sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
به به پوستر فصل سوم Justified ... یه ماه دیگه شروع میشه
خدایی من دلم به شدت برای استرلینگ آرچر و ریلن گیونز به شدت تنگ شده
اصلا تحمل این یه ماه آخرهم دیگه خیلی سخته
باز آرچر یه سه قسمتی اومد اما گیونز اصلا ازش خبری نبود
Justified یه سریال خوب بود تو سیزن دوم تبدیل شد به یه سریال فوق العاده کاش همه یاد بگیرن
==
این قسمت آخر Boardwalk Empire رو همه دیدن ؟
چرا فقط من خوشم نیومده ؟
خدایی اتفاق غیرمنتظره و به قول خودش game changing ی نیفتاد که انقدر حلوا حلواش می کنن
یه پایان آشفته بود بر یک فصل کاملا آشفته و بدون تمرکز که خودش هم نمی دونست داره چی می خواد
همون قسمت قبلی که می گن فوق العاده بود جز ضعیفترین اپیزود های امسال
تماما اتفاق هایی رو نشون داد که ما از همون سیزن یک می دونستیم اما نویسنده ا لازم می دونستن که یه اپیزود رو به فلش بک زدن بگذرونن و وقت ما رو تلف کنن چون لازم می دونستن که ما دقیقا ببینیم جریان چی بوده
کلا عقل مخاطب تلویزیون این روزا خیلی جدی گرفته نمی شه
کسی نظری نداره ؟

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
خدایی من دلم به شدت برای استرلینگ آرچر و ریلن گیونز به شدت تنگ شده
اصلا تحمل این یه ماه آخرهم دیگه خیلی سخته
باز آرچر یه سه قسمتی اومد اما گیونز اصلا ازش خبری نبود
Justified یه سریال خوب بود تو سیزن دوم تبدیل شد به یه سریال فوق العاده کاش همه یاد بگیرن
==
این قسمت آخر Boardwalk Empire رو همه دیدن ؟
چرا فقط من خوشم نیومده ؟
خدایی اتفاق غیرمنتظره و به قول خودش game changing ی نیفتاد که انقدر حلوا حلواش می کنن
یه پایان آشفته بود بر یک فصل کاملا آشفته و بدون تمرکز که خودش هم نمی دونست داره چی می خواد
همون قسمت قبلی که می گن فوق العاده بود جز ضعیفترین اپیزود های امسال
تماما اتفاق هایی رو نشون داد که ما از همون سیزن یک می دونستیم اما نویسنده ا لازم می دونستن که یه اپیزود رو به فلش بک زدن بگذرونن و وقت ما رو تلف کنن چون لازم می دونستن که ما دقیقا ببینیم جریان چی بوده
کلا عقل مخاطب تلویزیون این روزا خیلی جدی گرفته نمی شه
کسی نظری نداره ؟

به نظر من که خیلی سخت میگیری !:dدرسته اون فلشبکها یکم بی خود بود اما تو همونها هم اتفاقی افتاد که من اصلا فکرشو نمیکردم.این سه چهار اپیزود آخر با این بکش بکش ها خیلی ریتم داستان رو عوض کرد.من الان نمیدونم فصل دیگه قراره چی بشه! اگر همینجا داستان تموم میشد هم اتفاقی نمیفتاد.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان نميدونم اينجا جاش هست يا نه اگه اينجا جاش نيست به بزرگي خودتون ببخشيد اما .....

همين الان يه سايت سه قسمت مجموعه 26 قهوه تلخ رو براي دانلود گذاشته و بنده خودمم براي اولين بار اين فصل از سريال دانلود كردم ( قبلا نسخه اصل رو ميگرفتم ) و همه چيز هم درست و بود و اوكي فقط ميخوام بدونم الان مجموعه 26 اومده تو پخش خونگي يا نه ؟؟؟ يعني نسخه فيزيكي الان وجود داره ؟؟؟

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
دوستان نميدونم اينجا جاش هست يا نه اگه اينجا جاش نيست به بزرگي خودتون ببخشيد اما .....

همين الان يه سايت سه قسمت مجموعه 26 قهوه تلخ رو براي دانلود گذاشته و بنده خودمم براي اولين بار اين فصل از سريال دانلود كردم ( قبلا نسخه اصل رو ميگرفتم ) و همه چيز هم درست و بود و اوكي فقط ميخوام بدونم الان مجموعه 26 اومده تو پخش خونگي يا نه ؟؟؟ يعني نسخه فيزيكي الان وجود داره ؟؟؟
قهوه تلخ خودش تاپیک جدا داره.نسخه ی فیزیکی باید باشه که واسه دانلود بیاد.پس حتما هست.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
دکستر
یکی از نقاط مثبت این سیزن اینه که این روند قتل های فرعی کنار گذاشته شده و 100% سریال رو داستان اصلی مانور میده. واقعا رو اعصاب بودن.
بدترین کار هم برای ایجاد هیجان اینه که دکستر تهدید به مرگ بشه. این خیلی تابلو هست که دکستر نمی میره.به نظرم بهتر هست که شخصیت هایی مثل دب و باتیستا تو خطر قرار بگیرن. لااقل زنده موندشون 50-50 میشه!

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
این اپیزودـه دکستر :D

ماجرای دبرا و دسکتر که از سیزن 4 رفرنس های کوچک یه سری داشتش و من خودم زود تر انتظار داشتم بازتر بشه ولی الان خیلی یهویی شدش.
بعد ترویس چرا بعد از این که اتیش زد اون اتاقه رو که معطل کنه کوین رو مثل ادم نکشت باتیستا رو با یه گلوله واقعا سواله. اخرشم قطعا کسی انتظار نداشت دکستر کشته بشه ولی یهو ببینیم اون ور آب صحیح و سالمه یکم بی مزه بود...

ولی کلا به اندازه کافی بازیها تو این قسمت عالی بودن و هیجان داشتش اپیزود که این چندتا نکته رو بشه بخشید :D

خوب نکشتش که اون برای نجات دادن باتیستا مجبور باشه کامل آتیشو خاموش کنه دیگه

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
به نظر من که خیلی سخت میگیری !:dدرسته اون فلشبکها یکم بی خود بود اما تو همونها هم اتفاقی افتاد که من اصلا فکرشو نمیکردم.این سه چهار اپیزود آخر با این بکش بکش ها خیلی ریتم داستان رو عوض کرد.من الان نمیدونم فصل دیگه قراره چی بشه! اگر همینجا داستان تموم میشد هم اتفاقی نمیفتاد.
سخت می گیرم چون از سریال های مورد علاقه م همیشه خیلی بیشتر انتظار دارم و باید بهتر بشن سیزن به سیزن مثل Justified و Treme و SoA و ...
برای سیزن بعدی هم گفتن داستان 16 ماه می ره جلو و از ابتدای 1923 تا انتهاش رو شامل می شه و به قدرت رسیدن آل کاپون رو بیشتر نشون می ده و یه شخصیت جوون جدید هم به داستان اضافه می شه
راستی اون حرکت آخر مارگارت هم خیلی بی مزه بود
کلا هر چی خط داستانی جیمی خدا بود تو این سیزن خط داستانی مارگارت و مخصوصا ون آلدن بی خود بود یعنی شایدم خوب اما پرداختش به دل من ننشت
این هفته ای که میاد Dexter و Homeland و Misfits هم تموم می شن باید دید اینا چی کار می کنن

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
لیست GG امسال چقدر احمقانه بود. یعنی خیلی وقته که دیگه ثابت شده این سطح شعور رو فقط از داورای GG میشه انتظار داشت.... سریال های فوق العاده مثل Justified و Breaking bad و sons of anarchy و ... رو ول کردن بجاش Boss و American Horror story رو نامزده کردن که واقعا خنده داره. استیو کرل و Office رو هم کاملا بیخیال شدن .

بهترین کمدی های سال ( Louie , Community , Sunny in Philadelphia ) رو حذف کردن و بجاش New Girl رو نامزد کردن. سریالی که بینهایت لوسه و اون موسیقیش گوشت تن آدمو میریزونه.
البته از گلدن گلوب ــه Glee پسند بیشتر از این نمیشه انتظار داشت.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
میگم این Game of thrones عجب چیزیه فصل جدیدش کی میاد کسی میلونه?

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
حالا ببینید کی گفتم. اگه هریسون رو نکشتن! :d حالا جدی فکر کنم یه اتفاق بد آخر فصل میفته. چون سازنده ها قول یک تراژدی مثل آخر فصل 4 رو داده بودن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر