trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
۳ ایپزود سریال «احتمالا پشم افکن» Raised by Wolves در دسترس قرار گرفت!:D
درود
قسمت اول سریال یه حس عجیبی در موردش داشتم که یه لحظه دلم خواست دیگه ادامه اش ندم اما هر چی بیشتر گذشت ، بیشتر جذبش شدم و داستان تا این جار کار خوب روایت شده - چند تا سوال خوب توش بوجود اومده که باید ببینیم چطوری میخوان جواب بهش بدن
----------------

ما که رفتیم The Wire رو دانلود کنیم . ببینیم سریال خوب دیدن بعد از مدت ها چه مزه ای میده

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
درود
قسمت اول سریال یه حس عجیبی در موردش داشتم که یه لحظه دلم خواست دیگه ادامه اش ندم اما هر چی بیشتر گذشت ، بیشتر جذبش شدم و داستان تا این جار کار خوب روایت شده - چند تا سوال خوب توش بوجود اومده که باید ببینیم چطوری میخوان جواب بهش بدن

مرسی دوست عزیز.

سریال و دارم فعلا دارم دانلود می کنم، ۱ ماه قراره آمازون ما رو با The Boys سرگرم کنه.:D

بعد از The Boys، میرم سراغ Raised by Wolves :D

• Like
Reactions: trainer

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
خب، ۳ قسمت The Boys رو هم دیدیم.

اوضاع قراره خیلی پیچیده بشه!:D

خوشمان آمد.\m/

خیلی خوبه این کارل اربن لعنتی!:x:D
من بیشتر با هوملندر حال میکنم. امیدوارم توی کلیت فصل به حاشیه نره.

• Like
Reactions: Jill-Valentine

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
بشین The Wire ببین سریال رو دستش نی البته اگه هنوز ندیدی :D
برای من با اختلاف بهترین سریاله. شخصیت پردازی به شدت قوی و عالی با بازیگرای فوق‌العاده که همشون بهترین بازیشونو گذاشتن واسه این سریال. هر سیزن به بهترین شکل به لایه‌های اجتماعی و مشکلات بالتیمور میپردازه و خیلی راحت با تک‌تک بازیگرا ارتباط میگیری. یه خوبی که داره اینه که به تمام شخصیتا خیلی خوب و کامل میپردازه. تو طول سریال حس نمیکنی یکی تو حاشیس یا مهم نی. شخصیت مورد علاقم عمر و استرینگل‌بل :D
کلا صحبت در مورد این سریال رو خیلی دوس دارم. لعنتی حرف نداره
ممنون گذاشتم برا دانلود
مستر ربوت خوبه؟گذاشتمش برا دانلود
جند تا دیگه معرفی کنی ممنون میشم

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
مرسی دوست عزیز.

سریال و دارم فعلا دارم دانلود می کنم، ۱ ماه قراره آمازون ما رو با The Boys سرگرم کنه.:D

بعد از The Boys، میرم سراغ Raised by Wolves :D
این The Boys چیست که عالم همه دیوانه او شدن ؟

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim

یه اکشن ابرقهرمانیه؛ اما نه اون چیزی که این روزها همش داریم این ور و اون ور در موردش میشنویم!:D

به طور مثال، سریال خشونت بسیار زیادی داره؛ چیزی تو هیچکدوم از آثار ابرقهرمانی وجود نداره.

راستی، سریال براساس کامیک های به همین نام ساخته شده و به نوعی میشه گفت parody قهرمانی های معروف کمپانی دی سی هست؛ یه ذره هم مارول البته:D

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
کلیشه ای که از "ابر قهرمانا" تو ذهنمون جا افتاده بود رو خورد خاک شیر میکنه!!
اینجا "ابرقهرمانا" مثل سلبریتی های قدرتمند و مشهوری هستند که هرکدوم واسه خودش "برند" محسوب میشه.افرادی که در سیاهی و کثافت غرق شدن و از قدرتشون سواستفاده میکنن در حالی که وجهه زیباشون برای عموم مردم به نمایش درمیاد.......

ی نکته جالب: نویسنده کمیک، اول داستانشو برده بود پیش dc ولی چون سوپر هیرو هاش یک مشت عوضی بودن که از قضا شبیه سوپر هیرو های خود dc هم بودن ، طرحشو قبول نکردن چون نمیخواستن جلوه زیبای شخصیتاشون خدشه دار شه.
اصن سطح آیرونی عجیب بالاست :>

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
چقدر این سریال‌های تینیجری که چند تا نوجوون اند که ویژگی ابرقهرمانی دارند، زیاد شده.
The Umbrella Academy
Titans
Doom Patrol
The Boys
فرقی هم دارن با هم جدی؟
من خودم بعضی موقع ها دلم برا اون موقع که انقدر زیاد فیلم و سریال ابرقهرمانی نمیساختن تنگ میشه. :))
-
آمبرلا رو فصل اولش رو دوست نداشتم، ولی فصل دومش برام جالب بود.
-
the boys کلیشه برعکسِ ابرقهرمانیه! داستان داره برا تعریف کردن.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
The Boys به شدت کست عجیب و خفنی داره، طوری که آدم فکر می‌کنه داره کراس اوور بین سریالای آندرریتد خفن می‌بینه :D آخه کی فکرشو می‌کرد یه روزی کلانتر بنشی، گرچن You're The Worst، گاس فرینگ و کارل آربن دور‌ هم جمع بشن :D فصل بعدم که دین وینچستر بهشون می‌پیونده. فقط جای یه بازیگر بریتیش خفن خالیه که پیشنهاد من دیوید تننته :D

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
چقدر اسم The Boys میبینیم این روزا
بعد سوپرانوز حتما باید برم سروقتش ببینم چیه :D
در آینده خیلی بیشتر از این هم میشنوی!
سریال الان نماد و پرچمدار آمازون هست و بودجه سریال بیشتر شده و آمازون روش حساب ویژه باز کرده.
اگه نمیخواستی سوپرانوز ببینی میگفتم اول بویز ببین :D ولی سوپرانوز از واجبات هم واجب تره^:)^ و خوش به حالت که واسه اولین بار میبینیش...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر