hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
507
یه اپزیود دیدم به نظر میاد سریال قشنگی باشه ولی زیرنویسش ضعیفه فقط دو تا سوال زیرنویسش تو فصل های بعد به مشکل نمیخورم؟ از لحاظ هماهنگی و ترجمهمیگم. بلوری 1080 گرفتم یه سری جاها به هم میریخت هماهنگی
اون زنه که بومن کرادر شوهرش رو کشته بود چرا ازاد ول میگشت؟ یا فقط مضنون به قتل بود اتهامش ثابت نشده بود؟

از زیرنویس خبر ندارم.

والا من جزئیات قسمت اول رو یادم نمیاد، ولی بومن شوهر کسی رو نکشته بود، اِیوا شوهر خودش بومن که برادر بوید باشه رو کشته بود.

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
از زیرنویس خبر ندارم.

والا من جزئیات قسمت اول رو یادم نمیاد، ولی بومن شوهر کسی رو نکشته بود، اِیوا شوهر خودش بومن که برادر بوید باشه رو کشته بود.
منظورم همین بود تو جمله بد نوشتم.
دوستانی که دیدن از زیرنویس اطلاع دارن؟ دانلود نکنیم اون ور ببینیم زیرنویس نداره گوجه بشیم

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
منظورم همین بود تو جمله بد نوشتم.
دوستانی که دیدن از زیرنویس اطلاع دارن؟ دانلود نکنیم اون ور ببینیم زیرنویس نداره گوجه بشیم
من «Justified» رو یادمه که با زیرنویس فارسی می‌دیدم و زیرنویسش هم بعضی وقت‌ها با نسخه‌ای که می‌دیدم هماهنگ نبود (رزولوشنِ نسخه‌ی دانلودیِ من 720p بود ولی نمی‌دونم که آیا تمامِ قسمت‌ها HDTV بودند یا نه). الآن چندتا از قسمت‌های فصل‌های 5 و 6 رو چک کردم و دیدم که زیرنویس‌هاشون هماهنگ بودند. پس احتمالا مشکل تنها برای فصل‌های اوله. البته از اون جایی که شما نسخه‌ی بلوری رو دانلود کردید، بعید‌ می‌دونم که به‌جز فصلِ اول، زیرنویس‌های فارسی‌ِ فصل‌های دیگه با نسخه‌ای که دانلود کردید، یعنی نسخه‌ی بلوری، هماهنگ باشند. من از اون جایی که حوصله‌ی ور رفتن با SubResync برای هر قسمت رو نداشتم، به‌صورتِ دستی موقع دیدنِ سریال، هر وقت که زیرنویس ناهماهنگ می‌شد، چن ثانیه عقب یا جلوش می‌کردم و معمولا تا چند دقیقه‌ی بعد (اونجایی که تصویر سیاه می‌شه و توی نسخه‌ی تلویزیونی تبلیغ پخش می‌شه) زیرنویس هماهنگ می‌موند.

پ.ن: تنها چیزی که در موردِ‌ خودِ سریال مونده که بگم، اینه که نذار بواسطه‌ی این مسائل، این سریال رو از دست بدی؛ چون توی ژانرش ندیدم که روی دستِ «Justified» سریالی بیاد. بیا و خودت رو در تقابلِ بینِ «رِیلِن» و «بوید» غرق کن :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,466
نام
سپهر
اولین نقد از سریال Too Old to Die Young

It's exactly the kind of frightening language used by the troubled classes prone to outbursts of violence against those they fear are taking their power away from them. Refn's series shows how easy it is for the gun-worshipers to seduce the disenfranchised; the vigilante cruelty of Too Old to Die Young feels at once fantastical and stylized and yet all too real.

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,494
فصل دوم وایکینگز رو میخوام شروع کنم، 480 و 720 گرفتم ولی اصلا زیرنویس هماهنگ باهاش نیست :| درحالیکه کلی زیرنویس هست تو سابسنس ! یه نسخه بدید لطفا ببینیم.اگر نمیشه تو پیغام خصوصی.
ممنون

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
دوستان کدوم از اینا جذابتره استارت بزنم؟
the wire
the american
daredevil
از اون the american خیلی تعریف شنیدم خودمم میخواد نگاش کنم هنوز وقت نشده

اقا یه سریال داریم به اسم نارکوس یه اسیپن اف مانند براش ساختن یه حالت فرعی داشت اون اسمش چیه و کلا ربطش به سریال اصلی چیه ؟چند قسمته و کلا هر چی میدونید ازش

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
327
دوستان کدوم از اینا جذابتره استارت بزنم؟
the wire
the american
daredevil

Daredevil سه فصل ازش اومده ولی کنسل شده اگه تو سبک سوپر هیرویی فیلم و سریال دوست داری خیلی خوبه ببینی ولی مشکلش اینه که برای کامل فهمیدن سریال باید سریال Defenders و یه کوچولو هم از فصل اول Iron Fist رو ببینی تا گنگ نباشه داستان برات مخصوصا تو فصل سوم.
The Wire فوق الاده سریال خفنیه ولی بسیار دیالوگ محوره و هیجان اونجوری هم نداره که ملت بزنن تو سر و کله هم تو سریال :D
The Americans هم یه درام به شدت قویه با درون مایه Espionage به شدت اعتیاد آور و به شدت قوی و بسیار Underrated (سریال هر چقدر جلو میره بهتر و قوی تر از فصل های پیش میشه)

توصیه ی من The Americans هستش.

اقا یه سریال داریم به اسم نارکوس یه اسیپن اف مانند براش ساختن یه حالت فرعی داشت اون اسمش چیه و کلا ربطش به سریال اصلی چیه ؟چند قسمته و کلا هر چی میدونید ازش
اسم اون سریال Narcos:Mexico هستش فصل اولش 10 قسمت بود و برای فصل دوم هم تایید شده.
داستانش هم ربطی به سریال Narcos ها نداره.
بسیار سریال خوبی هستش و تم همون Narcos اصلی رو داره اگه اونو دوس داشتید قطعا از این هم لذت خواهید برد.

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
از اون the american خیلی تعریف شنیدم خودمم میخواد نگاش کنم هنوز وقت نشده

فصل 4 سریال narcos اتفاقاتش از لحاظ تاریخی مربوط میشه به قبل از 3 فصل اول..
جریاناتی رو که برای *کیکی کامارنا* اتفاق افتاد رو نشون میده..عکس این مامور رو توی سه فصل اول یکی دوبار نشون دادن..به هر حال داستان این سریال واقعی هست و با یه سرچ ساده اطلاعاتش در دسترس هست.
برای شخص خودم فصل 4 به اندازه 3 فصل اول کشش نداشت..شاید به خاطر بازیگرای خوب 3 فصل اول باشه مثل پدرو پاسکال و وگنر مورا..ولی با این حال سریال خیلی خوبی هست...

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,466
نام
سپهر
نمی دانم چه بگویم اما انگار به قول @barneysawyer ، این سریال نیکولاس وندینگ رفن زیاد به مذاق تماشاچیان و منتقدان خوش نیامده است. در طول 180 دقیقه ای که این سریال در فستیوال پخش شده، به دلیل صحنه های خشونت فراوان ( از جمله خشونت جنسی، تبعیض علیه زنان و خشونت بر علیه زنان) و صحنه های جنسی متعدد، بسیاری از تماشاچیان را از سالن رانده است. زیاد هم منتقدان سریال را تحویل نگرفتند. گرچه منتقدان وبسایت گاردین یا هالیوود ریپورتر، سریالی متفاوت آن را دانستند اما بقیه منتقدان سریال را اثری خسته کننده پر از سکانس های خشونت عریان نامیده اند یا بعضی ها می گویند که سریال خوش تصویر است اما در روایت پوچ است. احتمالا با یکی از جنجالی ترین سریال های تاریخ تلویزیون داریم روبرو می شویم. جالب است که خیلی از منتقدان این سریال را جزی شبیه آثار گاسپر نوئه دانسته اند.

The premiere sharply divided both audiences and critics, prompting mass walkouts. Praise was directed at Refn's signature style and Teller's performance but criticisms were raised regarding the depiction of sexual violence and the treatment of female characters​

• Like
Reactions: barneysawyer

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
فصل دوم وایکینگز رو میخوام شروع کنم، 480 و 720 گرفتم ولی اصلا زیرنویس هماهنگ باهاش نیست :| درحالیکه کلی زیرنویس هست تو سابسنس ! یه نسخه بدید لطفا ببینیم.اگر نمیشه تو پیغام خصوصی.
ممنون
بلوری گرفتی یا hdtv یا وب دی ال ؟ من بلوری دارم زیرنویسش هماهنگه ولی بعضی جاها ناقص هست ترجمه نکردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر