Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
Mystery و Sic-Fi
من تو این قرنطینه سریال The Expanse رو دیدم به نظرم سریال خوبیه.از رو کتاب هم ساخته میشه و کتاب آخر و دهمش امسال میاد و اگر کنسل نشه احتمالا 6 فصل دیگه باید براش بسازن.از کارهای مفید آمازون همین ادامه دادن این سریال بود بعد کنسل شدنش به وسیله Syfy.تنها ایراد سریال همینه که خیلی تا آخرش مونده و هر سال باید منتظر تمدیدش بود.خودم واسه همین شروع نمیکردم سریال رو ولی فکر کنم آمازون ادامه بده و دیگه کنسل نشه.
شروع سریال یکم کند اتفاق میفته و خودم هم نزدیک بود دراپش کنم ولی کم کم جون میگیره.یک فصل باید بهش فرصت بدی.تا الان واسه من خیلی شبیه GOT بوده سریال.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اخطار به کاربر به دلیل عدم رعایت قوانین اسپویلر
یک سوال در مورد ماندالورین
این بیبی یودا بچه یودا هست؟:D

Last edited by a moderator:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
تا این لحظه فصل پنجم Better Call Saul به یکی از بهترین فصل های تاریخ تلویزیون تبدیل شده .

واقعا وینس گیلیگان نابغست

به نظرم مغز متفکر در بهبود بتر کال سال در فصل پنجم، پیتر گولد باشه نه وینس. وینس بخاطر تداخل ساخت فصل پنجم و ال کامینو، تنها یک اپیزود کارگردانی کرد (بگ من) که اونم همزمان با ال کامینو انجام داده. تو نگارش هیچ قسمت از فیلم نامه های این فصل نقش نداشته. توماس سانچز بیشتر فیلم نامه را با سرپرستگی گولد نوشته که کارش تا الان بی نظیر بوده.
کلا کارشون درسته ،ولی خالق کلی این اثر گلیگانه . فصل های قبلشم عالی بود . ببینیم قسمت اخرش چی میشه :D

به نظرت در فصل جوایز به حقش میرسه ؟

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
تا این لحظه فصل پنجم Better Call Saul به یکی از بهترین فصل های تاریخ تلویزیون تبدیل شده .

واقعا وینس گیلیگان نابغست
به نظرم مغز متفکر در بهبود بتر کال سال در فصل پنجم، پیتر گولد باشه نه وینس. وینس بخاطر تداخل ساخت فصل پنجم و ال کامینو، تنها یک اپیزود کارگردانی کرد (بگ من) که اونم همزمان با ال کامینو انجام داده. تو نگارش هیچ قسمت از فیلم نامه های این فصل نقش نداشته. توماس سانچز بیشتر فیلم نامه را با سرپرستگی گولد نوشته که کارش تا الان بی نظیر بوده.

@only sony
دوتاشون Creator های سریال هستند و ایده از جانب هر دو طرف بوده است. بی انصافیه خالق کل BCS رو تنها وینس بدونیم! به نظرم با حذف شدن GOT، یکمی بخت تحویل گرفته شدن BCS زیاد شده ولی از یه طرف یه Ozark هست که میدونه بیخ BCS رو بگیره. البته همه نشونه ها به سمت سریال Succession هست که متاسفانه ندیدم!

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
Hulu دستور ساخت 2 فصل از انیمیشن Solar Opposites رو به «جاستین رویلند» داد. در این انیمیشن هم رویلند مثل «ریک و مورتی» هم تهیه‌کننده‌ست، هم نویسنده؛ صداگذاری دو تا از شخصیت‌ها رو هم بر عهده داره. قراره 2 فصل 8 قسمتی داشته باشه و از سال 2020 شروع به پخش کنه. اولین همکاری انیمیشنی بین 20th Century Fox Television و Hulu هم هست.
Solar Opposites سریال جدید سازندگان Rick & Morty - تاریخ انتشار 8 مه​

تریلر رسمی Solar Opposites

دانلود تریلر با کیفیت 1080p

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خب امروز بالاخره قسمت ۸ و آخر سریال Devs ساخته الکس گارلند ( Ex Machina و Annihilation) اومد.
بدون شک یکی از بهترین سریالایی بود که این چند سال اخیر دیدم و طبق معمول از لحاظ ویژوال و پلات داستانی یکی از بهترین چیزهایی هست که میتونید تو ژانر سای‌فای/مذهبی ببینید.
اما یه مسئله کاملا واضح درباره سریال و فیلمنامه‌اش هست، همونطور که شاید خیلیاتون بدونید سر مشکلات متعدد فیلم Annihilation که الکس گارلند با استدیو داشت تصمیم گرفته کار بعدیش رو بیاره تو محیط تلویزیون که امن تره و به آزادیش بیشتر احترام میذارن، بنظرم این داستان و پلات کاملا فیلم محور بوده و بهترین نوع روایت براش تو فرمت سینمایی بوده اما اینجا الکی کش اومده و ممکنه برای خیلی از بیننده‌ها ملال آور بشه.
چیزی که هست FX شبکه خیلی خوبیه اما حاضر نشده بودجه چنین ست و پروداکشنی رو برای یه مینی سری ۲ الی ۳ قسمتی حتی بده و الکس گارلند مجبور شده که سریال رو حداقل ۸ قسمتی کنه تا برنامه شبکه حداقل برای ۸ هفته پر باشه(حالا معلوم نیست نتفلیکس قبول نکرده فیلمی از الکس گارلند رو پشتیبانی کنه بعنوان سرویس استریمی که خوب این پروژه‌ها رو متقبل میشه یا خود گارلند نخواسته)

خلاصه کلام اینکه Devs سریال فوق العاده‌ای هست و برای علاقه مندان به سریالای Slow Burn و یا همون بقولی آرام بی نظیره و پلاتی که باهاتون در اشتراک میذاره عالیه.

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
بطور رسمی اعلام شده که سریال Justice League Dark، برای سرویس استریم HBO Max در دست ساخت است؛ جی جی آبرامز تهیه‌کنندگی این سریال را بر عهده دارد.

سریال های Overlook (اسپین افی ۱۰ قسمت براساس رمان The Shining) و Duster نیز در دست توسعه هستند؛ تمامی این سه پروژه، کمپانی Bad Robot و Warner Bros. TV Group ساخته میشود.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
بطور رسمی اعلام شده که سریال Justice League Dark، برای سرویس استریم HBO Max در دست ساخت است؛ جی جی آبرامز تهیه‌کنندگی این سریال را بر عهده دارد.
در مورد کنستانتین شایعه شده که مثل سریالش باز هم شاهد نقش آفرینی مت رایان در قامت جان کنستانتین خواهیم بود. :x>:D<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر