u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
واقعا عاشقی بد دردیه
اخه چقد باید بخاطر کاترین لانگفورد سریال و فیلم چرت و پرت ببینیم؟

این سریال جدیدشو ندیدم خدا کنه حداقل قابل تحمل باشه

لنگفورد همون حضور تک فصلیش تو سریال 13 Reasons Why ترکوند و قلب خیلی ها را به دست آورد. بعد از حذفش دیدیم که سریال سر از فاضلاب شهری در آورد! Knives Out که فیلم نسبتا اوکیه، نقشش هم فیلم رو چرت نکرده که! سریال جدیدشو ندیدم. تینجیری میزنه ولی منتقدا گفتن از ویچر بهتره!
کاترین که خودش عشقه و شکی نیست.
ولی از همون13دلیل هم خوشم نیومد هرچند فصل اولش زیاد بد نبود.
یه فیلم دیگه داشت.درمورد یه پسرک گی که افتضاح بود.
این Knives Outکه خوب بود ولی حضورش کوتاه .
سریال جدیدشو گرفتم امشب شروع کنم به دیدن

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,481
نام
سپهر
واقعا عاشقی بد دردیه
اخه چقد باید بخاطر کاترین لانگفورد سریال و فیلم چرت و پرت ببینیم؟

این سریال جدیدشو ندیدم خدا کنه حداقل قابل تحمل باشه

لنگفورد همون حضور تک فصلیش تو سریال 13 Reasons Why ترکوند و قلب خیلی ها را به دست آورد. بعد از حذفش دیدیم که سریال سر از فاضلاب شهری در آورد! Knives Out که فیلم نسبتا اوکیه، نقشش هم فیلم رو چرت نکرده که! سریال جدیدشو ندیدم. تینجیری میزنه ولی منتقدا گفتن از ویچر بهتره!

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اینقدر دوستان با کمک VAR هوس اف کاردز مفت اوردن بالا که از حرکتشون خوشم نیومد. الانم که هیچ کس یه اپیزود از همان سریال ذکر نکردن!
اصلا بیشترین فراز و نشیب رو سر HoC داشتیم و هی تا دم حذف میرفت دوباره کامبک میزد :D...آخرم تا فینال اومد و چهارم شد.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
یادش بخیر تاپیک مسابقه ی حذفی سریال های تلویزیونی Golden Show (پست اول حتما خوانده شود) ، نزدیک دو ماه تا مشخص شدن فینالیست ها و رتبه اول طول کشید و جنس رقابت هم جوری بود که قشنگ بچه ها رو درگیر کرده بود :D.
بسیار کار فوق العاده ای انجام دادید. دمتون گرم همگی.
اینقدر دوستان با کمک VAR هوس اف کاردز مفت اوردن بالا که از حرکتشون خوشم نیومد. الانم که هیچ کس یه اپیزود از همان سریال ذکر نکردن!
من الان تاپیکشو نگاه کردم. شاید قشنگ تر میشد بین سریالهای اتمام یافته انجام بشه که هم هیجان سریال خوابیده باشه هم امتیاز جمع بندی برا کلهم سریال باشه.
این تاپیک بهترین فیلم دهه کجاست؟

• Like
Reactions: asheghangta

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,481
نام
سپهر
بسیار کار فوق العاده ای انجام دادید. دمتون گرم همگی.

من الان تاپیکشو نگاه کردم. شاید قشنگ تر میشد بین سریالهای اتمام یافته انجام بشه که هم هیجان سریال خوابیده باشه هم امتیاز جمع بندی برا کلهم سریال باشه.
این تاپیک بهترین فیلم دهه کجاست؟

بهترین فیلمهای دهه اخیر میلادی از نگاه کاربران بازی سنتر

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,481
نام
سپهر
رفقا میدونم حرفم زیاد حرفه ای نیست D: ولی خوب برای کسی که گیم اف ترونز بریکینگ بد و پیکی بلایندرز رو کلا دیده بین سریالا و با هر 3 هم حال کرده چند تا سریال خوب میشه پیشنهاد بدید ؟

The Wire
The Sopranos
The Killing
Low Winter Sun
Mad Men
Luther
The Fall
Hell on Wheels
Narcos
Sneaky Pete
Mad Dogs (US
Bosch

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,481
نام
سپهر
الان فصل دوم سریال Twin Peaks رو تموم کردم و از دیدن چند دقیقه پایانی اپیزود پایانی فصل دوم کف کردم!#:-S فقط قبل از اینکه امشب به سراغ Fire Walk with me و بعد Twin Peaks Return، سوالی داشتم که بیشتر به تئوری میخوره!

آیا این بلک لژ تصویر سوررئالیستی از هفت طبقه جهنم نیست؟!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
کسی این cursed رو دیده؟
به نظر که چنگی به دل نمیزنه آخه لیدی لانگفورد با اون وزن و هیکل شمشیر به دست!!!!!!!!!!!!!
فقط قسمت اول دیدم خوشم نیومد ولی بخاطر بانو ادامه میدم
اگه برات چاقه یه نسخه لاغرتر هم داره خیلی شبیه هم هستن.
خواهر کوچکتر فک کنم تو یه فیلمم بازی کرده
ادم وسوسه میشه مادرشونو هم ببینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر