mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
خب سریال Two and a half men رو هم دیدم.

179716

سریال خنده دار و جذاب شروع شد و هر فصلی که میگذشت بیشتر ازش لذت میبردم، نقطه اوج سریال فصل 6 و مخصوصا اپیزودهای The Mooch at the Boo و Thank God for Scoliosis بودند که به معنی واقعی فرش رو گاز زدم از خنده!
اما وقتی فصل هفت شروع شد جذابیت به مقدار قابل توجهی ازش کم شد. با توجه به تجربه سریالیه پیشین من از چاک لور یعنی big bang theory و همچنین نوع کمدی و شخصیت ها پیش بینی میشد که سریال به ورطه تکرار بیفته ولی انتظار نداشتم قبل رفتن چارلی شین این اتفاق بیفته.
در شروع فصل نهم و اومدن اشتون کوچر به مقدار خیلی کمی امیدوار شدم ولی این امیدواری دوامی نداشت و از اپیزود چهارم یا پنجم تا آخر سریال یه مرور سریعی رفتم تا برسم به اپیزود پایانی بخاطر اینکه تو یه جایی خوندم چارلی شین برمیگرده واسه یه حضور افتخاری.
اپیزود پایانی رو هم دیدم و با کمال تعجب دیدم اثری از چارلی شین نبود!

در انتها باید بگم شخصیت مورد علاقم "جیک" تو فصل های نخستین بود. یه پسر بچه بامزه، خنگ و حاضر جواب که خیلی منو خندوند...علیرغم اینکه فصل های آخر حضورش دیگه به بامزه گیه کوچیکیش نبود. شاید با مامان بزرگ اِوِلین هم عقیده باشم که میگفت "he is not cute anymore"
همچنین داستان اون لباس سربازی یا غیبتش تو چند فصل آخر که نفهمیدم برای چی بود!

وقتی داشتم تو لیست بازیگرا و حواشی زیاد سریال میچرخیدم فهمیدم بازیگر نقش "برتا" همین ماه پیش بر اثر عوارض ناشی از سکته قلبی فوت کرده... خدا رحمتش کنه.

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
سر mob city هم عصبانی شدم. خیلی خوب بود لامصب!
وای mob city عجب چیزی بود.
چه پایان فوق العاده ای داشت فصل اولش، خیلی حیف شد.

به جز mob city من سریال Carnivale از HBO رو هم دوستش داشتم. نمی دونم کسی دیده یا نه، دو فصل ازش اومد و کنسل شد به دلیل هزینه تولید بالا...

• Like
Reactions: TheGodfather

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
اومدم دوباره مراتب علاقه ی خودم رو به سریال Dark ابراز کنم! و بگم که بعد از چند روز هنوزم میرم تو فکر سریال و عجب سریال خوبی بود. هنوز شخصیت های فیلم ، عواقبشون و اتفاقات داستان ذهنم رو شدیدا درگیر خودشون کرده. جالب این بود که سریال رو با اصرار یکی و با اکراه شروع کردم! ولی سریع فاز سریال رو گرفتم و این شد که توی این دوران دیدن سریال یکی از لذت های زندگیم شد! :D کم پیش میاد اینطور یک سریال بگیرتم:D
پ.ن:

5DFC72E7-BEEE-4DF5-AF9F-7D4815C3151E.jpeg

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,142
نام
پویان
سلام
این film2media سر در سایتش زده تابع قوانین فیلان.
الان فیلماش سانسور میشه؟ کسی تجربه دانلود داشته ازش؟
سریالاش چی؟ من Boardwalk Empire رو میخوام ازش دانلود کنم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
آقا فقط منم فک میکنم the mandalorian خیلی شبیه Doctor who هست؟ :D حس میکنم تنها فرق خیلی عمده ای که داره اون داستان خاصی نداشت دستشون باز بود هر اپیزود یک چیز جدید بنویسن، اینجا هم که هر اپیزود تقریبا داستان جدیدی رو دنبال میکنن اما مجبورن رو خط اصلی داستان پیش برن. البته بماند این چندین برابر خوش ساخت تره سر بودجه بیشتر، قشنگ با سینما برابری میکنه.
امیدوارم به این زودیا تمومش نکنن، تا اینجا خیلی لذت بخش بوده برام.

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
334
بچه ها چند تا سریال خوب و جذاب معرفی می کنید ؟
برا خانواده میخوام
مسايل اخلاقی اونقدر مهم نیست ولی دیگه در حد فیلمای لارس ون تیر نباشه :D
بیشتر اینکه ادم رو جذب کنه مهمه ارزش سینماییش اونقدر ملاک نیست
24 و Money Heist و Killing و Prison Break اینا رو دیدن و یه چیزی هم تو همین مایه ها میخوام
ممنون

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
بچه ها چند تا سریال خوب و جذاب معرفی می کنید ؟
برا خانواده میخوام
مسايل اخلاقی اونقدر مهم نیست ولی دیگه در حد فیلمای لارس ون تیر نباشه :D
بیشتر اینکه ادم رو جذب کنه مهمه ارزش سینماییش اونقدر ملاک نیست
24 و Money Heist و Killing و Prison Break اینا رو دیدن و یه چیزی هم تو همین مایه ها میخوام
ممنون

بدون ترتیب

Safe
See
Stranger Things
The Handmaid's Tale
The 100
The Blacklist
Breaking Bad
Chernobyl
Person of Interest

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,506
فارگو فصل 4 رو دیدم. خیلی معمولی بود. به نظرم باید بعد از فصل یک دیگه نمیساختنش. ولی هر سری بازیگرای خوبی رو میارن باز ما وسوسه میشیم ببینیم :D

• Like
Reactions: saeed_sg

navid+267

عضو جدید
Apr 23, 2019
1
فارگو فصل 4 رو دیدم. خیلی معمولی بود. به نظرم باید بعد از فصل یک دیگه نمیساختنش. ولی هر سری بازیگرای خوبی رو میارن باز ما وسوسه میشیم ببینیم :D
فصل 4 تا قسمت 5 6 داشت خیلی خوب پیش میرفت ... قسمت 7 به بعد خراب کرد.
-----
شخصیت منفیای فارگو بینظیره ولی خداییش .

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
فعلا Black Mirror رو چند وقتیه شروع کردم خرد خرد میبینم ... دیشب قسمت سوم فصل سومش رو دیدم.
تا اینجا خیلی لذت بخش بوده، البته قسمت 4 جذبم نکرد تقریبا از اواسطش یهو از دست دادم که چه اتفاقاتی افتاد و در کل بعد اون قسمت طوفانی سومش، چنگی به دل نزد. (البته نقد ها کاملا نسبت به این قسمت خوب و بشدت تحسین کننده بود )
بریم ببینیم در ادامه چه میکنه.

کسایی که مثل من دایال آپ وارانه سریال میبینند :D گزینه خوبیه.
خوبیش اینه که هر قسمت کاملا جدا با سایر قسمت هاشه.

من فصل دومش رو هم خیلی خوشم اومد.
فصل سه و چهار رو ندیدم ولی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر