mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
درست میگی من یه چیز... intenseـتر انتظار داشتم. بنظر من این سریال اصلا نیازی به انیمیشن شدن نداره و میتونست همونطور عادی با هنرپیشه های واقعی هم ساخته بشه... باید از پتانسیل انیمیشن استفاده کرد و از سریال های واقعی فراتر رفت. وگرنه اینکار چه فایده ای داره. در هر صورت نظر شخصی هست. :D
دقیقا نظرت نظر منه!
ازین طرز بیانت خوشم اومد، خیلی راحت و چکشی اومدی نظرت رو گفتی.
......
skam نروژی رو دانلود کردم به نیت skin...
ولی غافل ازینکه سریال بشدت دخترونه ای هست در ژانر خاله بازی

• Like
Reactions: Vortex 777

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
دقیقا نظرت نظر منه!
ازین طرز بیانت خوشم اومد، خیلی راحت و چکشی اومدی نظرت رو گفتی.
......
skam نروژی رو دانلود کردم به نیت skin...
ولی غافل ازینکه سریال بشدت دخترونه ای هست در ژانر خاله بازی
این skam تو تلویزیون تیزرش دیدم چون زبانشون بلد نیستم نفهمیدم کی به کیه لیست کستش دیدم چشمم خورد به اسم Iman Meskini فکر کردم ایرانیه
گوگل کردم فهمیدم ایمان خان ایشونه

130136

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
فکر کنم تنها کسی هستم که میل و رغبت BCS رو ندارم. این Slow Paced هم رو مخ آدم رژه میره!
من با اینکه عاشق BB هستم BCS رو از سیزن دوم دارپ کردم. فوق العاده اورریتت و بی هدف و خسته کننده .

• Like
Reactions: MAKAV3LI

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
این skam تو تلویزیون تیزرش دیدم چون زبانشون بلد نیستم نفهمیدم کی به کیه لیست کستش دیدم چشمم خورد به اسم Iman Meskini فکر کردم ایرانیه
گوگل کردم فهمیدم ایمان خان ایشونه
تو سریال ragnarok هم یه دختره اسمش iman بود.
همین مسکینی کلا باحجابه! چه تو فیلم چه تو واقعیت.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
آقا من سریال بین نیستم اونچنان چون وقت ندارم زیاد و فقط کارای تاپ رو دیدم این چند سال .میخواستم ببینم Dracula جدیده ارزش وقتم رو داره ؟ به سبکش علاقه دارم ولی نمیدونم اونقدرا خوب هست یا نه ( لطف اسپویل نکنید مثلا پایانش خوبه یا بده و اینا )

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
آقا من سریال بین نیستم اونچنان چون وقت ندارم زیاد و فقط کارای تاپ رو دیدم این چند سال .میخواستم ببینم Dracula جدیده ارزش وقتم رو داره ؟ به سبکش علاقه دارم ولی نمیدونم اونقدرا خوب هست یا نه ( لطف اسپویل نکنید مثلا پایانش خوبه یا بده و اینا )
سلام
بله
برای شمایی که به این سبک علاقه مندید قطعاً ارزش یکبار دیدن رو داره.
سه قسمت هم بیشتر نیست،وقت بذار ببین،راه دوری نمیره :D

• Like
Reactions: Scαrface

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
توی این ایام تعطیلی که دل ندارم بشینم کنکور بخونم و آدمی هم نیستم که خودم را برای کنکور و امتحانات اینطوری جر بدم. تصمیم گرفتم که هرچه در این سه ماه اخیر ندیدم را الان با هم تماشا کنم. سریال Truth Be Told که مینی هست سریال نسبتا قابل تحمل است و برای این ایام که حوصله تماشای سریال های طولانی مدت را ندارید امتحانش کنید.

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر