asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
لیست GG امسال چقدر احمقانه بود. یعنی خیلی وقته که دیگه ثابت شده این سطح شعور رو فقط از داورای GG میشه انتظار داشت.... سریال های فوق العاده مثل Justified و Breaking bad و sons of anarchy و ... رو ول کردن بجاش Boss و American Horror story رو نامزده کردن که واقعا خنده داره. استیو کرل و Office رو هم کاملا بیخیال شدن .

بهترین کمدی های سال ( Louie , Community , Sunny in Philadelphia ) رو حذف کردن و بجاش New Girl رو نامزد کردن. سریالی که بینهایت لوسه و اون موسیقیش گوشت تن آدمو میریزونه.
البته از گلدن گلوب ــه Glee پسند بیشتر از این نمیشه انتظار داشت.
من خیلی دوست داشتم Revenge رو تو لیست امسال ببینم. واقعا سریال قشنگیه. ولی حیف. American horror story هم بد نیست. ولی Boss خداییش حقش نبود تو این لیست باشه! New Girl رو هم تازگیا شروع کردم به دیدنش. باورم نمیشه تو این لیست قرار گرفته باشه! به نظرم اگه 2broke girls رو قرار میدادن قابل قبول تر بود تا این:d جای Community واقعا خالیه.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دکستر
یکی از نقاط مثبت این سیزن اینه که این روند قتل های فرعی کنار گذاشته شده و 100% سریال رو داستان اصلی مانور میده. واقعا رو اعصاب بودن.
بدترین کار هم برای ایجاد هیجان اینه که دکستر تهدید به مرگ بشه. این خیلی تابلو هست که دکستر نمی میره.به نظرم بهتر هست که شخصیت هایی مثل دب و باتیستا تو خطر قرار بگیرن. لااقل زنده موندشون 50-50 میشه!
اتفاقا من از قتل های فرعی خوشم میومد.البته نه خیلی زیادش,ولی کلا حال می اومدیم سر اون داستانا....
بهت قول می دم این سیزن یه بلایی سر یکی از شخصیت های فرعی میاد....80 درصد دبرا,20 درصد هریسون...

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
اتفاقا من از قتل های فرعی خوشم میومد.البته نه خیلی زیادش,ولی کلا حال می اومدیم سر اون داستانا....
بهت قول می دم این سیزن یه بلایی سر یکی از شخصیت های فرعی میاد....80 درصد دبرا,20 درصد هریسون...
خودم امیدوارم برای دب اتفاق بد بیافته. چون از این روند عشق بین دب و دکستر شدیدا زده شدم.
ولی فک کنم خطر از دب گذشته و دکستر یا بچشو از دست میده یا باتیستا خواهرش رو

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
خودم امیدوارم برای دب اتفاق بد بیافته. چون از این روند عشق بین دب و دکستر شدیدا زده شدم.
ولی فک کنم خطر از دب گذشته و دکستر یا بچشو از دست میده یا باتیستا خواهرش رو
اگه هریسون بمیره قطعا دیگه دکستر تو سیزن های بعد میزنه به سیم آخر و این میتونه جالب باشه و سریال رو از این روند تکراری که توش گیر افتاده نجات بده. ایده های داستانی فوق العاده ای میشه در آورد.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
لامصب این House اثرش از وایکودین شدیدتره. دو ماه برک خورده. اصلا قابل تحمل نیست.
==
پوستر فصل پنجِ هنک مودی ( یا همون کالیفورنیکیشن) :

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
لامصب این House اثرش از وایکودین شدیدتره. دو ماه برک خورده. اصلا قابل تحمل نیست.
==
پوستر فصل پنجِ هنک مودی ( یا همون کالیفورنیکیشن) :
ای جانم. Californication !!! دلم تنگ شده بود. عجب پوستر باحالی داره.
?????Hip-Hop's most wanted
چه برداشتی باید داشته باشیم؟ هنک رفته قاطی بلک امریکن ها؟:d

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
این کالیفورنیکیشن رو لامصب تاحالا 3 بار از اول دیدم ولی هوزم ازش سیر نشدم...
humor هنک مودیو کلا مدل نویسندگی تام کپینوس هم ادمو از خنده پاره میکنه و هم شدیدا دپرس!
کلا جز 3 تا کرکتر محبوب all time امه میتونم بگم بین کرکترای سریالا :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Misfits برای فصل چهارم تمدید شد !
اگه هنوز ندیدینش ، دارین اشتباه مرگباری مرتکب میشید.
حالا بزرگترین سوال اینه که Robert Sheehan بر می گرده یا نه ؟
==
Showtime می خواد یه اقتباس سریالی از فیلم Animal Kingdom بسازه

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
این Family Guy رو شروع کردم بیشتر ارزش south park رو درک کردم ! اگه از افرادی هستید که بین 2 راهی این 2 تا سریال هستید از نظر من بدون شک سراغ سوث پارک برید !

راسی تاپیک بازی سوث پارک رو هم زدم و یه سری اطلاعات رو که ازش اومده توش جمع کردم:

South Park: The Game ~ PC

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
منم کلیفورنیکیشن رو تایید می کنم :D به همراه Wire و Treme تنها سریالی هست که همه ی فصل هاشو دیدم. راستی خبری از فصل سوم Treme نیست ؟
Dexter و Lost و Prison Break و Big Bang Theory و Supernatural و یه چند تا دیگه رو یا نهایتا یه فصل دیدم و یا نصف یه فصل :D البته حداقل دکستر رو قصد دارم ادامه بدم اگه حسش بیاد.
از پیشنهاد مناسب هم استقبال می کنم :D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
منم کلیفورنیکیشن رو تایید می کنم :D به همراه Wire و Treme تنها سریالی هست که همه ی فصل هاشو دیدم. راستی خبری از فصل سوم Treme نیست ؟
Dexter و Lost و Prison Break و Big Bang Theory و Supernatural و یه چند تا دیگه رو یا نهایتا یه فصل دیدم و یا نصف یه فصل :D البته حداقل دکستر رو قصد دارم ادامه بدم اگه حسش بیاد.
از پیشنهاد مناسب هم استقبال می کنم :D
Treme فصل سومش مثل همیشه اردیبهشت شروع می شه و نکته مهم اینکه دیوید سیمون گفته تو فصل چهارم سریال تموم می شه و HBO هم گفته ما مشکلی با تاییدش برای فصل چهارم نداریم با وجود اینکه سریالیه که هیچ کس نگاه نمی کنه
اگر سریال هایی مثل Treme و Wire رو دوست داری به شدت پیشنهاد می کنم از Big Bang و Prison Break و خز و خیل های مشابه به شدت پرهیز کنی
سریال درام توپ می خوای Mad Men ، Breaking Bad ، Sons of Anarchy ، Luther ، Wallander و Justified پیشنهاد می شن
کمدی درست و حسابی هم می خوای 30Rock، Archer، Louie خوبن
==

Misfits برای فصل چهارم تمدید شد !
اگه هنوز ندیدینش ، دارین اشتباه مرگباری مرتکب میشید.
حالا بزرگترین سوال اینه که Robert Sheehan بر می گرده یا نه ؟
==
Showtime می خواد یه اقتباس سریالی از فیلم Animal Kingdom بسازه

معلوم نیست فصل چهار چند قسمت باشه ؟ احتمالا بشه 9 تا با این روندی که سریال اومده جلو
جای رابرت شیهان هم خدایی خیلی خیلی خیلی خالی بود این سیزن
نصف سریال به خودش بود
نمی دونم مشکل از منه یا اینم این سیزن مثل خیلی دیگه از سریالهای امسال تمرکزش رو از دست داده بود ولی در کل جالب بود منهای قسمت تایم تراولش
اینی که شوتایم می خواد بسازه مشابهش رو FX داشت می ساخت که بی خیالش شد
خدایی هر چی زور بزنن داستانش می شه دقیقا سیزن دوم Justified
یه پایلوت جالبی FX سفارش داده به اسم The Americans که راجب دو تا جاسوس KGB هست تو دهه 80 تو اوج جنگ سرد به عنوان مامور مخفی تو واشنگتن هستن
یکی از تهیه کننده هاش هم Graham Yost هست
در کل من جنگ سرد خیلی دوست دارم و خیلی از اینکه بهش کم پرداخته شده تو سینما و تلویزیون و حتی بازی ها، ناراضیم

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان یک سریالی میخوام ارزش هنری داشته باشه اگه بخوام مثال بزنم دم دست سینماییهایی مثل : کنستانتین - سایلنت هیل یا سریالهایی مثل : DR HOUSE که تخیلی نیست و زندگی واقعی و نمایش میده !!

با تشکر !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر