NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,826
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر خوب بود قسمت ۷ وانداویژن
از یه طرف دوس دارم قسمتای آخرش رو طولانی‌تر کنن از یه طرف دیگه میگم شاید به کیفیتش صدمه بزنه. در کل تمام این ۷ قسمت برای من عالی بودن و یکی از بهترین سریالای کوتاهی هست که ساخته شده بدون شک. ببینیم در ادامه چی پیش میاد

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
چقدر خوب بود قسمت ۷ وانداویژن
از یه طرف دوس دارم قسمتای آخرش رو طولانی‌تر کنن از یه طرف دیگه میگم شاید به کیفیتش صدمه بزنه. در کل تمام این ۷ قسمت برای من عالی بودن و یکی از بهترین سریالای کوتاهی هست که ساخته شده بدون شک. ببینیم در ادامه چی پیش میاد
از نوسان امتیازاتش میشه برق تولید کرد :D
روز اول که تعداد رای ها کم بود بالای 9 بود بعد از قسمت سوم زیر 8 بود(اگه اشتباه نکنم 7.8 بود) بعد از قسمت 7 شده 8.2
کلا اگه دو قسمت اولش وجود نداشت خیلی بهتر بود

دوستان میتونید برام چند تا سریال کمدی در حد فرندز معرفی کنین به ترتیب امتیاز از بالا به پایین
هیچی فرندز نمیشه گرچه اما دیگه چاره ای نیست اگه یه زمان اتفاقی بیفته که حافظم رو از دست بدم بخاطر سریال فرندز ازش استقبال می کنم D :
Big bang theory
How i met your mother
Modern family
Brooklyn Nine-Nin
The IT Crowd
Blue Mountain State البته این یکی در سبک american pie هست :D

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,826
نام
نـــــــویـــــــــد
کلا اگه دو قسمت اولش وجود نداشت خیلی بهتر بود

من همون ۲قسمت رو هم دوس داشتم :D
خیلی فضای خوبی داشت و حس خوبی میداد. یه چیز کاملا جدید بود تو دنیای مارول. اون حس کنجکاوی رو ایجاد میکرد توی مخاطب که در ادامه میخواد چی بشه. مثل تریلرایی که قبل از ریلیز میدیدیم. اصن نمیشد فهمید چی به چیه. این قسمت ۷ هم کنار اتفاقات جدی که داستان رو پیش میبردن‌، اون حالت مصاحبه کردنشون خیلی جالب بود.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
من همون ۲قسمت رو هم دوس داشتم :D
خیلی فضای خوبی داشت و حس خوبی میداد. یه چیز کاملا جدید بود تو دنیای مارول. اون حس کنجکاوی رو ایجاد میکرد توی مخاطب که در ادامه میخواد چی بشه. مثل تریلرایی که قبل از ریلیز میدیدیم. اصن نمیشد فهمید چی به چیه. این قسمت ۷ هم کنار اتفاقات جدی که داستان رو پیش میبردن‌، اون حالت مصاحبه کردنشون خیلی جالب بود.
چند قسمت اول به سبک سیتکام های دهه 50 و 60 بود قسمت 7 هم به سبک modern family بود، یه مرور روی سبک کمدی از 1950 تا 2020 انجام دادن

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
چند قسمت اول به سبک سیتکام های دهه 50 و 60 بود قسمت 7 هم به سبک modern family بود، یه مرور روی سبک کمدی از 1950 تا 2020 انجام دادن
قسمت 7 که خود The Office بود...مخصوصا تیتراژ اولش.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
لعنت بهت اینترنت... این جو اسپویل کنی که دور واندا ویژن اتفاق افتاده بنظرم برای من اقلا بی سابقه بوده.

هر سایت خارجی/ایرانی/یوتوب میرم عکس از سوپرایز ها میفرسته. تیتر میزنن felany revealed! WANDAVISION FELAN FELAN FELAN. FELAN GUY FELANED :|
اه واقعا شلنگ گرفتن به تجربه بقیه ~X( :|

منم مجبور شدم به شروع سریال. فعلا 4 اپیزود دیدم ولی یسری اسپویل شده برام دیگه :| حس میکنم تا حدی داستانو فهمیدم :( از طرفی میخوام اروم برم که هفته اخر تو امپاس منتظر نمونم. از طرفی از ترس اسپویلرا واقعا نمیتونم یک نت درست حسابی برم :|
3 اپیزود اول واقعا معرکه بود. حس سیتکامیشونو واقعا دوست داشتم :D واقعا عاشقش شدم :D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر