر کنم وقتی فصل 5 رو تایید کردن گذاشتن این 2 تا هم بمونه واسه فصل 5 )

یکی قضیه اون رئیس سابق اسکایلر که خورد به میز یادم نیس بیهوش شد یا مرد، و یکی هم مایک که توی بیمارستان گذاشتنش (فکر کنم قرار بود بمیره :-s ) . الان من در مورد فصل 5 بیشتر از همه چیز میخوام ببینم مایک چیکار میکنه، کلا خیلی باحال هستش این مایک! :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
یه 2 تا مسئله ای موند البته :D (البته راحت میتونستن جمعشون کنن توی 5 دقیقه و فکر کنم وقتی فصل 5 رو تایید کردن گذاشتن این 2 تا هم بمونه واسه فصل 5 )

یکی قضیه اون رئیس سابق اسکایلر که خورد به میز یادم نیس بیهوش شد یا مرد، و یکی هم مایک که توی بیمارستان گذاشتنش (فکر کنم قرار بود بمیره :-s ) . الان من در مورد فصل 5 بیشتر از همه چیز میخوام ببینم مایک چیکار میکنه، کلا خیلی باحال هستش این مایک! :D

اینجور که میگن فصل پنج دوباره سرطان والتر بر می گرده. فصل اخر یه جورایی Walt vs. Jesse میشه و انگار یکیشون قراره خلاص بشه. گیلیگان میگفت می خواسته اخره فصل اول جسی رو بکشه.
ولی چون بازیش خیلی خوب بوده نگرش داشته.
یکی قضیه اون رئیس سابق اسکایلر که خورد به میز یادم نیس بیهوش شد یا مرد
خب اونکه پاش گیر کرد به فرش، گردنش خورد به میز مرد دیگه. یه مرگ کاملا طبیعی. قضیه ای نموند.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
دکستر اپیزود 12

i'm a father, a son.... a serial killer :d

10 ثانیه آخر... :D کلا همون طور که اکثرا فکر میکردن تموم شد ولی خوب build up عالی بود :D
کلا تو هایپم الان نمیشه با دید باز نظر داد.
فقط مساله این که تا سال دیگه باید چیکار کرد ؟!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اپیزود 12 دکستر
واااااااااااای!!! این چرا اینجوری شد!!؟ 2 دقیقه ی اخر استرس به شدت بالا بود!
لامصب 2 فصل هم تمدید کردن! یعنی میخواد چی بشه!!؟ نکنه دبرا و دکستر هم دست بشن با هم قتلا رو انجام بدن!؟ اه! مزه نمیده دیگه اینجوری.:| یا بدتر، بزنن تو کاره عشق و عاشقی!؟:D
اصلا اعصابم خورد شد با پایانش، هر چند فوق العاده بود ولی کار رو واسه ادامش سخت کرد یه خورده.
حالا کی میخواد 1 سال صبر کنه... :|

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
اپیزود 12 دکستر
خیلی بد تموم شد.
این دبرا الان فهمید!! قراره چی بشه خدا میدونه:d از اون ورم عاشق داداشش شده:|
مهمترین مشکل اینه تا سال بعد چه جوری صبر کنم قسمت جدیدش بیاد :-s خیلی با استرس تموم شد.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Dex 12
چقد قسمت اخر مزخرف بود. فکر کنم حتی یه شامپانزه ی تعلیم دیده هم می تونست حدس بزنه که اخره این فصل دست دکستر برا خواهرش رو میشه.
قضیه ی اون یارو همکاره ماسوکا خیلی باحال بود. خودشون هم اخر نفهمیدن باهاش چیکار کنن. مطرح کردنش تو این فصل 100% جنبه ی وقت پر کنی داشت.
پ.ن : لطفا منو جر ندید. نظر شخصیه
لامصب 2 فصل هم تمدید کردن! یعنی میخواد چی بشه!!؟
6 قسمت صرف کنار اومدن دبرا با دکستر
6 قسمت هم کشتن قاتل سریالی جدید
End of story

==
امشب هم اخرین قسمته Terra Nova پخش میشه. در حالی که هنوز تمدید یا کنسل شدنش 50/50 ــه و تا یه حدی به House بستگی داره که Hugh Laurie بخواد ادامه بده یا نه.
اگه House تموم بشه احتمالش خیلی زیاد میشه که TN بره فصله دوم

آخرین ویرایش:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
اپیزود ده Person OF Interest
این قسمت Person OF Interest خیلی خوب بود. داشتم فک می کردم داره تموم میشه!
جدا بعضی وقت های خیلی خوب میشه.درسته شخصیت های زیادی نداره ولی واقعا شخصیت جان ریس خیلی عالی کار شده.
پویا جان از این سریال خبری نیست؟ آمار بیننده، تمدید فصل بعد، چند قسمت هست کلا این فصلش؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
person of interest امار چند تا قسمت قبلش نسبتاً خوب بود. مخصوصا این قسمت قبلی که بعد از پریمیر بیشترین امار بیننده هارو داشت. احتمال اینکه تمدید بشه به مراتب بیشتر از کنسلیشه.
این فصل دوازده قسمته
===
یه Reality show بود خیلی وقت پیش به اسم Punk'd که توش Ashton Kutcher سلبریتی هارو دست مینداخت.... قراره دوباره سری جدیدش پخش بشه
MTV اگه همینطور به زنده کردن برنامه ی های قدیمیش ادامه بده خیلی خوبه. :d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Dex 12
فکر کنم حتی یه شامپانزه ی تعلیم دیده هم می تونست حدس بزنه که اخره این فصل دست دکستر برا خواهرش رو میشه.
قضیه ی اون یارو همکاره ماسوکا خیلی باحال بود. خودشون هم اخر نفهمیدن باهاش چیکار کنن. مطرح کردنش تو این فصل 100% جنبه ی وقت پر کنی داشت.
پ.ن : لطفا منو جر ندید. نظر شخصیه
الان یعنی من که نتونستم حدس بزنم آخر این فصل دست دکستر واسه خواهرش رو میشه از شامپانزه ی تعلیم دیده هم کمترم!!؟:-/ :D
قضیه ی این همکار ماسوکا هم قبول دارم.به نظر من هم آخرش خیلی بد پرداخت شد! البته با توجه به اینکه اول سیزن بعد، دقیقا از آخر این سیزن شروع میشه، میشه امیدوار بود این ماجرا ادامش بعدا گفته بشه.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
الان یعنی من که نتونستم حدس بزنم آخر این فصل دست دکستر واسه خواهرش رو میشه از شامپانزه ی تعلیم دیده هم کمترم!!؟:-/ :D
قضیه ی این همکار ماسوکا هم قبول دارم.به نظر من هم آخرش خیلی بد پرداخت شد! البته با توجه به اینکه اول سیزن بعد، دقیقا از آخر این سیزن شروع میشه، میشه امیدوار بود این ماجرا ادامش بعدا گفته بشه.

اون که صرفا مزاح بود :d
ولی امیدوارم فصل بعد بهتر بشه. اون تیکه که دکستر به خودش سرم بیهوشی تزریق می کرد هم ابهام داشت. الان تو فروم ها مختلف بین مراجع اختلاف نظر وجود داره که میگن درواقع دکستر تو اون صحنه بیهوش شده و از اون پلان که کات میشه به کسوف به بعد درواقع همش رویا هاشه :d
امیدوارم اخرش مثل کتابش تموم شه.

http://www.lxl.ir/upload/

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اون که صرفا مزاح بود :d
ولی امیدوارم فصل بعد بهتر بشه. اون تیکه که دکستر به خودش سرم بیهوشی تزریق می کرد هم ابهام داشت. الان تو فروم ها مختلف بین مراجع اختلاف نظر وجود داره که میگن درواقع دکستر تو اون صحنه بیهوش شده و از اون پلان که کات میشه به کسوف به بعد درواقع همش رویا هاشه :d
امیدوارم اخرش مثل کتابش تموم شه.

ها!؟:-/ :D اینجوری هم بشه خوبه ها!:D حداقل از اینکه خواهر برادر با هم بزنن تو کار قتل بهتره!:D اصلا من هم الان توجه کردم، این قضیه ی سرم بیهوشیه هم بوداره حسابی! تزریق که واقعا کرد.ولی چجوری شد که اثر نکرد، یا پیش بینی کرده بود همچین چیزیو و آب مقطر ریخته بود:D که خیلی مسخره میشه ایجوری.یا همین که تو میگیه! که اینجوری بشه خیلی خوبه به نظرم.
پ.ن:لطفا هم نگو که آخر کتابش چی میشه!:D تو و کوروش دو تایی با هم قشنگ سریال رو به فنا دادین:D کوروش که اون Twist داستانی رو دو هفته قبل لو داد( :| ) تو هم که الان ولت کنن آخر کتاب رو لو میدی:D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
به به! میبینم که قسمت اول فصل دوم Shameless هم در اومده.اون از Californication اینم از این!
Web therapy برای فصل دوم توسط Showtime تمدید شد.
Misfits هم برای فصل چهارم تمدید شد.

آخرین ویرایش:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
دکستر تو اون صحنه بیهوش شده و از اون پلان که کات میشه به کسوف به بعد درواقع همش رویا هاشه :d

ایده عالیه :D البته احتمالش کمه که این طوری باشه ولی ایده خیلی خوبیه. اینا رو هم ملت گفتن بد نیست :D :

The next season starts two years later, with Dexter in prison where Deb put him out of a sense of duty. Dex puts his long-contemplated escape plan in action by breaking out into a new career as a free-lance vigilante.

Meanwhile, Deb's law-enforcement career has been ruined because she let Dex operate under her nose for years, and she's just scraping by as a private investigator. After Dex escapes, she spends all season trying to track him down. Things get really twisted-weird when she finally succeeds.
S7 should start with Deb completely losing her sh!t and becoming catatonic. Realizing that her ex-fiance was as serial killer, the love of her life lundy was killed by the daughter of a serial killer, and now finding out her lover/brother is the Bay Harbor Butcher will push her over the edge.

کلا خیلی ساختار سیزن بعدی بازه... یعنی اگه نویسنده ها از پتانسیلش استفاده کنن میتونه حتی از سیزن 4 و 2 هم بهتر در بیاد!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
Dexter Season 6 episode 12
من پیشبینیه اصلیم این بود که یه بلایی سر دبرا بیاد,یه نمه جا خوردم آخرش.....در کل,این سیزن جالب تموم شد می تونه به شکل خیلی خوبی ادامه پیدا کنه,قضیه ی دستیار ماسوکا البته خیلی رو هوا ول شد به نظرم می شه سیزن بعدی جالب دنبالش کرد...یکی از ایده هایی که من خودم خیلی دوست دارم اینه که این یارو رو دکستر تحقیق کنه....
در موورد تزریقه,به نظرم یه نمه بی دلیل ول کردنش و به نظر من که احتمالا نتونستن دلل منطقی براش پیدا کنن,البته دکس وقتی دارو رو به تراویس تو صندوق عقب تزریق کرد گفت:من به پایداریه داروی بیهوشی حیوانات اعتقاد دارم....که فک کنم یه ربطی به این ماجرا داشت!
در کل,من که سال دینمی تونم سریال ببینم چون خیر سرم کنکور دارم,یعنی یک سال و نیم باید صبر کنم تا بفهمم چه شد اصلا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر