saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دارم سریال ۲۴ رو میبینم فصل اولشم می خواهم بدونم کدوم فصل هاش خوبه ببینم و بعدش اگه یه فصلی ضعیف بود رد کنم چیزی از دست میدم؟؟
حقیقتا، هیچ فصلش ضعیف نیست! فصل پنجم، هفتم، هشتم و نهم بهترین فصل های سریال هستند.
چندوقت پیش سریال جک رایان رو دیدم، شخصیت جک رایان حداقل برای من برام دقیقاً یادآور یه نسخه سوسول از جک باور 24 بود که اتفاقاً دکتری(!!!) هم داره :| (هرچند که ممکنه شباهت خاصی هم توشون نباشه).
سریال 24 پرفکت نیست. ولی برای من از جک رایان (که هر اپیزود بیش از 10 میلیون دلار هزینه برداشته) بیشتر حال میده ، احیاناً اگه برا چاله و چوله های سریال شل کنید سرگرم کننده خواهد بود (مخاطب هدف و موضوعش مشخصه) ، ابایی از غافلگیر کردن مخاطب و حذف شخصیت های داستان نداره. سیستم روایت داستان هم که هر اپیزود یک ساعت از یک روزه جالبه ، هرچند ممکنه بعضی ها ارتباط نگیرند. از معدود سریالایی هم هست که به چین گیر میده و از خجالت چین درمیاد.:)) من ندیده بودم اینجوری یا دقت نکردم.:)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
اگه فصل شش رو نبینم مستقیم برم هفت چیزی رو از دست میدم؟؟

کلا میخوای بری تو فاز اسکیپ؟! دلیل اینکه فصل ششم رو ذکر نکردم، چون کمی از دایره واقعیت به دور هست و یه مقدار پس از ارضای روحی فصل پنجم سریال، این فصل کمی تو رو ممکنه ناامید کنه. اصلا و ابدا به این معنی که اسکیپ کنی نیست! جک بائرش همچنان جذاب است. سریال طولانی است و اگه واقعا حوصله نداری (در خوره بودن نیستی که یک سریال رو در ظرف یک الی 4 هفته تموم کنی) یه سریال شبه 24 دیگر را بهت پیشنهاد میدم.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اگه فصل شش رو نبینم مستقیم برم هفت چیزی رو از دست میدم؟؟
فصل شش تموم شه، فصل هفت بنظرم بهتر میشه. ضمناً فصل هفتم یه Prequel داره به اسم Redemption.
یه سریال شبه 24 دیگر را بهت پیشنهاد میدم.
چی در چنته داری مارکو؟ :D
=====
خوبه تو تی وی تایم فالووم کردی! هرچی که اونجا تو لیستم می بینی قابل تحمل، تامل، برجسته و درگیرکننده هستند.
آره تازه دیروز فالوت کردم. :D barneysawyer هم پیدا کردم.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
فصل شش تموم شه، فصل هفت بنظرم بهتر میشه. ضمناً فصل هفتم یه Prequel داره به اسم Redemption.

چی در چنته داری مارکو؟ :D

خوبه تو تی وی تایم فالووم کردی! هرچی که اونجا تو لیستم می بینی قابل تحمل، تامل، برجسته و درگیرکننده هستند.

• Like
Reactions: saeed_sg

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
24 بعد عملیات 11 سپتامبر ساخته شده در نوع خودش تک هست مامور مخصوص عملیات ضد تروریست تو امریکا خیلی ها با 007 مقایسش میکردن دوستان که میگن زیادی میهن پرستی هست اصلا موضوع در باره یک سرباز میهن پرست هست در ضمن کم خائن امریکایی هم توش نیست سریال الان را نمیدونم ولی زمان خودش ادرنالین خالص بود حتی یادمه یک بار برای طرفدارای سریال همه سریال را یکسره پخش کردن و یک نفر موفق شد تمام فصل ها را پشت هم ببینه اگر حوصله دیدنش را ندارید همون جک رایان را ببینید که دو فصل کوتاه هست ولی در کل تو ژانر خودش عالی هست

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
24 بعد عملیات 11 سپتامبر ساخته شده در نوع خودش تک هست مامور مخصوص عملیات ضد تروریست تو امریکا خیلی ها با 007 مقایسش میکردن دوستان که میگن زیادی میهن پرستی هست اصلا موضوع در باره یک سرباز میهن پرست هست در ضمن کم خائن امریکایی هم توش نیست سریال الان را نمیدونم ولی زمان خودش ادرنالین خالص بود حتی یادمه یک بار برای طرفدارای سریال همه سریال را یکسره پخش کردن و یک نفر موفق شد تمام فصل ها را پشت هم ببینه اگر حوصله دیدنش را ندارید همون جک رایان را ببینید که دو فصل کوتاه هست ولی در کل تو ژانر خودش عالی هست

جک رایان برای فصل سوم تمدید شده. فصل اول گل سرسبد فصل جوایز بود اما فصل دوم سریال پوکید. همچنان 24 جذاب هست. جدا از جک بائر، آن شخصیت هایی هستند که ناگهان از پشت خنجبر می زنند! می گفتند که سریال یکی از خشن ترین سریال های تمام دوران شبکه های عمومی آمریکا بوده تا اینکه سریال Following اومد و این لقب را از این گرفت. حیف اون سریال فاکس کنسل کرد. همزمان با هانیبال کنسل شد و بسیار مشتاقم که فصل چهارمی هم در کار باشد. شخصیت هاروی دست کمی از جک نداشت!

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
جک رایان برای فصل سوم تمدید شده. فصل اول گل سرسبد فصل جوایز بود اما فصل دوم سریال پوکید. همچنان 24 جذاب هست. جدا از جک بائر، آن شخصیت هایی هستند که ناگهان از پشت خنجبر می زنند! می گفتند که سریال یکی از خشن ترین سریال های تمام دوران شبکه های عمومی آمریکا بوده تا اینکه سریال Following اومد و این لقب را از این گرفت. حیف اون سریال فاکس کنسل کرد. همزمان با هانیبال کنسل شد و بسیار مشتاقم که فصل چهارمی هم در کار باشد. شخصیت هاروی دست کمی از جک نداشت!
اره سریال جایزه بیاری نبود خشونت بنظرم کم هم بود خودمم تعجب کردم میگفتند خشونت زیاد شاید بخاطر پخش در بین شبکه های پخش ازاد امریکا بوده چون شبکه کابلی خیلی خشونتش سریالاش بالاتر بود

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فالووینگ دو فصل اولش عالی بود ولی دقیقا تو فصل سوم راهی رو رفت که خیلی از بازی های جدید میرن . برای مرعوب کردن و سورپرایز کردن بیننده دیگه دست به هر حرکت ممکنی میزدن . و خب به نظرم کاراکتر جو کرول و رایان هاردی تنها کاراکتر های جذاب سریال بودن . بقیه کاراکتر ها خیلی رو مخ بودن.

• Like
Reactions: saeed_sg

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
134
نام
رامین
سلام
دوستان من 5 قسمت از وایر رو دیدم. آیا سریال قرار هست همینطور یکنواخت ادامه پیدا کنه؟
این قسمت ها هم سر تعریفایی که از سریال میشه تحمل کردم که شاید به یک جایی برسه ولی تا اینجای کار سریال حتی یک سوال کوچیک هم توی ذهنم به وجود نیاورده که برای فهمیدنش ادامش بدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر