VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
Gangs Of London برای فصل دوم تمدید شد.
سریالی بود که برای من سورپرایز خیلی خوبی بود. اکشن سریال فوق العاده جذاب هست و از سریال های فعلی در حال پخش یه سر و گردن بالاتر هست. کارگردان 2 اپیزود از سریال به عهده Gareth Evan کارگردان The Raid بوده. 4 اپیزود دیگه رو Corin Hardy کارگردان The Nun و 3 اپیزود دیگه رو Xavier Gens کارگردان Hitman 2007 به عهده داشته.
اگه به موضوعات گانگستری علاقه دارید حتما امتحانش کنید.
من فقط از شان خوشم میومد زدن نفلش کردن لامصبا

Last edited by a moderator:

navid+267

عضو جدید
Apr 23, 2019
1
دوستان سریال Wire رو حتما حتما حتما حتما ببینید ... کتاب جامعه شناسیه !! فساد سیستمی رو برات توضیح میده !! برات توضیح نمیده درواقع ... هنرش اینه بهت میفهمونه ... چجوری بگم ... نمیتونم خوب توضیح بدم ... تنها چیزی که میتونم بهتون بگم اینه بشینید ببینید اینو .. من فصل 2ش رو امروز تموم کردم.

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
دوستان سریال Wire رو حتما حتما حتما حتما ببینید ... کتاب جامعه شناسیه !! فساد سیستمی رو برات توضیح میده !! برات توضیح نمیده درواقع ... هنرش اینه بهت میفهمونه ... چجوری بگم ... نمیتونم خوب توضیح بدم ... تنها چیزی که میتونم بهتون بگم اینه بشینید ببینید اینو .. من فصل 2ش رو امروز تموم کردم.
تازه به جاهای خوبش نرسیدی ... فصل 4 بنظر من یکی از بهترین فصل ها تو کل تاریخ tvهست

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
پایان خوب ؟ لذت بردی؟:|:D
اتفاقا در تایید حرف دوستمون من هم به نظرم پایان باحال و خوبی داشت و از نظر هایی یاد سیزن آخر هانیبال می انداخت آدم رو . طوری هم تموم شد که اگه سریال کنسل شه باز داستان رو نسبتا در جای خوبی بستن . گوردون عالیه :D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
375
نام
فرنود
رسیدم اواسط فصل ۷ the office =((

یه غم خاصی وجودمو گرفته :((:((:((
این همه آدم آخه چرا مایکل باید بره=((:((
«تو هفت فصل دیدی و از این بعد همه چیز تکراریست»
:D
منتظر باش که سریال با کله سقوط کنه ...

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
در یک حرکت نادر تصمیم گرفتم Dark رو از اول ببینم!
اینقدری که فصل اولش خوب بود و فصل دوم نامفهوم، اصلا تو کتم نمیره فصل دوم ضعیف بوده باشه!
دیگه از تعریف و تمجید هایی که از فصل سومش میشه مصمم شدم یه مرور موشکافانه از ابتدا داشته باشم.

اون آخر الزمانی که میگن کی اتفاق میفته؟
2019 یا 1986؟
جوناس در تلاشه که جلوی آخرالزمان رو بگیره و یجا میگه
"همه ظرف شش روز دیگه تو دوران من می میرن"
دوران جوناس که مسلما 2019 ـه...
و همچنین سیر داستان تو 2019 قبل از اون روزی که جوناس میگه بصورت عادی ادامه داره...
از طرفی اونجوری که پوشش گیاهی خونه جوناس رو تو 2020 پوشونده و کلا پوسیدگی شهر اصلا بنظر نمی رسه از اخرالزمان تنها یک سال گذشته باشه.
همچنین تو اون نیروگاه هسته ای که تبدیل به مخروبه شده، کلا تجهیزات قدیمی هستن مثل مانیتور ها
بعلاوه اینکه صدای ضبط شده صدای جوونی های کلادیا تیدمن هست.

• Like
Reactions: TheGodfather

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
اتفاقا در تایید حرف دوستمون من هم به نظرم پایان باحال و خوبی داشت و از نظر هایی یاد سیزن آخر هانیبال می انداخت آدم رو . طوری هم تموم شد که اگه سریال کنسل شه باز داستان رو نسبتا در جای خوبی بستن . گوردون عالیه :D
والا نمیدونم چی بگم کلا قسمت کرینجش خیلی بالا بود

این دو سه تا خط پایین اسپویله قسمت آخره

اجرای اون مراسم دوست داشتم تا قبل اون اتفاق که باعث فاجعه شد :D بعد از اون خیر دیگر انگار همه چی رو به خدمت رسیدن هارلی به به آیوی قرار دادن ولی قسمت باحالی ساخته بودن تا قبل روشن فکر بازی و خود شناسی کایت من و آیوی :D در کل لذت نبردم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر