Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,484
نام
سپهر
دوستان چندتا مینی سریال خوب معرفی کنید
فرقی نمیکنه چه ژانری باشه .ممنون

Sharp objects
Seven Seconds
Maniac
Mad Dogs US
Harper island
Gracepoint
Queen gambit
angles of America
Mosaic
Show me a hero
the corner
generation kill
the pacific
the looming tower
carlos
the miniaturist
collateral
godless
good lord bird
the prisoner

• Like
Reactions: Alkazar and dr.ice

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
دوستان چندتا مینی سریال خوب معرفی کنید
فرقی نمیکنه چه ژانری باشه .ممنون
terror
sharp objects
devs
پاتریک ملروز
night manager
defending jacob
counterpart
band of brothers
punisher هم کلا 2 فصله
undoing
چرنوبیل
true detective فصل یکش
queen's gambit
11.22.63

• Like
Reactions: dr.ice

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,484
نام
سپهر
The Night Manager رو جا انداختی

ندیدم. چیزایی که دیدم رو نوشتم.

بعضی سریال ها مثل همین The Night Manager یا هانیبال هستند که سازندگان هنوز تکلیفشان با خودشان مشخص نیست که آیا قصد تولید ادامه سریال را دارند یا نه؟ بارها میخواستم همین نایت منیجر رو نگاه کنم؛ حتی از خود شبکه بی بی سی با دوبله فارسی یا دانلودی ولی مدام خبرهای ضد و نقیضی پیرامون تمایل سازنده به تولید فصل دوم می شنوم که این بلاتکلیفی های طولانی، قطعا دوست ندارم که سریالی پس از گذشت 4 5 سال یک فصل بیرون بیاید. همین هانیبال را هم همچنان نامشخص است؛ می شینی نگاه میکنی به امید دیگه تموم شده بعد فرداش میزنن که سازنده اش میخواد فصل جدیدشو بسازه. سر همین Luther هم که هر فصلش سه یا چهار سال بعد میاد و تکلیف نامشخص هست. هیچ وقت به سراغ سریال هایی که از سوی شبکه و روسایش بیانیه نداده اند که کار به طور رسمی ساخته نمی شود یا می شود، نمی روم. فرض کن یه جورایی شبیه Development in Hell بازی های رایانه ای می ماند. واقعا طرفداران تویین پیکس چطوری 25 سال صبر کردند تا فصل سوم رو ببینند؟! خداشکر انتظارمون به اندازه سنمون قد نداد.

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
ندیدم. چیزایی که دیدم رو نوشتم.

بعضی سریال ها مثل همین The Night Manager یا هانیبال هستند که سازندگان هنوز تکلیفشان با خودشان مشخص نیست که آیا قصد تولید ادامه سریال را دارند یا نه؟ بارها میخواستم همین نایت منیجر رو نگاه کنم؛ حتی از خود شبکه بی بی سی با دوبله فارسی یا دانلودی ولی مدام خبرهای ضد و نقیضی پیرامون تمایل سازنده به تولید فصل دوم می شنوم که این بلاتکلیفی های طولانی، قطعا دوست ندارم که سریالی پس از گذشت 4 5 سال یک فصل بیرون بیاید. همین هانیبال را هم همچنان نامشخص است؛ می شینی نگاه میکنی به امید دیگه تموم شده بعد فرداش میزنن که سازنده اش میخواد فصل جدیدشو بسازه. سر همین Luther هم که هر فصلش سه یا چهار سال بعد میاد و تکلیف نامشخص هست. هیچ وقت به سراغ سریال هایی که از سوی شبکه و روسایش بیانیه نداده اند که کار به طور رسمی ساخته نمی شود یا می شود، نمی روم. فرض کن یه جورایی شبیه Development in Hell بازی های رایانه ای می ماند. واقعا طرفداران تویین پیکس چطوری 25 سال صبر کردند تا فصل سوم رو ببینند؟! خداشکر انتظارمون به اندازه سنمون قد نداد.
شما بشینید ببینید . سریال که به نظر تموم شده است . یعنی حتی بخوان ادامه ای هم بسازن حالت آنتولوژی پیدا می کنه . هرچند تا جایی که من می دونم کتاب منبع سریال تک جلدی بوده و سری ادامه دار نبوده . نویسنده اش هم که امسال فوت کرد . پس عملا سریال تموم شده.

• Like
Reactions: saeed_sg

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
تریلر The Falcon and The Winter Soldier:

hxxps://www.youtube.com/watch?v=IWBsDaFWyTE

تریلر که ... meh (متاسفانه واژه فارسی درخوردش رو نمی تونم به کار ببرم :D)
البته از دو تا از meh ترین کارکتر های MCU در کنار همن انتظار بیشتر از این نمی ره :D
الاخصوص Falcon که به نظرم در کنار Hawkeye و War Machine چرت ترین کارکتر های MCU رو تشکیل می دن
شایدم من خیلی جبهه گیرم ولی امیدی به این ندارم. بعد از طوفان WandaVision آقا Loki مطمئنم می ترکونه :D

ین فالکون شیلد که کاپتان او می گیره دستش آدم کهیر می زنه

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
تریلر The Falcon and The Winter Soldier:

hxxps://www.youtube.com/watch?v=IWBsDaFWyTE

تریلر که ... meh (متاسفانه واژه فارسی درخوردش رو نمی تونم به کار ببرم :D)
البته از دو تا از meh ترین کارکتر های MCU در کنار همن انتظار بیشتر از این نمی ره :D
الاخصوص Falcon که به نظرم در کنار Hawkeye و War Machine چرت ترین کارکتر های MCU رو تشکیل می دن
شایدم من خیلی جبهه گیرم ولی امیدی به این ندارم. بعد از طوفان WandaVision آقا Loki مطمئنم می ترکونه :D

ین فالکون شیلد که کاپتان او می گیره دستش آدم کهیر می زنه
من خودم این سریال رو به خاطر ویلین های احتمالی اش می بینم. وگرنه دو تا کاراکتر اصلی سریال تو دیوارن

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
اینجا کسی The Komisky Method رو می‌بینه؟ :D
کمدی خوبی داره. قهقهه نمی‌زنید پاش، ولی کمدی خوب داره.
دو تا بازیگر کله گنده و قدیمی هالیوود هم نقشای اصلی‌اش رو دارند، مایکل داگلاس و آلن آرکین.
یکی‌شون مدرس بازیگریه و اون یکی یک ایجنت بازنشسته بازیگری.
قصه پیری و مشکلا پیری و... است.
من که خوشم اومد.
دو فصلِ 8 قسمته، هر قسمت 25 دقیقه.

81L8chEYzPL._RI_.jpg

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
fargo فصل اولشو دیدم بد نبود
ولی خوبم نبود
این که همش تو برفه رو مخه
تریلر فصل های دیگشم نگاه کردم جالب نبود به جز فصل 4
کلا فعلا منصرف شدم از سریال دیدن

• Wow
Reactions: hitman68

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
اینجا کسی The Komisky Method رو می‌بینه؟ :D
کمدی خوبی داره. قهقهه نمی‌زنید پاش، ولی کمدی خوب داره.
دو تا بازیگر کله گنده و قدیمی هالیوود هم نقشای اصلی‌اش رو دارند، مایکل داگلاس و آلن آرکین.
یکی‌شون مدرس بازیگریه و اون یکی یک ایجنت بازنشسته بازیگری.
قصه پیری و مشکلا پیری و... است.
من که خوشم اومد.
دو فصلِ 8 قسمته، هر قسمت 25 دقیقه.

View attachment 194425
درام کمدی جالبیه .بازی دو نقش اصلی فوق العاده است . یک رگه ای از صفا و صمیمیت و سادگی توش موج میزنه. به قول شما قهقه نمی زنیم ولی جذب می کنه و حال رو خوب می کنه .

• Like
Reactions: Alkazar

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
سلام
۳ تا از بهترین سریال هایی که تاحالا دیدی و ۳ تا از فاجعه ترین هایی که دیدی رو میشه نام ببری لطفا؟
نمیدونم منظورت قضاوت کردن منه یا واقعا میخوای علایقمو بدونی؟:D حالا
3 تا از سریالایی که عمیقا باهاشون حال کردم:
Mad Men
Boardwalk Empire
GOT

3 تا از سریالایی که اصلا خوشم نیومد:
Hannibal
Jessica Jones (بیشتر بخاطر tennant)
Queen's Gambit

چند تا نکته: من نگاه صفر و صدی ندارم و صرفا احساس کلی خودمو راجع به این سریالا گفتم. مثلا همونطور که قبلا گفتم production design همین Queen's Gambit واقعا ارزشمند بود و لذت بردم. یا بازی میکلسن تو هانیبال لذت بخش بود.
یه مورد دیگه اینکه چون گفتی 3 تا من فقط بالاییا رو گفتم:D وگرنه من از اینام خیلی خوشم اومد: House of Cards, Prison Break, Chernobyl, Band of Brothers, Crown, Wire و خیلیای دیگه. از اونطرف مثلا از Mr. Robot خوشم نیومد ولی میخوام یبار دیگه ببینمش چون احتمال میدم نظرم عوض بشه.
این آخریا یه سریال گمنام دیدم خیلی باب میلم بود کاملا سلیقه مو راضی کرد: Godfather of Harlem. کلا از اینجور فیلم و سریالای آدم بزرگی گانگستری که رسمی لباس میپوشن و بچه بازی و تینیجری بازی ندارن و شلوغ بازی الکی هم درنمیارن و تند تند سیگار میکشن خوشم میاد:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: barneysawyer

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
نمیدونم منظورت قضاوت کردن منه یا واقعا میخوای علایقمو بدونی؟:D حالا
3 تا از سریالایی که عمیقا باهاشون حال کردم:
Mad Men
Boardwalk Empire
GOT

3 تا از سریالایی که اصلا خوشم نیومد:
Hannibal
Jessica Jones (بیشتر بخاطر tennant)
Queen's Gambit

چند تا نکته: من نگاه صفر و صدی ندارم و صرفا احساس کلی خودمو راجع به این سریالا گفتم. مثلا همونطور که قبلا گفتم production design همین Queen's Gambit واقعا ارزشمند بود و لذت بردم. یا بازی میکلسن تو هانیبال لذت بخش بود.
یه مورد دیگه اینکه چون گفتی 3 تا من فقط بالاییا رو گفتم:D وگرنه من از اینام خیلی خوشم اومد: House of Cards, Prison Break, Chernobyl, Band of Brothers, Crown, Wire و خیلیای دیگه. از اونطرف مثلا از Mr. Robot خوشم نیومد ولی میخوام یبار دیگه ببینمش چون احتمال میدم نظرم عوض بشه.
این آخریا یه سریال گمنام دیدم خیلی باب میلم بود کاملا سلیقه مو راضی کرد: Godfather of Harlem. کلا از اینجور فیلم و سریالای آدم بزرگی گانگستری که رسمی لباس میپوشن و بچه بازی و تینیجری بازی ندارن و شلوغ بازی الکی هم درنمیارن و تند تند سیگار میکشن خوشم میاد:D
اتفاقا حدس میزدم که اول اینطوری فکر کنی :D:D:D اما حقیقتا نه اینطور نیست یعنی من به شخصه دوست دارم علایق و نظرات مختلف و بخونم و خب ممکنه آدم از همین نظرات گوناگون و مثبت و منفی هم بلاخره چیزایی یاد بگیره که خب این با ارزش هست

Queen's Gambit و دارم میبینم احساس میکنم از قسمت سوم به بعد یکم افتاد تو سرازیری نمیدونم چرا

و نوشتی GOT :D حتی با وجود سیزن های آخر همچنان برات جز بهترین هاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• PXG
  • XMohsen
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر